Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το νέο Samsung Galaxy S8;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μ αρέσει ... Το χρυσό πότε βέβαια δεν μ άρεσε σαν χρώμα σε κινητά αλλά σε μαύρο _μπλε κλπ φαίνεται πολύ καλό. Και πιο ωραίο κατά την γνώμη μ από το s7edge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη αυτή είναι μάλλον 6άρα...μπορεί 5.9"

Νομίζω ότι το πραγματικό s8 edge δεν θα διαφέρει πολύ από αυτή τη φώτο.

Το θεωρώ πιό ωραίο από το άσχημο-κατά τη γνώμη μου- s7 edge και η μεγαλύτερη οθόνη ειναι σίγουρα plus. Τα bezels μικραίνουν-οι οθόνες μεγαλώνουν...είναι η τάση της εποχής μας.

Μ'αρέσει αρκετά και σίγουρα περισσότερο απο το υπάρχον edge s7...σαφώς σε άλλα χρώματα θα δείχνει ακόμα πιό ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφία και τα renders φαίνεται legit. Aν είναι "σοπιά" είναι πολύ καλή "σοπιά".

 

Για όλους εσάς που δεν σας αρέσουν τα bezels, κυρτές οθόνες κτλπ ένα έχω να πω

 

Όταν η "...............<= γιορ φέιβοριτ μπράντ χίαρ" βγάλει κάτι αντίστοιχο τρία χρόνια μετά την κυκλοφορία του πρώτου Galaxy Edge, τότε θα επαναληφθεί αυτό που έγινε με το μέγεθος οθόνης και τον αντίχειρα, κωλοτούμπες δηλαδή.

 

Αυτό είναι το μέλλον, η Samsung το προωθεί ταχύτατα γιατί έχει φάει μεγάλη "π#$%@" με το Note 7, η αξιοπιστία του brand name "Galaxy" έχει δεχτεί πλήγμα και κάνει ότι περνά από το χέρι της να σβήσει αυτήν την δυσάρεστη ανάμνηση από την μνήμη του αγοραστικού κοινού.

 

Αρκετοί κατασκευαστές θα υποκλιθούν, θα "ψωνίσουν" από την Samsung αυτή την τεχνολογία, άλλοι θα την μιμηθούν, πιθανότατα θα δούμε και midrange συσκευές με κυρτές οθόνες μέσα στο 2017 (βλέπε Xiaomi, Onplus κτλπ). Το επόμενο Google Pixel λογικά θα έχει τέτοια οθόνη, αυτό λογικά θα φέρει και κάποιες νέες ιδέες από πλευρά software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά μου αρέσει μια χαρά η edge οθόνη στο μάτι αλλά δε σκοπεύω να επενδύσω τα χρήματα μου σε κινητό που δεν έχει την ασφάλεια του tempered glass.(διαβάζω ότι κανένα tempered glass δε στέκεται σωστά στο s7 edge.) Προχτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...