Προς το περιεχόμενο

Μου την εχει δωσει η Forthnet Nova Να παω wind ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι σε σταθερο 211 καλω και απαντανε αμεσως

μακαρι να πανε ολα καλα

Α, λες το 211 120 1212, αυτό είναι για βλάβες, για την εξυπηρέτηση έχει μόνο 5ψήφιο με χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για την εξυπηρέτηση εχει και το 2111819500

Δεν ξέρω αν είναι διαφορετικά όταν είσαι συνδρομητής, αλλά μόλις το δοκίμασα από περιέργεια και απαντάει με ένα μήνυμα ότι έχει αλλάξει ο αριθμός και κλείνει η γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

τωρα μου ειπαν οτι υπαρχει βραχυκυκλωμα

15 χρονια δεν ειχε γινει και ετυχε τη μερα που πηγε η αιτηση φορητοτητας

το βραχυκυκλωμα μπορει να ειναι κατι απλο απο μια συσκευη σταθερη που βγαζει ενα short σε tip ring μπορει ομως να ειναι και προβλημα ειτε στο ζευκτικο καλωδιο απο αιθουσα παροχων μεχρι γενικο κατανεμητη ειτε στο καλωδιο απο τον γενικο κατανεμητη μεχρι πριν ενωθει με το καλωδιο που θα παει στο καφαο είτε στον παροχο σε καποιο καλωδιο καρτας ειτε voice ειτε Data.

 

Μου έκανε πουστιες η forthnet?

Έλαβα μήνυμα ότι θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση στη Wind την ερχόμενη Πέμπτη και από σήμερα το πρωί δεν έχω ίντερνετ. Ενώ συγχρονίζει δεν κάνει connection. Από τη forthnet μου είπαν ότι είναι σε εξέλιξη η μεταφορά και δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Νομίζω με δουλεύουν. Πήρα τηλ στη Wind και μου είπαν αποκλείεται γιατί η μεταφορά θα γίνει την Πέμπτη

μπορει απλα να εκλεισαν το account.επισης μπορει ο οτε να πει οτι θα κοπει ο πελατης ταδε μερα να σε κοψει ο παροχος την ταδε μερα και μετα ο οτε να αλλαξει την ημερομηνια.

 

Και σε μένα συγχρόνιζε και μάλιστα άναβε και το λαμπάκι του ίντερνετ, αλλά δεν είχε πραγματικά πρόσβαση. 

 

to internet μπορει να αναψει σεκαποιον παροχο ακομα και αν δεν εχεις ιντερνετ.μερικοι παροχοι αν βαλεις λαθος τα στοιχεια για να μην εχουν ενα log file με σενα που προσπαθεις σε πετανε σε αλλο server πχ με 10αρα ip και δεν εχεις ιντερνετ ασχετα που το ιντερνετ αναβει.και αν ανοιξεις σελιδα σου κανει redirect οτι λαθος στοιχεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 12 χρονια και εχοντας το πακετο triple play 24αρι  με τα αθλητικα στα 42€ ,σκεπτομαι να φυγω γιατι

1) Μου την εδωσε με το Novago αυτο που κανανε

2) Οι ταχυτητες ειναι συνηθως στο 9 και σπανια πανε στο 14-16 και πολλες φορες σερνεται στα online video

3) Δινουν σε αλλους προσφορες καλυτερες απο οτι μoυ δινουν και αρνουνται να τις δωσουν σε μενα 

Θελω να βαλω vdsl και δε θελω να τους δωσω αλλα 10€ 

 

 

 

Βλεπω οτι η Wind εχει στα 25ε vdsl

Πρoγράμματα   Μηνιαίο συνολικό κόστος λύσης

26.53

wind_logo.png WIND BroadBand Τρέχουσα προσφορά: Δωρεάν τα τέλη ενεργοποίησης για νέα γραμμή. Κόστος νέου ρούτερ 20€ (προαιρετική αγορά) Διάρκεια Δέσμευσης

24 μήνες     18.00

analisi_question.png

wind_logo.png Mobile 60' Τέλη Ενεργοποίησης/ Απενεργοποίησης 3.03€       3.03wind_logo.png Σύνδεση VDSL Δώρο οι πρώτοι 3 μήνες. Τέλη Ενεργοποίησης 20€. Η τιμή ισχύει για νέους συνδρομητές. Για υπάρχοντες συνδρομητές η τιμή είναι 7,50€.       5.50

 

 

Απο ΝΟΒΑ βλεπω μονο μονο τον ενα αγωνα τη βδομαδα του πρωταθληματος

αλλα μαλλον θα το βλεπω με αλλο τροπο

 

Αξιζει τον κοπο ?

 

Στον ΟΤΕ δεν παω με τιποτα

Φιλε μου ενα θα σου πω ..... απο την WIND μακριαααααααα ! ! !

 

ουτε εξω απο τα καταστηματα να μην περνας ..... τοσο μακρια.

 

Ολες οι εταιριες εχουν τα προβληματα τους (και με την WIND εχω προβληματα ) αλλα η WIND ειναι στιγνος απατεωνας ! ! ! ! ! !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το λες ?

Εγω δεν εχω κανενα παραπονο και απο το 50 αρι VDSL και την τηλεφωνια και το κινητο 

Με συνολο 30ε το μηνα εχω τα παντα απεριοριστα σταθερο ιντερνετ κινητο

Στην αρχικη χρεωση που μου ειχαν κανει λαθος τους πηρα τηλ και το διορθωσαν αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το λέει επειδή δίνουνε περισσότερα για το promotion και το pr σε σχέση με τις πραγματικες υπηρεσίες τους.Τους βλεπεις σε ολα τα καναλια και τις περισσοτερες αφισες να πουμε...

Πολλάκις και ψεμματα θα πουν και θα κωλυσιεργήσουν ενα κλικ περαιτερω σε σχεση με τους αλλους.

 

Θεωρησε τον εαυτο σ τυχερο που σ εκατσαν ολα καλα.

 

Όσον αφορα την αιτηση φορητοτητας παιδια, την κάνουμε λιγες μέρες πριν λήξει το συμβόλαιο και επίσημα ή αφου λήξει? Το ρωτάω για να μην έχουμε πρόσθετες χρεώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει επειδή δίνουνε περισσότερα για το promotion και το pr σε σχέση με τις πραγματικες υπηρεσίες τους.Τους βλεπεις σε ολα τα καναλια και τις περισσοτερες αφισες να πουμε...

Πολλάκις και ψεμματα θα πουν και θα κωλυσιεργήσουν ενα κλικ περαιτερω σε σχεση με τους αλλους.

 

Θεωρησε τον εαυτο σ τυχερο που σ εκατσαν ολα καλα.

 

Όσον αφορα την αιτηση φορητοτητας παιδια, την κάνουμε λιγες μέρες πριν λήξει το συμβόλαιο και επίσημα ή αφου λήξει? Το ρωτάω για να μην έχουμε πρόσθετες χρεώσεις...

Ότι και να κάνεις, θα πληρώσεις παραπάνω.

Ακόμα και μία μέρα πριν θα πληρώσεις γύρω στα 15€ τέλος διακοπής συμβολαίου, λίγο μετά θα σε χρεώσουν αναλογικά παγίου  40κάτι ευρώ για τις μέρες μέχρι να γίνει η μεταφορά.

Μία από τις πολλές παγίδες των συμβολαίων τους. 

 

Όπως προαναφέρθηκε, ούτε απέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ότι και να κάνεις, θα πληρώσεις παραπάνω.

Ακόμα και μία μέρα πριν θα πληρώσεις γύρω στα 15€ τέλος διακοπής συμβολαίου, λίγο μετά θα σε χρεώσουν αναλογικά παγίου  40κάτι ευρώ για τις μέρες μέχρι να γίνει η μεταφορά.

Μία από τις πολλές παγίδες των συμβολαίων τους. 

 

Όπως προαναφέρθηκε, ούτε απέξω...

ουάου. Άρα συμφέρει λίγο πριν να την κάνω την αίτηση φορητότητας? Το ρωτάω μπας και φιλοτιμηθούν να κάνουν αντιπρόταση, για αυτό και πότε είναι καλύτερα για να το κυνηγήσω αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ποιοτητα του vdsl ειναι απο οτι ξερω ιδια σε οποιον και να πας

οποτε γιατι να πληρωνεις παραπανω?

Με την τηλεφωνια 5-6 συγγενεις και φιλοι δεν εχουν προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει επειδή δίνουνε περισσότερα για το promotion και το pr σε σχέση με τις πραγματικες υπηρεσίες τους.Τους βλεπεις σε ολα τα καναλια και τις περισσοτερες αφισες να πουμε...

Πολλάκις και ψεμματα θα πουν και θα κωλυσιεργήσουν ενα κλικ περαιτερω σε σχεση με τους αλλους.

 

Θεωρησε τον εαυτο σ τυχερο που σ εκατσαν ολα καλα.

 

Όσον αφορα την αιτηση φορητοτητας παιδια, την κάνουμε λιγες μέρες πριν λήξει το συμβόλαιο και επίσημα ή αφου λήξει? Το ρωτάω για να μην έχουμε πρόσθετες χρεώσεις...

 

 

Ότι και να κάνεις, θα πληρώσεις παραπάνω.

Ακόμα και μία μέρα πριν θα πληρώσεις γύρω στα 15€ τέλος διακοπής συμβολαίου, λίγο μετά θα σε χρεώσουν αναλογικά παγίου  40κάτι ευρώ για τις μέρες μέχρι να γίνει η μεταφορά.

Μία από τις πολλές παγίδες των συμβολαίων τους. 

 

Όπως προαναφέρθηκε, ούτε απέξω...

απλα υπαρχει διαφορα στο να καταργησεις πιο νωρις και να σου πουν οτι και πληρωσε τελος προωρης διακοπης αλλα και το ταδε ποσοστο του λογαριασμου απο το να διακοψεις μετα την ληξη του συμβολαιου που θα πληρωσεις απλα αυτο που σου αναλογει.

 

ουάου. Άρα συμφέρει λίγο πριν να την κάνω την αίτηση φορητότητας? Το ρωτάω μπας και φιλοτιμηθούν να κάνουν αντιπρόταση, για αυτό και πότε είναι καλύτερα για να το κυνηγήσω αυτό...

απλα αν κοψεις πριν την ληξη του συμβολαιου μπορει να σου πουν και για τελος προωρης διακοπης οπως εχει γινει με αλλους οποτε λιγο προσοχη.

 

Η ποιοτητα του vdsl ειναι απο οτι ξερω ιδια σε οποιον και να πας

οποτε γιατι να πληρωνεις παραπανω?

Με την τηλεφωνια 5-6 συγγενεις και φιλοι δεν εχουν προβλημα

αν παιρνεις απο Kv οτι παροχο και να βαλεις θα παρεις απο το dslam του οτε.οποτε το μονο που αλλαζει μετα ειναι τι Bandwidth εχει ο παροχος συνολικα ωστε να μην εισαι πιταρισμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...