Προς το περιεχόμενο

Νερό στα καλώδια του υπολογιστή...


Stogianz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πρόβλημα,γυρνάω σήμερα Ρέθυμνο,ανοίγω τη πορτα στο σπίτι και έχει πλημμυρίσει ολο το σπίτι! (Η σπιτονοικοκυρα μου άφησε ανοιχτη τη μπαλκονόπορτα για να πάρει αέρα). Τέλος πάντων τα καλώδια του υπολογιστή είναι ολα μούσκεμα (η μοναδα πάλι καλα βρίσκεται πάνω στο γραφείο). Το τροφοδοτικό πριν φύγω το είχα κλείσει απο το κουμπί το ίδιο και τις οθόνες. Εννοείται οτι πολυμπριζα θα μπούνε καινούργια πάνω. Τα καλώδια τα υπόλοιπα (των 2 οθονών καθώς και του τροφοδοτικό,xbox και ηχείων)τι τα κάνω? Τα αφήνω να στεγνώσουν ή αγοράζω καινούργια? Έχει τύχει σε κάποιον κατι παρόμοιο? Οποία συμβουλή καλοδεχούμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι αλλάζει, άλλαξε το. Μη παίζεις με τα ρεύματα για μερικά ευρώ. Σίγουρα οθονών και τροφοδοτικού αλλάζουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι, αλλαγη καλωδια πολυμπριζα και οτι επηρρεάζεται και παρε την αποδειξη και πηγαινε την στην σπιτονοικοκυρα (θα τα αφαιρεσεις απο το ενοικιο για να βαλει μυαλό να μη χωνεται εκει που δε τη σπέρνουν)

 

(ενας ηλιθιος σπιτονοικοκυρης μου ειχε κλεισει το ρευμα απο το ρολοι ενα πάσχα που ημουν φοιτητής και σαπισαν τα πραγματα στο ψυγειο, πληρωσε οτι ειχε μεσα + την καθαρίστρια για να καθαρίσει την αηδία που προκάλεσε απο την εξυπναδα του)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι, αλλαγη καλωδια πολυμπριζα και οτι επηρρεάζεται και παρε την αποδειξη και πηγαινε την στην σπιτονοικοκυρα (θα τα αφαιρεσεις απο το ενοικιο για να βαλει μυαλό να μη χωνεται εκει που δε τη σπέρνουν)

Γιατι να ειναι δικο της φταιξιμο? Προφανως αυτη θα ειδε νερα απο την εξωπορτα, μπηκε και ανοιξε μπαλκονοπορτα. Αν ο φιλος εμενα καιρο στο συγκεκριμενο σπιτι, και εσπασε καμια βρυση ή τιποτα τετοιο, τοτε ας το πληρωσει ο ιδιος. Αν μιλαμε για σωληνωσεις, οκ προφανως δεν χαλανε ευκολα στα 5 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να ειναι δικο της φταιξιμο? Προφανως αυτη θα ειδε νερα απο την εξωπορτα, μπηκε και ανοιξε μπαλκονοπορτα. Αν ο φιλος εμενα καιρο στο συγκεκριμενο σπιτι, και εσπασε καμια βρυση ή τιποτα τετοιο, τοτε ας το πληρωσει ο ιδιος. Αν μιλαμε για σωληνωσεις, οκ προφανως δεν χαλανε ευκολα στα 5 χρονια.

Μαλλον τα νερα ηταν απο βροχη και  μπηκαν απ' εξω μεσα, λογω της πορτας, που ανοιξε

για να αρειστει το σπιτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον τα νερα ηταν απο βροχη και μπηκαν απ' εξω μεσα, λογω της πορτας, που ανοιξε

για να αρειστει το σπιτι.

Αυτό ακριβώς

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο πολυμπριζο ασφαλείας κατα προτίμηση απο eshop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον τα νερα ηταν απο βροχη και  μπηκαν απ' εξω μεσα, λογω της πορτας, που ανοιξε

για να αρειστει το σπιτι.

πασο τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για ποιο λογο μπαινει η σπιτονοικοκυρά στο σπιτι που εγω εχω νοικιαση;;;ο μονος λογος να μπει ειναι αν τις εχω πει να μπει για καποιο λογο.

αν οντος μπήκε χωρίς την αδεια σου και άνοιξε την πορτα να τα πληρωση απο την τσεπη της η κυρια.

 

on topic θα πρεπει οποσδιποτε να τα αφησεις να στεγνοσουν ολα καλα ιδικα οτι εχει μεσα ο κουτι κτλ.κανε μια προσπαθεια με καποιο μπιστολακι να διώξεις οτι υγρασια μπορει να εχει και αστα κοντα στο καλοριφερ σομπα για λιγεσ μερες να εισαι ποιο καλημενος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο πολυμπριζο ασφαλείας κατα προτίμηση απο eshop?

οτιδηποτε σε apc.το πιο καλο ειναι το Performance

http://www.skroutz.gr/c/2544/polypriza-asfaleias.html?from=catspan&keyphrase=apc+surge

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...