Προς το περιεχόμενο

Μας κλεβει COSMOTE??


mar10s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι άλλα οι εφαρμογές είναι  εγκατεστημένες από το καλοκαίρι, δεν είχε περαστεί κάποια άλλη εφαρμογή, δηλαδή από το καλοκαίρι τώρα θυμήθηκε να αρχίσει να τραβάει δεδομένα κάποια από τις εφαρμογές;  Εγώ νομίζω ότι και λόγω γιορτών μαλον κόλησε  το σύστημα τους και προσπάθησαν να το αποφύγουν,  λεγοντας αμεσως οτι  θα σας βαλω ασφαλεια να μην τραβαει κυριε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ οι περισσοτεροι δεν ξερουν τι τους γινεται σαν απλοι χρηστες και πατανε ο,τι να ναι αλλα στο δικο μου εγινε χωρις να εχω κατεβασει μαλακιες και ποτε δεν εχω ουτε χαζοεφαρμογες ουτε καν 1 παιχνιδι.Τιποτα. Επισης μπορω να σου πω και κατι πιο ομορφο.  Γιατι ο ΟΤΕ ειναι δυσκολο να τα χει πλακακια με πολλους εφαρμογακηδες και το κανουν επιτηδες και σου ανοιγουν τα δεδομενα και ο,τι αρπαξουν.

 

Μεχρι να το παρεις γραμμη και να πεις μετα για την κακια εφαρμογη που σου εφαγε 1-2 ευρω. Εμ δεν θα ναι μονο η εφαρμογη να σαι σιγουρος οτι ολοι τρωνε απο το ευρουλι σου!!!

 

Και τελος εγω πιο πισω εδωσα κι ενα αλλο παραδειγμα με την σταθερη τηλεφωνια-ιντερνετ που εκει δεν ανοιγει κανενας ουτε δεδομενα ουτε τιποτα. Εννοειται οτι εμεις φταιμε γιατι ειναι λογικο να το βλεπει ο καθενας μας ατομικα το ευρω του -και που να τρεχω τωρα για ενα ευρω- αλλα η δυναμη του λαου(πλυθησμος) ειναι εκατομμυρια ευρω και τα μαζευουν λιγοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να σου κάνω μια ερώτηση?

Αν εγώ κατεβάσω 10 εφαρμογές και απλά επειδή επειδή απλά πατάω επόμενο και δεν βλέπω τι άδειες δίνω δεν φταίει κανένας παροχος

θα συμφωνησω μαζι σου αλλα εχουν και μια βαση τα λεγομενα του ZELOMOTH

Καλησπέρα στην παρέα,

 

Επειδή γνωρίζω καλά τον τηλεπικοινωνιακό χώρο, αυτό που έχω να προτείνω σε όσους αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα ή άλλα με τις τηλεπικοινωνιακές τους υπηρεσίες, αν δεν βρίσκουν άμεσα λύση με τον πάροχό τους και αρχίζει ο εξευτελισμός του πελάτη ... ας προχωρήσουν σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ, να δουν πώς στρώνουν οι κ.λοι άμεσα. ;)

στο μυαλο μου εισαι :-) .. αλλα επειδη δεν ξερουμε ποιοι ειναι πουλημενοι και ποιοι οχι, ειναι αμφβολο αν θα γινει κατι η αν θα το περασουν στα μουλωχτα :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τον Δεκεμβρη οι κλεφτες στην cosmote σταματησαν να μου στελνουν ειδοποιητικο μυνημα οτι τα μβ καποιου πακετου τελειωσαν. Και επιπλεον εχουν κοψει και το sms που σε ειδοποει οτι χρωθηκα 1ε για χρηση ημερησιου ιντερνετ. Αποτελεσμα? Τελειωνουν τα μβ, δεν το παιρνω πρεφα αμεσως, χρεωνομαι, τελειωνει η καρτα. Εκει που εβαζα μια 10ευρη τον μηνα, βαζω τουλαχιστον 2! Στο τηλεφωνο μου ειπαν φταιει η συσκευη. Εντελως τυχαια αλλαξα συσκευη πριν καποιες ημερες. Ακριβως το ιδιο. Εχουν ξεγυγει πραγματικα! Για να μην μιλησω για την αλλη κομπινα που εντελως τυχαια αλλαζουν την διαρκεια των δωρεαν μβ που παιρνεις με ανανεωση καρτας. Παλια κρατουσαν 1 μηνα. Τωρα 15 μερες. Φυσικα χωρις ειδοποιηση και χωρις μυνημα για το ποτε τελειωσαν, ετσι για να σου φανε και το ημερισιο 1ευρω ρε παιδι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το 1ε για χρηση δεδομένων μου το εκανε και έμενα, μάλιστα ενα διάστημα καθημερινά. απο οτι ειπαν έφταιγε το 4g που ειχα ενεργοποιήσει στη συσκευή μου. με το end day στο 1333 διορθωνόταν το πρόβλημα. μαλιστα οταν το εκανα γυρναγε και σε 3g το σημα, οταν ειχα πακετο δεδομενων και το ενεργοποιουσα παλι ξαναγυρναγε σε 4g. 

 

τελευταία ανακάλυψα οτι στέλνοντας mi στο 1333 μπλοκάρονται τα δεδομένα αυτόματα οταν τελειώνει το πακέτο που έχεις μεχρι να ξανα αγορασεις πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...