Προς το περιεχόμενο
AIMPROFEAR

θεμα κλοπης σε παιχνιδι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιζω  ενα γνωστο παιχνιδι  και τελως παντων ειπα να πουλησω το  προφιλ μου ...βρηκα τελως παντων το ατομο που θελει να το αγορασει  ... αλλα μου ειπε πωσ να δωσω πρωτα το προφιλ  μου  και μετα τα λεφτα .... εγω αυτο που σκεφτηκα ειναι ωσ εξεις αμα στο ενδεχομενο το δωσω  το προφιλ μου  δηλαδη   email  ... και πειτε πως αθτοσ το παιρνει το  προφιλ και  αλλαζει κωδικους και την  κανει ... εγω  μπορω να τοθ κανω κατι σε αυτο το ατομο ??? παρεπιπτοντωσ το ατομο αυτο ειναι  ξενο απο αλλη χωρα ....ρωταω για δω τι να κανω  

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Επισκέπτης

τιποτα δεν μπορεις να κανεις

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

αναλογος ποιο παιχνιδι ειναι εγω ας πουμε στο steam την ειχα πατιση ετσι αλλα ανοιξα ticket οτι μου χακαραν τον λογιαριασμο και απλα απαντησα σε καποιες ερωτησης και μου αλλαξανε κωδικο

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

αυτο που ειπε ο exploticon στο hero zero που επαιζα αν ειχες τετοιο θεμα ανοιγες ticket ελεγες οτι σου χακαραν το λογαριασμο και με το αρχικο mail και κωδικο τον παιρνεις πισω

ΥΓ δεν δινεις αρχικο mail και κωδικους....

ζητας απο τον υποψηφιο αγοραστη να σου δωσει δικα του και τ αλλαζεις

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Με τις μυστικές ερωτήσεις δεν μπορεί να επαναφέρει το mail του και απο εκεί τον λογαριασμό του παιχνιδιού;

Αλλιώς όπως είπε και ο exploticon, ticket.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.