Προς το περιεχόμενο

Men's PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet 0.28€ [ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Γραφετε που γραφετε οτι παραλαβατε (που ηδη και σας ειχαν ενημερωσει για την αποστολη πριν 15 μερες, και ειχαν επιστρεψει λιγοτερα χρηματα απο οσα ειχατε χρεωθει και σας ειχαν ρωτησει πριν 2.5 μηνες αν θελετε να περιμενετε για να στειλουν ενα) τουλαχιστον γραψτε και ποσες παραγγελιες ειχατε μεχρι εκεινη την ημερα και ποσα λεφτα συνολικα τους ειχατε δωσει, μπας και καταλαβουμε με ποιο σκεπτικο ακυρωσαν αλλους, δεν ρωτησαν αλλους και "εγραψαν" αλλους πελατες τους. Να δουμε, να μαθουμε, αν κανουν ο,τι κανουν στην τυχη ή απλα επιλεγουν πελατες που εχουν σκασει χιλιαρικα στο μαγαζι για να τους εξυπηρετησουν και ακυρωνουν οσους εχουν δωσει μονο 100 πχ ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παιδιά εχω στο banggood 35 παραγγελίες με συνολική αξία πάνω από 400 ευρώ.

(ρωτησαν - εστειλαν κομματι)

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, είχα κάνει 10 παραγγελίες από το Banggood μέχρι εκείνη τη μέρα και η αξία τους ήταν στα 58 ευρώ. 1 είχα παραγγείλει (στις 05/01, κανά 2ωρο μετά που άνοιξε το θέμα) και μου το έστειλαν, όπως ανέφερα, στις 28/02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω παλι, 9 παραγγελιες πριν το πορτοφολι, 80 περιπου ευρω μεχρι τοτε. Δεν με ρωτησαν ποτέ, ακυρωσαν χωρις ενημερωση-ερωτηση. Παραγγελια 5-10 λεπτα μετα το ανοιγμα του τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πως ήταν τυχαίο το σε ποιους ακύρωσαν (χωρίς ενημέρωση). Ίσως να ήταν και κάποιο λάθος του συστήματός τους. Δε νομίζω να υπάρχει κάποιο pattern ακυρώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 παραγγελίες συνολικού κόστους άνω των 600 ευρώ. Παρήγγειλα 3, με ρώτησαν αν θέλω να περιμένω, τους είπα ότι θα περιμένω, παρ' όλα αυτά μου ακύρωσαν. Δεν μου έστειλαν κανένα. Καλή καρδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, εσείς που σας ακύρωσαν (είτε έχοντας ενημερώσει είτε όχι) είχατε, μήπως, εξαργυρώσει τίποτα πόντους του Banggood; Γιατί εγώ είχα εξαργυρώσει και κάτι πόντους (0,25 μου πήγε το μαλλί...).

 

Μήπως, σε αυτούς που είχαν εξαργυρώσει πόντους, δεν τους ακύρωσαν; Και σε κάποιους που δεν είχαν βάλει πόντους τους τα ακύρωσαν;

 

(αν δεν ισχύει αυτό και κάποιοι είχαν εξαργυρώσει πόντους και, παρόλα αυτά, τους ακύρωσαν, οι εξαργυρωμένοι πόντοι επιστράφηκαν;..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, εσείς που σας ακύρωσαν (είτε έχοντας ενημερώσει είτε όχι) είχατε, μήπως, εξαργυρώσει τίποτα πόντους του Banggood; Γιατί εγώ είχα εξαργυρώσει και κάτι πόντους (0,25 μου πήγε το μαλλί...).

 

Μήπως, σε αυτούς που είχαν εξαργυρώσει πόντους, δεν τους ακύρωσαν; Και σε κάποιους που δεν είχαν βάλει πόντους τους τα ακύρωσαν;

 

(αν δεν ισχύει αυτό και κάποιοι είχαν εξαργυρώσει πόντους και, παρόλα αυτά, τους ακύρωσαν, οι εξαργυρωμένοι πόντοι επιστράφηκαν;..)

 

Είχα εξαργυρώσει και πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, εσείς που σας ακύρωσαν (είτε έχοντας ενημερώσει είτε όχι) είχατε, μήπως, εξαργυρώσει τίποτα πόντους του Banggood; Γιατί εγώ είχα εξαργυρώσει και κάτι πόντους (0,25 μου πήγε το μαλλί...).

 

Μήπως, σε αυτούς που είχαν εξαργυρώσει πόντους, δεν τους ακύρωσαν; Και σε κάποιους που δεν είχαν βάλει πόντους τους τα ακύρωσαν;

 

(αν δεν ισχύει αυτό και κάποιοι είχαν εξαργυρώσει πόντους και, παρόλα αυτά, τους ακύρωσαν, οι εξαργυρωμένοι πόντοι επιστράφηκαν;..)

 

Ναι, ειχα εξαργυρωσει και ποντους για κατι σεντς, τους οποιους μαλιστα δεν μου επεστρεψαν παρα την ακυρωση της παραγγελιας (οχι οτι με ενοχλησε αυτο ομως). Αρα ουτε αυτο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και μένα πήγα το πήρα σήμερα. Παρα πολύ ποιοτικό πολλές θήκες ανδρικό όμορφο. Μπράβο στο banggood μπορεί να μην έστειλε όσα είχα παραγγείλει αλλά για την τιμή του και ένα είμαι μια χαρά. Θα τιμηθεί δεόντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...