Προς το περιεχόμενο

Men's PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet 0.28€ [ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ με 10 ακόμη δεν πήρα άκυρο.

Οσοι πηραν πολλα δεν τους εγινε ακυρωση γιατι γλυτωνουν μεταφορικα

Συμφερει να ακυρωσεις 5 παραγγελιες απο 1 παρα μια με 5 πορτοφολια. Εξυπνοι οι κινεζοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαζεις την android εφαρμογη κ κανεις share οποιοδήποτε προϊόν στο facebook.

 

Μία φορά την ημέρα μπορείς να το κάνεις

Γίνεται και χωρίς την εφαρμογή από Browser.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηραν πολλα δεν τους εγινε ακυρωση γιατι γλυτωνουν μεταφορικα

Συμφερει να ακυρωσεις 5 παραγγελιες απο 1 παρα μια με 5 πορτοφολια. Εξυπνοι οι κινεζοι.

Βρε κατι ηξερα και  παράγγειλα 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τους εστειλα να συνεχισουν την παραγγελια και να στειλουν οταν θα εχουν αποθεμα τον μαρτιο αχαχα

 

Κραταω μικρο καλαθι οτι τελικα θα τα στειλουν σε αποστολες τον Μαρτιο. Θα φανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Vertical που το είχε 0,28€ γράφει no stock όταν το επιλέγω και δεν με αφήνει να το βάλω στο καλάθι.Οπότε δεν γίνεται να παραγγείλω και να το στείλει όταν θα έχει stock;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Vertical που το είχε 0,28€ γράφει no stock όταν το επιλέγω και δεν με αφήνει να το βάλω στο καλάθι.Οπότε δεν γίνεται να παραγγείλω και να το στείλει όταν θα έχει stock;

Οχι δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με λέτε... μετά την ακύρωση φαντάζομαι το 10% σε πορτοφόλια είναι μια μούφα. Τα 100 points σε τι θα μπορούσαν να φανούν χρήσιμα; μπορούν να μεταφρασθούν σε λεφτά και πόσα;

 

Eφάρμοσα πρόταση συμφορουμιτη νωρίτερα για αποστολή του horizontal αντί του vertical. Μικρό καλάθι κρατώ αλλα για να δούμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 100 points σε τι θα μπορούσαν να φανούν χρήσιμα; μπορούν να μεταφρασθούν σε λεφτά και πόσα;

 

http://www.insomnia.gr/topic/632938-mens-pu-leather-short-plaid-soft-surface-matte-wallet-028€τελοσ/?p=55396065

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 100 points που σας δίνουν ισοδυναμουν με 1 ευρώ που είναι πολύ καλή 'αποζημίωση' μαζί με το refund.

Με λίγα λόγια κάθε πόντος στο banggood ισοδυναμει με 1 λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 100 points που σας δίνουν ισοδυναμουν με 1 ευρώ που είναι πολύ καλή 'αποζημίωση' μαζί με το refund.

Με λίγα λόγια κάθε πόντος στο banggood ισοδυναμει με 1 λεπτό.

USD, ποτέ EUR σε banggood καθώς και να λέει τιμές έτσι, χρεώνει πάντα δολάρια. Απλά τυχαίνει τώρα με την κωλοισοτιμία να είναι σχεδόν 1:1.

 

Απλά να έχετε υπόψιν πως σε banggood μπορείς να κάνεις μέχρι 15% discount με πόντους, αν και μερικές φορές το σύστημά τους έχει πάρει και παραπάνω έκπτωση με πόντους. Με 15% σημαίνει πως αν πάρετε κάτι με αξία $6,66 ή παραπάνω θα μπορείτε να κάνετε redeem τους 100 πόντους και να ρίξετε την αξία κατά 1 USD. Not bad αν αγοράζετε συχνά μικροπράγματα από εκεί όπως εγώ πχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USD, ποτέ EUR σε banggood καθώς και να λέει τιμές έτσι, χρεώνει πάντα δολάρια. Απλά τυχαίνει τώρα με την κωλοισοτιμία να είναι σχεδόν 1:1.

 

Απλά να έχετε υπόψιν πως σε banggood μπορείς να κάνεις μέχρι 15% discount με πόντους, αν και μερικές φορές το σύστημά τους έχει πάρει και παραπάνω έκπτωση με πόντους. Με 15% σημαίνει πως αν πάρετε κάτι με αξία $6,66 ή παραπάνω θα μπορείτε να κάνετε redeem τους 100 πόντους και να ρίξετε την αξία κατά 1 USD. Not bad αν αγοράζετε συχνά μικροπράγματα από εκεί όπως εγώ πχ.

Με VIP3 που είμαι εγώ δίνει 18% ποσοστό redeem αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USD, ποτέ EUR σε banggood καθώς και να λέει τιμές έτσι, χρεώνει πάντα δολάρια. Απλά τυχαίνει τώρα με την κωλοισοτιμία να είναι σχεδόν 1:1.

 

Απλά να έχετε υπόψιν πως σε banggood μπορείς να κάνεις μέχρι 15% discount με πόντους, αν και μερικές φορές το σύστημά τους έχει πάρει και παραπάνω έκπτωση με πόντους. Με 15% σημαίνει πως αν πάρετε κάτι με αξία $6,66 ή παραπάνω θα μπορείτε να κάνετε redeem τους 100 πόντους και να ρίξετε την αξία κατά 1 USD. Not bad αν αγοράζετε συχνά μικροπράγματα από εκεί όπως εγώ πχ.

Σωστά με διορθωσες, εννοούσα 1 δολάριο και πάνω στην βιασυνη μου έγραψα ευρώ. Να προσθέσω πως οι πόντοι αυτοί δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν σε συνδιασμό με κουπόνια ή σε μεγάλα flash sales αλλά στην τελευταία περίπτωση πολλές φορές χρησιμοποιούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...