Προς το περιεχόμενο

"Βάψιμο" μετά απο τρακάρισμα...


petaw-se-oneiro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Είχα ένα ατύχημα (μόνο με υλικές ζημιές δόξα τω Θεό). Επισκέυασα το αμάξι μετά απο αυτό με έτοιμα βαμμένα απο άλλο. Το θέμα μου είναι ότι το δικό μου είναι βυσσινί και ο δότης μπορντώ. Δεν με ενοχλεί και τόσο γιατί παλιό αμάξι είναι αλλά υπάρχει θέμα γιατί έχουν πολλές βαθιές γρατσουνιές που έχει φύγει κ το αστάρι και έχει αρχίσει να σκουριάζει και τέτοια ωραία. Αυτό θα το διορθώσω αποκλειστικά μόνος μου γιατί οι φανοποιοί μου ζητάνε 3 κ 4 κατοστάρικα και η αντικειμενική αξία του αυτοκινήτου αυτή τη στιγμή είναι 1000€. Επειδή το χρώμα δεν παίζει να πετύχει με τίποτα έλεγα να πρωτοτυπήσω και να παίξω.. Δηλαδή σκεφτόμουν να κάνω το δεξί φτερό stickerbomb αυτοκόλλητο και να βάψω το καπώ μαύρο. Το θέμα είναι ότι είναι 2 τα φτερά που θέλουν βάψιμο και δεν παίζει να γίνουν και τα 2 stickerbomb.. Κάποια ιδέα εσείς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρώμα σαφώς και μπορεί να πετύχει, υπάρχουν μαγαζιά που πουλάνε χρώματα αυτοκινήτου, εκεί θα πας με το αυτοκίνητο και θα σου φτιάξουν ένα χρωμα ίδιο ακριβώς με του αυτοκινήτου σου, μην το κάνει γελοιογραφία με πατέντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις μαλακίες στο αυτοκίνητο, και ας είναι baleno 20ετίας.Κομμώτρια είσαι ή αναρχοάπλυτος της πλατείας ΕξαΧρείων;

Μήπως είσαι ο Καρανίκας;;; :confused:  :confused:

 

Επίσης, όσο πιο διακριτό είναι το όχημα, τόσο πιο εύκολα σε αναγνωρίζουν στον δρόμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...