Προς το περιεχόμενο

θεμα με φορματ για win


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να κανω format στο σταθερο pc, εχω win 7 σε dvd άλλα διαπιστωσα οτι το dvd rom χάλασε εντελώς, τι μπορω να κανω, να  περασω ta win7 σε flasaki απο άλλο dvd rom?

 

2o ερώτημα, αν μου βγάλει μήνυμα για αναβαθμιση σε win10 να την κάνω, θα με χρεώσουν τιποτα?, θα ειναι καλυτερα απο τα win7 που ειχα?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κανω format στο σταθερο pc, εχω win 7 σε dvd άλλα διαπιστωσα οτι το dvd rom χάλασε εντελώς, τι μπορω να κανω, να  περασω ta win7 σε flasaki απο άλλο dvd rom?

 

2o ερώτημα, αν μου βγάλει μήνυμα για αναβαθμιση σε win10 να την κάνω, θα με χρεώσουν τιποτα?, θα ειναι καλυτερα απο τα win7 που ειχα?

 

για αρχή θα πρέπει να δημιουργήσεις ενα αρχείο iso και μετά με ένα οποιοδήποτε πρόγραμμα  για να δημιουργήσεις ένα usb bootable εγώ χρησιμοποιώ αυτό είναι πολύ κάλο και εύκολο στην χρήση 

 

 οδηγίες χρήσεις 

 

επίσης για το iso χρησιμοποίησε το power iso- magic iso 

 

Υ.Γ Υπάρχει θέμα που δίνει οδηγίες για το πως να κατεβάσεις τα windows από την microsoft δωρεάν χωρίς να χρειαστεί να δημιουργείς iso μορφή και άπλα τα καις με το rufus ή κάποιο άλλο bootable πρόγραμμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αρχή θα πρέπει να δημιουργήσεις ενα αρχείο iso και μετά με ένα οποιοδήποτε πρόγραμμα  για να δημιουργήσεις ένα usb bootable εγώ χρησιμοποιώ αυτό είναι πολύ κάλο και εύκολο στην χρήση 

 

 οδηγίες χρήσεις 

 

επίσης για το iso χρησιμοποίησε το power iso- magic iso 

 

Υ.Γ Υπάρχει θέμα που δίνει οδηγίες για το πως να κατεβάσεις τα windows από την microsoft δωρεάν χωρίς να χρειαστεί να δημιουργείς iso μορφή και άπλα τα καις με το rufus ή κάποιο άλλο bootable πρόγραμμα 

οσο αναφορα για τα win 10 64bit  αξιζουν περισότερο απ τα win7 64bit που εχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο αναφορα για τα win 10 64bit  αξιζουν περισότερο απ τα win7 64bit που εχω?

 

έμενα δεν μου αρέσουν λόγο εμφανίσεις και πιστεύω ότι είναι ακόμα υπό δοκιμή όσο μπορώ θα κρατήσω τα  windows 7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...