Προς το περιεχόμενο

Xbox One Wireless Controller 51.5EURO απο amazon.co.uk


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πολωνικο site μου ειχε παντα poland σαν χωρα "settlement" η w/e δεν μπορουσα να αλλαξω, shipping address εβαλα την κανονικη με paypal. Πηρε κανεις αλλος να μου πει αν το εκανα σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολωνικο site μου ειχε παντα poland σαν χωρα "settlement" η w/e δεν μπορουσα να αλλαξω, shipping address εβαλα την κανονικη με paypal. Πηρε κανεις αλλος να μου πει αν το εκανα σωστα?

 

Ναι, σωστά το έκανες.

Στο αντίστοιχο θέμα με το Surface Pro 4 το ίδιο πρότειναν:

http://www.insomnia.gr/topic/628464-tablet-microsoft-surface-pro-4-123-m3-6y30-4gb-ram-128gb-ssd-67177€amazoncouk/?p=55291918

Δηλαδή αν βάλεις στο shipping τη σωστή διεύθυνση στο billing βάζεις ό,τι θες, τουλάχιστο στο πεδίο του Τ.Κ.

 

Εγώ έβαλα σε όλα τα κανονικά στοιχεία εκτός από τον Τ.Κ. του billing που έβαλα τον προτεινόμενο (πολωνικό, ούτε που ξέρω που αντιστοιχεί).

Νομίζω δεν είναι τυχαίο που είναι το μοναδικό πεδίο που είναι στην ουσία προσυμπληρωμένο.

Το έχουν κάνει επίτηδες έτσι ώστε να μπορούν να παραγγέλνουν όλοι χωρίς να κάθονται να βρίσκουν valid Τ.Κ. της χώρας απ'την οποία παραγγέλνουν.

 

Μου ήρθε και επιβεβαιωτικό mail όπου μάλλον με βρίζουν και με κατηγορούν για κάτι αλλά χαλάλι, εγώ την προσφορά την πήρα.

:P  :P

 

post-175401-0-14947400-1484139202_thumb.jpg

 

Μεταφορικά δεν έχει το κατάστημα ms της Πολωνίας?

 

Επίσης στα 52 ευρώ βγαίνει και το μαύρο με BT Dongle από ms store πολλωνίας...

 
Ναι, αλλά η έκδοση με τον ειδικό μετατροπέα της Microsoft (δεν είναι ένα απλό BT Dongle), δεν είναι η τελευταία με τις βελτιώσεις που αναφέρει κι ο logistoulis εδώ και το κυριότερο δεν έχει το 3.5 jack που είναι και η σημαντικότερη διαφορά.
 
Εδώ κι ένα μικρό βίντεο (1:28) με τις διαφορές των δύο εκδόσεων
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα τον δικο μου ΤΚ αρα λαθος το εκανα.. :P

 

Αν το δέχτηκε και πάλι παίζει να μην έχεις θέμα.

Εγώ να σου πω ούτε δοκίμασα να βάλω ελληνικό επειδή είχα διαβάσει στο άλλο θέμα για το surface ότι πρέπει οπωσδήποτε να είναι της χώρας του store!

Δες μήπως το support τους «μιλάει» αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι, σωστά το έκανες.

Στο αντίστοιχο θέμα με το Surface Pro 4 το ίδιο πρότειναν:

http://www.insomnia.gr/topic/628464-tablet-microsoft-surface-pro-4-123-m3-6y30-4gb-ram-128gb-ssd-67177€amazoncouk/?p=55291918

Δηλαδή αν βάλεις στο shipping τη σωστή διεύθυνση στο billing βάζεις ό,τι θες, τουλάχιστο στο πεδίο του Τ.Κ.

 

Εγώ έβαλα σε όλα τα κανονικά στοιχεία εκτός από τον Τ.Κ. του billing που έβαλα τον προτεινόμενο (πολωνικό, ούτε που ξέρω που αντιστοιχεί).

Νομίζω δεν είναι τυχαίο που είναι το μοναδικό πεδίο που είναι στην ουσία προσυμπληρωμένο.

Το έχουν κάνει επίτηδες έτσι ώστε να μπορούν να παραγγέλνουν όλοι χωρίς να κάθονται να βρίσκουν valid Τ.Κ. της χώρας απ'την οποία παραγγέλνουν.

 

Μου ήρθε και επιβεβαιωτικό mail όπου μάλλον με βρίζουν και με κατηγορούν για κάτι αλλά χαλάλι, εγώ την προσφορά την πήρα.

:P  :P

 

attachicon.gifmail.jpg

 

 
Ναι, αλλά η έκδοση με τον ειδικό μετατροπέα της Microsoft (δεν είναι ένα απλό BT Dongle), δεν είναι η τελευταία με τις βελτιώσεις που αναφέρει κι ο logistoulis εδώ και το κυριότερο δεν έχει το 3.5 jack που είναι και η σημαντικότερη διαφορά.
 
Εδώ κι ένα μικρό βίντεο (1:28) με τις διαφορές των δύο εκδόσεων

 

 

Κατάλαβα. Με ψήνει και αυτό εμένα: https://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Kontroler-bezprzewodowy-do-konsoli-Xbox-%E2%80%94-wersja-specjalna-Dawn-Shadow/productID.5063635600

 

Στα 47-48 βγαίνει για όποιον ενδιαφέρεται. Επίσης χρειαζόμαστε κάποιο καλό BT Dongle για να έχουμε καλή απόκριση? Δηλαδή παίζει με αυτά των 2-4 ευρώ να έχουμε θέματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα. Με ψήνει και αυτό εμένα: https://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Kontroler-bezprzewodowy-do-konsoli-Xbox-%E2%80%94-wersja-specjalna-Dawn-Shadow/productID.5063635600

 

Στα 47-48 βγαίνει για όποιον ενδιαφέρεται. Επίσης χρειαζόμαστε κάποιο καλό BT Dongle για να έχουμε καλή απόκριση? Δηλαδή παίζει με αυτά των 2-4 ευρώ να έχουμε θέματα?

 

To πήρα στα 62 από mediamarkt, ωραίο χρώμα αλλά το άσπρο σαν να έχει καλύτερο κρατημα, είναι πιο σαγρε - ματ στην πάνω πλευρά.

αυτό σαν να είναι γυαλιστερό, δεν γλιστράει βέβαια αλλά έχει λίγο διαφορετική αίσθηση στο πιάσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε mail οτι έρχετε και το δικό μου χειριστήριο απο Microsoft Πολωνίας. Προτίμησα την πρώτη έκδοση, πακέτο με το dongle της MS, για να μην έχω θέμα με 3d party bt dongles.

Ευχαριστώ gr234567!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και σε μένα ήρθε μέιλ από Microsoft Πολωνίας. Το λευκό πήρα εγώ!

Χωρίς έξοδα αποστολής και το έστειλαν με UPS.

Δεν είχα θέμα με τον Τ.Κ. (έδωσα τις περιοχής μου)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απο το πολωνικο Microsoft σε ασύρματο ποια είναι η πιο ολοκληρωμένη αγορά από αυτά που έχει προσφορά; να τα περιλαμβάνει όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι αν είχε θα το ανέφερε μέσα στο description όπως στα υπόλοιπα που έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...