Προς το περιεχόμενο

Survivor ΣΚΑΪ - (ΠΡΟΣΟΧΗ: OXI SPOILERS! 3days ban στους παραβάτες)


arnold94

  

568 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον παικτη/ες υποστηρίζεις?

    • Γιώργος Αγγελόπουλος
    • Κωσταντίνος Βασάλος
    • Μάριος Ιωαννίδης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως ακόμα και ο Μπο το παλεύει στα αγωνίσματα και τρέχει όσο μπορεί. Αυτη άχρηστη Λαουρα σχεδόν πνιγεται στην πισίνα κάθε φορά. Και αν δεν είχαν IQ 50 οι Σαρά, Ελισάβετ δεν θα είχε κάνει ουτε μια νίκη.

 

Εγω θέλω να φύγει η Βαλαβάνη και να δω μετα με Λαουρίτα, Μπο και Κοκκινακη τι θα κάνουν. Εκτός και αν τους βαζουν μόνο αγωνισματα δύναμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • mylo

    4567

  • McNerd

    4242

  • Heybro

    3765

  • g_alkis

    3532

Πάντως ακόμα και ο Μπο το παλεύει στα αγωνίσματα και τρέχει όσο μπορεί. Αυτη άχρηστη Λαουρα σχεδόν πνιγεται στην πισίνα κάθε φορά. Και αν δεν είχαν IQ 50 οι Σαρά, Ελισάβετ δεν θα είχε κάνει ουτε μια νίκη.

 

Εγω θέλω να φύγει η Βαλαβάνη και να δω μετα με Λαουρίτα, Μπο και Κοκκινακη τι θα κάνουν. Εκτός και αν τους βαζουν μόνο αγωνισματα δύναμης

Oτι κανουν και τωρα...αν εξαιρεσεις κιολας το μοναδικο αγωνισμα δυναμης απο την στιγμη που εγινε η διπλη αποχωρηση χανταμπακη-παπαδοπουλου το  σκορ ειναι 10-2 σε νικες υπερ των μαχητων..

 

ενταξει αμα ο κοσμος ειναι τοσο στουρναρι και δεν βγαλει η λαουρα η μπο εστω κοκκινακη και φυγει η βαλαβανη ας βλεπει αγωνισματα χωρις κανενα ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Εδώ ο κόσμος χάνει Τσάμπιονς Λιγκ για να δει Survivor, λες να τους ενδιαφέρουν τα -ο Θεός να τα κάνει- αγωνίσματα; 

 

Εμάς μας νοιάζει να μείνει μόνο η Λάουρα, για να φτάσουμε τα 6.666 σχόλια με τους πνιγμούς της και τις υψοφοβίες της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχολιασμός και για προηγούμενο επεισόδιο που είχα χάσει:

 

Ντάνος έχει απασφαλίσει και πλέον δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα φτάσει στον τελικό. Ως τώρα αναρωτιόμουν πώς σκατά θα βγει όντας τόσο δημοφιλής στο κοινό. Όλοι είχαν πάρει το μέρος του από αντίδραση, τον βλέπανε ως "κατατρεγμένη Ειρήνη" Νο 2 (άλλη ψυχάκιας κι αυτή) και εν γένει μέχρι τώρα είχε δίκιο σε όλες τις φάσεις.

 

Όμως τώρα έδειξε το τρωτό του σημείο. Αρκεί κάποιος να τον τσιγκλάει όχι όμως με τόσο προφανή τρόπο όσο ο Χανταβλάκης. Βέβαια όποιος το κάνει παίρνει μετά το ρίσκο να βρεθεί μαχαιρωμένος στην καλύβα του αλλά... that's life!

 

 

Γενικά εμένα δεν μου λένε τίποτα οι προκλητικότητες και οι ειρωνείες. Οι μισοί εδώ μέσα το ίδιο θα έκαναν αν ήταν νηστικοί, κι εγώ μαζί. Αυτό που δεν μπορώ είναι το να σε φτύνουν και να λες ευχαριστώ. Δεν ξέρω, ίσως είμαι υπερευαίσθητος ως Έλληνας στο να με πιάνουν μλκ, αλλά ρε πστ μου, ο μλκ ο Ντάνος χίλιες φορές τον έχει χυλοπιτώσει η γύφτισσα κι αυτός φοβάται να την ψηφίσει, λες κι αυτό επισύρει την θανατική ποινή. Αυτό εμένα μου βγάζει μια αηδία.

 

Ο δε Μπο δίνει το φαΐ του στην Λάουρα (στη ΛΑΟΥΡΑ ρε φίλε), όντας ο ίδιος έξω απ'την κλίκα των τριών (κοκ-βαλα-χελώνα). Πολύ μουνοδουλικά μου κάνουν αυτά. Όπως και η ρήση του Σπαλιάρα, εγώ δεν μπορώ να ψηφίσω κορίτσι, όταν έδωσε Πάνο. Τιναυταρέεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέον έχει αρχίσει να μου την δίνει κι ο ντανος. Όχι όμως για αυτό που έγινε με σπαλιαρα καμία σχέση. ο σπαλ έχει ένα τρόπο που είναι εριστικός κι όσο κι αν τον συμπαθησατε επειδή έλεγε πάντα αλήθειες και καλά κι επειδη τον στοχοποιησαν ολοι πιστεύω και σας θα σας εκνεύριζε αν τον κάνατε παρέα. φαίνεται κι από τον τρόπο που έχει άποψη για ολα ενώ δεν προσφέρει ουσιαστικά τίποτα κι είναι πολύ κακος στα αγωνίσματα. η χειρονομία μόνο αστεία ή αθώα δεν ήταν αλλά τεσπα.. το κακο είναι ότι θα πάει πολύ βαθιά στο παιχνίδι χωρίς να το αξίζει καθόλου ,δεν είναι και πολύ καλύτερος από μπο και κλαουρα. (αγωνιστικά) κι οσο σαν προσωπικοτητα εχει αρχισει να κουραζει. οταν εφυγε ο Τσανκγ σαν να την ψωνισε,με αυτο που ειπε ηταν λες κι ελεγε εγω δεν κανω τιποτα αλλα ο κοσμος θα με κρατησει οποτε δε με νοιαζει. ο Ντανος από την άλλη έχει αρχίσει να μου θυμίζει τους κλασικους γλύφτες που ενώ κάποιοι δε τους θέλουν αυτοί κάνουν τα πάντα για να τους αποδεκτούν έστω και λίγο κι ας ξεφτυλιζονταιι. ή μπορει απλα να ειναι και τερμα μπουφος δεν ξερω. παντως αν είχε προσωπικότητα θα ήταν απλά τυπικός και τις κρίσιμες ώρες θα έδινε τα φίδια αντί να τα γλύφει. το θέμα είναι ότι πλέον δεν συμπαθώ κανέναν ιδιαίτερα. Δεν ξέρω ποιος θα ήθελα να κερδίσει τελικά. ας είναι στην τελική κάποιος που θα το αξΊζει αγωνιστικά γιατί τελικά από προσωπικότητα είναι όλοι...... άστα να πάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα να φύγει η υπάλληλος κατάσκοπος γυφτισα. Μετά θα παίζει μόνο η κωλαουρα οπότε ή θα αυτοκτονήσει ή θα χάνουν συνεχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέον έχει αρχίσει να μου την δίνει κι ο ντανος. Όχι όμως για αυτό που έγινε με σπαλιαρα καμία σχέση. ο σπαλ έχει ένα τρόπο που είναι εριστικός κι όσο κι αν τον συμπαθησατε επειδή έλεγε πάντα αλήθειες και καλά κι επειδη τον στοχοποιησαν ολοι πιστεύω και σας θα σας εκνεύριζε αν τον κάνατε παρέα. φαίνεται κι από τον τρόπο που έχει άποψη για ολα ενώ δεν προσφέρει ουσιαστικά τίποτα κι είναι πολύ κακος στα αγωνίσματα. η χειρονομία μόνο αστεία ή αθώα δεν ήταν αλλά τεσπα.. το κακο είναι ότι θα πάει πολύ βαθιά στο παιχνίδι χωρίς να το αξίζει καθόλου ,δεν είναι και πολύ καλύτερος από μπο και κλαουρα. (αγωνιστικά) κι οσο σαν προσωπικοτητα εχει αρχισει να κουραζει. οταν εφυγε ο Τσανκγ σαν να την ψωνισε,με αυτο που ειπε ηταν λες κι ελεγε εγω δεν κανω τιποτα αλλα ο κοσμος θα με κρατησει οποτε δε με νοιαζει. ο Ντανος από την άλλη έχει αρχίσει να μου θυμίζει τους κλασικους γλύφτες που ενώ κάποιοι δε τους θέλουν αυτοί κάνουν τα πάντα για να τους αποδεκτούν έστω και λίγο κι ας ξεφτυλιζονταιι. ή μπορει απλα να ειναι και τερμα μπουφος δεν ξερω. παντως αν είχε προσωπικότητα θα ήταν απλά τυπικός και τις κρίσιμες ώρες θα έδινε τα φίδια αντί να τα γλύφει. το θέμα είναι ότι πλέον δεν συμπαθώ κανέναν ιδιαίτερα. Δεν ξέρω ποιος θα ήθελα να κερδίσει τελικά. ας είναι στην τελική κάποιος που θα το αξΊζει αγωνιστικά γιατί τελικά από προσωπικότητα είναι όλοι...... άστα να πάνε

Μονος του παλευει εδω και καιρο.  Μαχητης ηταν αλλωστε.

Δύσκολη ψηφοφορία είναι και ο μπο ποιος θα τον ψηφίσει αυτόν

Κανενας

Πιο προκλητικό άτομο από τον Σπαλ δεν έχω ξαναδεί.

Κάνει την κίνηση με το αλλάτισμα κάθε 5 λεπτά πλέον.

Τι σκατόζωο είναι αυτό;

Τωωωρα το καταλαβες ?

Ντάναρος!! Ο μοναδικός καθαρόαιμος πολεμιστής των διασήμων και ο δικαιότερος όλων.

Ετσι

Καλημέρα Μπο!

Καληνυχτα Μπο

Ναι ναι τώρα όλοι την αγαπάτε τη Ρηνούλα.

Εξω απ το παιχνιδι καλη ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυφτισσα πρεπει να εχει βγει παντως εδω στο ινσομνια. Δεν το εχω δει παραεξω.

 

Για το βενζινα κ το μαναβη δεν ξέρω.

 

Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικό σχόλιο στο youtube

 

"Ένα πρωί θα βρουν τον Ντάνο να χει πάρει αγκαλιά μια καρύδα και να της λέει ''Εγώ τους τα λέγα'' και γύρω γύρω πτώματα."

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπαλ είναι μορφή, Δεν τον πολυθέλουν στις ομάδες γιατί τα εγώ τους είναι μεγαλύτερα από τα εμείς.

Οι "Ελληνάρες" παρεξηγιούνται (κάντε άκρη ρε περνάω - σκάστε μιλάω), αν ακούσουν 2 αλήθειες που αυτοί δεν τολμούν να πουν.

 

Σιγά έκανε μια κίνηση με το αλάτι, ο Ντάνος και ο κάθε Ντάνος που είναι καλύτερος αντικειμενικά από Σπαλ σε αγωνίσματα, θα μπορούσε να του το ανταποδώσει εις 10πλουν μετά από νίκες, κι όταν δεν έγραφε η κάμερα. Πραγματικά έχασε τον έλεγχο. Η ευριδίκη δε (παρόλο που είναι η χειρότερη όλων εκεί μέσα) τον έχει κάνει προβατάκι...το νινί σέρνει καράβι.

Έχω την εντύπωση πάντως πως ο Ντάνος ρίχνει στροφές στα αγωνίσματα επίτηδες, ανάλογα τα κέφια του, σου λέει στα @@ μου, και προτεινόμενος να βγω, θα με κρατήσει ο κόσμος...

 

Ο Κύπριος είναι δυνατός παίχτης και έχει πλάκα να τον ακούς. Μαζί με τον Βασσάλο θα ήθελα να δω αυτή την 4άδα στο τέλος κι όποιος το πάρει (αν και ο Σπαλ δεν έχει τύχει με αυτούς σε αγωνίσματα, ίσως ο Χρανιώτης να είχε γιατί είναι και το λουνα παρκ μέσα.).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...