Προς το περιεχόμενο

Men's PU Leather Short Plaid Soft Surface Matte Wallet 0.28€ [ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΚΑΙ σε μένα ακυρωτικό με τις κλασσικές δικαιολογίες

μου λένε βέβαια ότι θα μου στείλουν 1 μάλλον τώρα

τους απάντησα να στείλουν ενα τώρα και τα υπόλοιπα μόλις έχουν στοκ

 

 

We regret to inform you that we will not be able to process the product you purchased due to the very high demand of this item. We have checked with all our warehouses and we will not be able to progress with the delivery of your order. In fact, the new stock of this product is expected to arrive in March. This is clearly a mistake from our side and we take full responsibility for it.

Due to the fact that the item you ordered has a limited stock, we will send you at least one unit of the above-mentioned product. At the moment you can decide to wait for the new stock to arrive or you can request your order to be canceled and receive a full refund of your purchase. If you choose the second option, we will transfer 100 Banggood points to your account and issue a 10% off discount coupon on wallets as a token of our regret.

Please be advised that if we don't receive your reply on this matter within one week, we will automatically assume that you would like your order to be canceled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eφάρμοσα πρόταση συμφορουμιτη νωρίτερα για αποστολή του horizontal αντί του vertical. Μικρό καλάθι κρατώ αλλα για να δούμε ...

Μια από τα ίδια και εγώ. Περιμένω απάντηση, αν και χλωμό το κόβω.

Αλλιώς όταν έχουν στοκ. Σιγά τα χρήματα που δώσαμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μολις ελαβα και εγω ενα ξερο μηνυμα που απλα ακυρωνει την παραγγελια μου, τα 2 πορτοφολια που ειχα παραγγειλει με το που ανοιξε το θεμα, ουτε για λαθος τιμη μιλαει ουτε για να αναμενω μεχρι τον Μαρτη:

 

Hi ,

Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order (#χχχχχχχχ). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding.

If you have any question, please feel free to contact our customer service [email protected].

Kindest regards,

Banggood Team

 

 

 

Για τα πανηγυρια ειναι αν δουμε το τι κανουν παραπανω. Ο,τι τους ερθει στον καθενα. Μαλλον, τα πανηγυρια ειναι καλυτερα, σορρυ! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το άκυρο για την αλλαγή του σχεδίου:

Dear Friend,
Thanks for your email.
For your order χχχχχχχχ, I am sorry we couldn't change the item.

How about cancel it and place a new order?
Sorry for the inconvenience and looking forward to your reply.
Best Regards,
Anna

 

τώρα; να το πάμε για Μάρτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ σε μένα ακυρωτικό με τις κλασσικές δικαιολογίες

μου λένε βέβαια ότι θα μου στείλουν 1 μάλλον τώρα

τους απάντησα να στείλουν ενα τώρα και τα υπόλοιπα μόλις έχουν στοκ

Μάλλον εννοούν ότι το Μάρτη θα στείλουν σίγουρα ένα άλλα πιθανότατα όχι παραπάνω λόγω περιορισμένου στοκ.

 

Κι εγώ τους απάντησα να το στείλουν όταν παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν αξίζει να ασχοληθώ περαιτέρω, οπότε τους είπα να κάνουν το τρομερό refund των 24 λεπτών (είχα χρησιμοποιήσει και 5 πόντους τρομάρα μου) για να πάρω τους 100 πόντους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USD, ποτέ EUR σε banggood καθώς και να λέει τιμές έτσι, χρεώνει πάντα δολάρια. Απλά τυχαίνει τώρα με την κωλοισοτιμία να είναι σχεδόν 1:1.

 

 

 

To banggood οταν λεει € χρεωνει €. Το gearbest παλιοτερα δεν το εκανε αυτο αλλα πλέον το έχει αλλάξει και αυτό.

 

Τωρα όσον αφορα την ισοτιμια του banggood, αν πρεπει να πληρωσουν καποιοι +2% της τραπεζας τους σε περιπτωση που επελεγαν $, τοτε συμφερει το €.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USD, ποτέ EUR σε banggood καθώς και να λέει τιμές έτσι, χρεώνει πάντα δολάρια. Απλά τυχαίνει τώρα με την κωλοισοτιμία να είναι σχεδόν 1:1.

 

Απλά να έχετε υπόψιν πως σε banggood μπορείς να κάνεις μέχρι 15% discount με πόντους, αν και μερικές φορές το σύστημά τους έχει πάρει και παραπάνω έκπτωση με πόντους. Με 15% σημαίνει πως αν πάρετε κάτι με αξία $6,66 ή παραπάνω θα μπορείτε να κάνετε redeem τους 100 πόντους και να ρίξετε την αξία κατά 1 USD. Not bad αν αγοράζετε συχνά μικροπράγματα από εκεί όπως εγώ πχ.

Παρεπιμπτοντως αυτην την περιοδο ΜΟΝΟ σε ευρο..η χασουρα σε $ ειναι μεγαλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες. Εστειλαν αυτο το μηνυμα

 

Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order(#229845**). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding.

 

If you have any question, please feel free to contact our customer service [email protected].

 

Kindest regards,

 

Banggood Team

 

www.banggood.com

 

Κι σημερα εγινε refund απο paypal

 

ουτε ερωτηση αν θελω να περιμενω , ουτε ποντους δωρο ,ουτε θα στειλω ενα το Μαρτη ,

Μας εφαγε κι η μετατροπη κατι ψιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...