Προς το περιεχόμενο

Survivor ΣΚΑΪ - (ΠΡΟΣΟΧΗ: OXI SPOILERS! 3days ban στους παραβάτες)


arnold94

  

568 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον παικτη/ες υποστηρίζεις?

    • Γιώργος Αγγελόπουλος
    • Κωσταντίνος Βασάλος
    • Μάριος Ιωαννίδης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς η Κύπρος είναι άλλη χώρα εδώ και πάρα πολλά χρόνια, στην καρδιά σου μπορεί να είναι ότι θέλει, αλλά σαν χώρα είναι ανεξάρτητη.

 

Και σταμάτα επιτέλους, κούρασες...

 

Φρόντισε στο επόμενο Survivor να ακολουθήσεις κάποιον που όντως έχει μια ελπίδα. 

 

Επίσης σταματήστε την πιπίλα με το πρόβλημα στις ψήφους.

 

65% - 35% ήταν η διαφορά.

 

Η Κύπρος ολόκληρη να ψήφιζε δεν θα άλλαζε.

 

Χωνέψτε το και πάτε παρακάτω.

Αλλη χωρα ειναι; Αλλο κρατος ειναι οχι αλλη χωρα.

Τι σε κανει να πιστευεις πως δεν μπορουσα να αλλαξω "ομαδα" για να βγω και εγω νικητης; 

Λογικη απο τα lidl μεγαλε. 

Ουτε εχασα ουτε κερδισα. 

Αντιθετως αλλοι εδω στο ελλαδισταν με iq 0 πανηγυριζαν για ενα ριαλιτι λες και πηραμε κανενα ευρωπαικο κυπελο.

Ουτε καν παρακολουθω ποδοσφαιρο ενω εσυ στανταρακι με τον οπαδισμο που μιλας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • mylo

    4567

  • McNerd

    4242

  • Heybro

    3765

  • g_alkis

    3532

Αλλη χωρα ειναι; Αλλο κρατος ειναι οχι αλλη χωρα.

Τι σε κανει να πιστευεις πως δεν μπορουσα να αλλαξω "ομαδα" για να βγω και εγω νικητης; 

Λογικη απο τα lidl μεγαλε. 

Ουτε εχασα ουτε κερδισα. 

Αντιθετως αλλοι εδω στο ελλαδισταν με iq 0 πανηγυριζαν για ενα ριαλιτι λες και πηραμε κανενα ευρωπαικο κυπελο.

Ουτε καν παρακολουθω ποδοσφαιρο ενω εσυ στανταρακι με τον οπαδισμο που μιλας.

 

Συνώνυμα είναι Κράτος και Χώρα.

 

Η χώρα προσδιορίζει μια γεωγραφική περιοχή που συνήθως εμπεριέχει τις έννοιες του έθνους και ιδιαιτέρως του κράτους. (wikipedia)

 

Ούτε έχασες ούτε κέρδισες, κανείς μας δεν κέρδισε. Χαρήκαμε όμως που κέρδισε ένας άνθρωπος που υποστηρίζαμε σε ένα τηλεπαιχνίδι.

 

Το θέμα είναι ότι εσύ είσαι εδώ και μας ζαλίζεις και μάλιστα προχωράς και σε προσωπικές επιθέσεις (και δεν είναι το πρώτο τοπικ που το κάνεις, μάλλον δεν έχεις μάθει να μιλάς σωστά).

 

Σου απαντάω και εγώ ανάλογα λοιπόν, πήγαινε παρακάτω και αφού είμαστε πρόβατα όπως λες σήκω και φύγε από το Topic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρο ειχαμε οτι η παραγωγη σπρωχνει ντανο γιαυτο σας φαινεται πως ειναι τοσο μισητος απο το κοσμο (που ειναι αφου μιλαμε για κομπινα) μη λεμε τα ιδια και τα ιδια

Ο μαριος αν ειδες λαμπιρη φερθηκε με πολυ ωριμοτητα ακομα και οταν οι ιδιοι τον σταυρωσαν ο κοσμος του ελεγε για το προβλημα και ο ιδιος το μονο πραγμα που ειπε ηταν να παψουν. 

Επισης ουτε  για fanboys μπορεις να πεις διοτι δεν ειδα ποτε κανεναν βασαλακια μισθοφορακια κλπ να κραζει ο ενας τον αλλον για κλεφτη και κλεψιμο παραγωγης Και γενικα για κανεναν που δεν ειχε κλεψει δεν ειπωθηκε πως ειχε κλεψει. Μονο εσεις οι ντανιτσες τα βαζετε και τα βαλατε με ολους παραποιωντας τη πραγματικοτητα. Ακομα και με τα αδελφια μας τους κυπριους τα βαλατε οι ντανιτσες.

Τοσο προβατα ειστε μερικοι ο τουρκος πετυχε τη δουλεια του οι ελληνες να απαρνηθουν τη κυπρο για ενα ριαλιτι λες και ειναι αλλη χωρα.

Αλλα που νιονιο για να καταλαβεις. Ντανος καλυτερος και απο την παναγια τον κανατε και ειναι αποριας αξιο πως το καταφερατε να ειστε τοσο τυφλοι.

Πετα τωρα καμια εξυπναδα απο κατω να γελασουμε ολοι μαζι αλλα δεν θα λαβεις αλλη απαντηση.

 

 

 Θες να μιλήσουμε σοβαρά? Ας μιλήσουμε

 

Δώσε βίντεο που κλέβει ο Ντανος τα σαντουιτς η κοτες κπλ? Έχεις? Αν όχι δεν δικαιουσε τον άλλον να το λες κλέφτη

 

To ότι οι ψήφοι δεν μέτραγαν το ίδιο συνέβη και στον Αγγελόπουλο τώρα άμα βλέπεις κάτι εικόνες του fb που ειναι photoshop(αν θες βαλτές και εδώ να στις εξηγήσω) τι να πω..

 

Ο Μάριος σας όταν πέταγε κακίες για το πισινό της Λαουρας κπλ έβγαινε η Ελεονόρα και έλεγε αυτές ειναι κυπριακές εκφράσεις αλλά ναι ξέχασα, προωθούν το Ντάνο 

 

Το ότι ο καλός σας ο Μαριος όταν ανακοινωθηκε το αποτέλεσμα ούτε χειροκρότησε και έξυνε το αυτί και χαμογελούσε ειρωνικά να υποθέσω εκεί στην Κύπρο έτσι κάνετε εσείς?

 

Το ότι είσαι φανατισμένος με ένα reality και μπλεκεις σχέσεις Κυπρου-Ελλαδας ειναι δικό σου πρόβλημα που κατά την γνώμη μου πρέπει να το λύσεις

 

Το ότι φανατίζονται μερικοί και θεοποιούν τους Παίκτες ειναι για δέσιμο(ΠΡΟΣΟΧΉ: Δεν θεοποίησαν μόνο τον Ντανο έτσι? Και τον Μάριο τον θεοποίησαν και τον Βασαλο κπλ) 

 

Στην ζωή σου πρέπει να μάθεις να χάνεις(αν κάνεις έτσι για ένα show δεν θέλω να μάθω πως θα κάνεις αν πχ σου φάει κάποιος την κοπέλα σου) πάντως τα δήγματα που έχεις δώσει μεχρι τώρα μου δειχνουν ότι δεν έχεις μάθει να δέχεσαι την Ήττα

 

Και στο κάτω κάτω αν σε χαλάει ένα show τόσο πολύ σταμάτα να το βλέπεις

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνώνυμα είναι Κράτος και Χώρα.

 

Η χώρα προσδιορίζει μια γεωγραφική περιοχή που συνήθως εμπεριέχει τις έννοιες του έθνους και ιδιαιτέρως του κράτους. (wikipedia)

 

Ούτε έχασες ούτε κέρδισες, κανείς μας δεν κέρδισε. Χαρήκαμε όμως που κέρδισε ένας άνθρωπος που υποστηρίζαμε σε ένα τηλεπαιχνίδι.

 

Το θέμα είναι ότι εσύ είσαι εδώ και μας ζαλίζεις και μάλιστα προχωράς και σε προσωπικές επιθέσεις (και δεν είναι το πρώτο τοπικ που το κάνεις, μάλλον δεν έχεις μάθει να μιλάς σωστά).

 

Σου απαντάω και εγώ ανάλογα λοιπόν, πήγαινε παρακάτω και αφού είμαστε πρόβατα όπως λες σήκω και φύγε από το Topic.

Δεν θα με μάθεις ελληνική στα 32 μου και πολλες λεξεις ειναι συνωνυμες ομως με διαφορα ουσιας που αλλοτε ειναι αμελητεα αλλοτε τεραστιας σημασιας.

Αφου δεν εχασα δεξου την αληθεια και την αξια των οσων γραφω διοτι μονο αληθειες φερνω στο τραπεζι.

 

Προσωπικες επιθεσεις; Μαθε να ξεχωριζεις  παμε μια επαναληψη

Τοσο προβατα ειστε μερικοι ο τουρκος πετυχε τη δουλεια του οι ελληνες να απαρνηθουν τη κυπρο για ενα ριαλιτι λες και ειναι αλλη χωρα.

Εσυ αποφασιζεις να βαλεις τον εαυτο σου εκει μεσα.Σορρυ ε.

 

Παραποιηση πραγματικοτητας και βιασμος λεξιλογιου.

 

Δωρακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα με μάθεις ελληνική στα 32 μου και πολλες λεξεις ειναι συνωνυμες ομως με διαφορα ουσιας που αλλοτε ειναι αμελητεα αλλοτε τεραστιας σημασιας.

Αφου δεν εχασα δεξου την αληθεια και την αξια των οσων γραφω διοτι μονο αληθειες φερνω στο τραπεζι.

 

Προσωπικες επιθεσεις; Μαθε να ξεχωριζεις  παμε μια επαναληψη

Τοσο προβατα ειστε μερικοι ο τουρκος πετυχε τη δουλεια του οι ελληνες να απαρνηθουν τη κυπρο για ενα ριαλιτι λες και ειναι αλλη χωρα.

Εσυ αποφασιζεις να βαλεις τον εαυτο σου εκει μεσα.Σορρυ ε.

 

Αγορίνα τράβα αλλού να τρελάνεις κόσμο όχι εδώ.

 

Το ότι λες "Τόσο πρόβατα είστε ΜΕΡΙΚΟΙ" πως αναιρεί αυτό που είπα εγώ περί επίθεσης;

 

Δεν θα ασχοληθώ μαζί σου, συνέχιζε τον μονόλογο μόνος σου.

 

Υ.Γ

 

Η αλήθειες που φέρνεις στο τραπέζι από κουτσομπολίστικες εκπομπές και Facts που έχεις μέσα στην κεφάλα σου να τις κρατήσεις για τον εαυτό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να μιλήσουμε σοβαρά? Ας μιλήσουμε

 

Δώσε βίντεο που κλέβει ο Ντανος τα σαντουιτς η κοτες κπλ? Έχεις? Αν όχι δεν δικαιουσε τον άλλον να το λες κλέφτη

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=h5eV3C8o-mg

 

https://www.youtube.com/watch?v=cZP3iFzsWu8

 

https://www.youtube.com/watch?v=trmWu-BFgx8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μπήκα να δω έτσι απο περιεργεια στο προφίλ

 

Πρόσεχε γιατί όπως λέει το γνωστό ρητό ''Η περιέργεια σκότωσε το πάντα'' :P  Χούμορ, κράτα μας ενήμερους για όλες τις εξελίξεις γύρω από τα γκομενικά του πότη πίλτερ της καρδιάς μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορίνα τράβα αλλού να τρελάνεις κόσμο όχι εδώ.

 

Το ότι λες "Τόσο πρόβατα είστε ΜΕΡΙΚΟΙ" πως αναιρεί αυτό που είπα εγώ περί επίθεσης;

 

Δεν θα ασχοληθώ μαζί σου, συνέχιζε τον μονόλογο μόνος σου.

Δειγμα απο "προσωπικης επιθεσης" :

Αγορίνα τράβα αλλού να τρελάνεις κόσμο.

&

Το θέμα είναι ότι εσύ είσαι εδώ και μας ζαλίζεις 

 

Εν συνεχεια γραφεις  "Τόσο πρόβατα είστε ΜΕΡΙΚΟΙ" πως αναιρεί αυτό που είπα εγώ περί επίθεσης;

καθως προηγουμενως ειχες γραψει το παρακατω: 

Το θέμα είναι ότι εσύ είσαι εδώ και μας ζαλίζεις και μάλιστα προχωράς και σε προσωπικές επιθέσεις. 

Που δεν εμπιπτει στη πραγματικοτητα καθως δεν ειναι προσωπικη και δεν ειναι καν επιθεση  αλλα αντιθετως αοριστη ταμπελα για μια μεριδα "ανθρωπων" που εν συνεχεια αιτιολογω .

 "ο τουρκος πετυχε τη δουλεια του οι ελληνες να απαρνηθουν τη κυπρο για ενα ριαλιτι λες και ειναι αλλη χωρα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1. Ωραία εγώ μίλησα για κότες και σάντουιτς και εσύ μου βάζεις τα βίντεο με τα παιχνίδια

 

Εγώ σε ρώτησα έχεις βίντεο που κλέβει κότες και σάντουιτς και εσύ μου βάζεις

 

ένα βίντεο που ο ίδιος το παραδέχτηκε που ένας άνθρωπος του ζήτησε τα παπούτσια και του έφερε ψωμί για αντάλλαγμα και το μοιραστηκε με όλους τους συμπαίχτες του. Ο κλεφτοκοτάς από που προκύπτει?

 

ΥΓ. Στα άλλα ερώτημα τα μου δεν απάντησες.

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε γιατί όπως λέει η γνωστή παροιμία ''Η περιέργεια σκότωσε το πάντα'' :P Χούμορ, κράτα μας ενήμερους για όλες τις εξελίξεις γύρω από τα γκομενικά του πότη πίλτερ της καρδιάς μας.

Ανημερωτος θα μείνεις! Μη περιμένεις από μένα. Βρες άλλη να σε ενημερώνει! εγώ σε ένα προφίλ μπήκα από περιέργεια και τρόμαξα η γυναίκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ωραία εγώ μίλησα για κότες και σάντουιτς και εσύ μου βάζεις τα βίντεο με τα παιχνίδια

 

ΟΠΕΝ ΓΙΟΡ ΑΗΣ

https://www.youtube.com/watch?v=h5eV3C8o-mg

 

https://www.youtube.com/watch?v=U_3m4eUiBFE

 

https://www.youtube.com/watch?v=fY1L9ypETTY

 

τελικα ψαρι ηταν; ψωμι ηταν; σαντουιτς ηταν; Δεν εχει και μεγαλη σημασια αλλα η πραξη  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τελικα ψαρι ηταν; ψωμι ηταν; σαντουιτς ηταν; Δεν εχει και μεγαλη σημασια αλλα η πραξη  B)

 

μα κοιτα και αυτό: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Hq2m-rM1Jkc

 

η πράξη ανταλλαγή ήταν όχι κλοπή 

 

αλλά έλεος με τα βίντεο..

 

ΥΓ. Θα μου απαντήσεις στις άλλες ερωτήσεις η θα σταθείς σε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τελικο δικαια και καθαρα το πηρε ο Ντανος ..Ομως εγω θα ηθελα το μεγα ΣΠΑΛ!!!!!!!!!!!Παρακαλουμε να μην κλειδωθει το θεμα μεχρι να βγει ο σφαχτης Μελετη να σφαξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρες άλλη να σε ενημερώνει! 

 

Ο_Ο  Calm your tits! :P  Η σκατούλα1 σίγουρα θα τα παρακολουθεί στενά τα του Βας κι αυτή :P

 

Kαι μια που είπα tits.. ρε μη βάζετε ελεορώγα τέτοια ώρα (το βίντεο που αχνοφαίνεται πήγαν και βρήκαν), θέλουμε και να κοιμηθούμε κάποια στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...