Προς το περιεχόμενο

Xbox One Wireless Controller 51.5EURO απο amazon.co.uk


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρελαβα και εγω σημερα απο Πολωνικό ms store αν και δεν ειχα βαλει τον δικο μου ΤΚ οποτε φανταζομαι ειναι οκ γενικα, θα δοκιμασω απο αυριο μαλλον το update σε αλλο pc και συνδεση με steam link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε και το δικό μου σήμερα από Microsoft.pl

Μόνο που μου έτυχε προβληματικό!!!

 

Το κουμπί (σταυρός), μένει συνέχεια κολλημένο αριστερά!!

 

Που πρέπει να το επιστρέψω? Στην Microsoft Πολωνίας?

Δεν θα μπορούσα να το επιστρέψω στην Microsoft Ελλάδας?

 

Ξέρει κανένας τι διαδικασία χρειάζεται??

Επεξ/σία από akisk79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικα ποσα είναι;

Ενδιαφέρομαι για αυτό https://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Kontroler-bezprz.-dla-konsoli-Xbox-w-wersji-limitowanej-Gears-of-War-4-Crimson-Omen/productID.5058583900

 

Στα 51Ε βγαίνει που έκανα την μετατροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου. Από ότι φαίνεται θέλει bluetooth 4.0. Στο απλό dongle που πήρα δεν γίνεται δουλειά. Τσάμπα λεφτά. Θα πάρω λογικά το wireless receiver στα 20€ από το πολωνικό Ms store. Αν δεν έχει η μητρική σας BT και θέλετε να κοιτάξετε για BT αντάπτορα πρέπει να δώσετε πάνω από 10 ευρώ. Σε αυτή τη περίπτωση καλύτερα δίνεις 20 και έχεις και το 3.5 jack να λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου. Από ότι φαίνεται θέλει bluetooth 4.0. Στο απλό dongle που πήρα δεν γίνεται δουλειά. Τσάμπα λεφτά. Θα πάρω λογικά το wireless receiver στα 20€ από το πολωνικό Ms store. Αν δεν έχει η μητρική σας BT και θέλετε να κοιτάξετε για BT αντάπτορα πρέπει να δώσετε πάνω από 10 ευρώ. Σε αυτή τη περίπτωση καλύτερα δίνεις 20 και έχεις και το 3.5 jack να λειτουργεί.

 

 

 

Στο είχα γράψει και στο θέμα για τα controllers (δεν ξέρω αν το είδες ή αν χάθηκε ανάμεσα στα άλλα μηνύματα), δυστυχώς επιβεβαιώθηκα.

Είχα μια ελπίδα να μην έπαιξε με το δικό μου 2.1 bt γιατί ήταν «του κιλού», αλλά τελικά ισχύει: Θέλει bt 4.0 για να συνδεθεί.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Στο είχα γράψει και στο θέμα για τα controllers (δεν ξέρω αν το είδες ή αν χάθηκε ανάμεσα στα άλλα μηνύματα), δυστυχώς επιβεβαιώθηκα.

Είχα μια ελπίδα να μην έπαιξε με το δικό μου 2.1 bt γιατί ήταν «του κιλού», αλλά τελικά ισχύει: Θέλει bt 4.0 για να συνδεθεί.

 

 

 

Δυστυχώς δεν είδα το μήνυμα σου. Αν το έβλεπα έγκαιρα θα είχα ακυρώσει την παραγγελία. Κρίμα. Εσύ δοκίμασες με BT 4.0?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...