Προς το περιεχόμενο

Men's PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet 0.28€ [ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πρέπει να πέρνει αλλά εντάξει έχω να χρησιμοποιήσω κέρματα κάτι χρόνια. Μόνο κάρτα.

Ναι και εγω. Αφου στα παιδακια που ερχοντουσαν για καλαντα, τους ρωτουσα αν εχουν pos για να δεχτουν την καρτα μου!!! :-D

 

Τα κερματα ακομα χρειαζονται σε πολλες περιπτωσεις. Εγω δεν τα βαζω στο πορτοφολι μου αλλα επειδη εχω μαζι μου παντα τσαντακι, τα εχω παντα εκει σε μια θηκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να πέρνει αλλά εντάξει έχω να χρησιμοποιήσω κέρματα κάτι χρόνια. Μόνο κάρτα.

Κ εγω εδω κ 10 χρόνια μόνο κάρτα.

Οποιος δεν ειχε pos στο περίπτερο του εκοβα ένα κομμάτι απο τη κάρτα μου.

Τώρα έχουν όλοι γιαυτό σκοτώνει κ τη τιμή ο κινέζος... Τς τς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω εδω κ 10 χρόνια μόνο κάρτα.

Οποιος δεν ειχε pos στο περίπτερο του εκοβα ένα κομμάτι απο τη κάρτα μου.

Τώρα έχουν όλοι γιαυτό σκοτώνει κ τη τιμή ο κινέζος... Τς τς

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινό mail που έλαβα  :-D  

 

 

Dear Customer,

 

Thank you for placing your order of item [922018]Men''s PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet [style:Vertical] with our company.

 

We regret to inform you that we will not be able to process the product you purchased due to the very high demand of this item. We have checked with all our warehouses and we will not be able to progress with the delivery of your order. In fact, the new stock of this product is expected to arrive in March. This is clearly a mistake from our side and we take full responsibility for it.

 

At the moment you can decide to wait for the new stock to arrive or you can request your order to be canceled and receive a full refund of your purchase. If you choose the second option, we will transfer 100 Banggood points to your account and issue a 10% off discount coupon on wallets as a token of our regret.

 

Please be advised that if we don't receive your reply on this matter within one week, we will automatically assume that you would like your order to be canceled.

 

If you have any questions, please kindly contact us via [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>.

 

Thank you for reading this letter and sorry for the inconvenience caused for you.

 

Best regards,

Banggood Team

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα δεν έχουν στείλει mail ακύρωσης, μάλιστα κοιτάζω τώρα τη πορεία της παραγγελίας και γράφει Expected Shipping Date:2017-01-14 14:23:37   :-(

Η πλάκα είναι ότι τώρα είδα πώς είναι αυτό που παρήγγειλα.... Διάβασα το τίτλο εδώ και απλά το παρήγγειλα :devil:   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ουτε σε μενα. Φανταζομαι οτι στελνει το email σε οσους παρηγγειλαν μετα απο καποια στιγμη μεχρι την οποια το στοκ ηταν "υπολογισμενο" και επαρκουσε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον βάλανε ένα όριο όπως αναφέρθηκε με βάση το στοκ που είχαν, ούτε εμένα ήρθε ακυρωτικό e-mail και έχω Expected Shipping Date: 2017-01-14 12:23:41 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στο status γράφει back order και απο κάτω εχει εαν αποδέχομαι refund, τι εννοούν ; Και τι να κανω;αλλα Δεν εχει έρθει ακυρωτικό email!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...