Προς το περιεχόμενο

δημοσκόπηση για συμμετοχή σε προκηρύξεις


jason97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η εγκληματικότητα ειναι ιδια εδω κ χρόνια. Το λες κ μονος σου έχουμε τόσους πολλους σε άσχετες θεσεις +++ σε ποσες άλλες θέσεις που ανετα καλύπτονται απο πολιτικο προσωπικό.επισης οι εφ δεν ειναι καν βαθμος στην αστυνομία που σημαίνει οτι μπορούν να τους κάνουν ότι θέλουν.

Περνούν βαθμούς οι ειδικοί φρουροί

Ποιο πολύ πάνε για εφέ και τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εγκληματικότητα ειναι ιδια εδω κ χρόνια. Το λες κ μονος σου έχουμε τόσους πολλους σε άσχετες θεσεις +++ σε ποσες άλλες θέσεις που ανετα καλύπτονται απο πολιτικο προσωπικό.επισης οι εφ δεν ειναι καν βαθμος στην αστυνομία που σημαίνει οτι μπορούν να τους κάνουν ότι θέλουν.

το δημόσιο και το να σε κάνουν ότι θέλουν δεν πάνε μαζί ... ας έχεις και το πιο χαμηλό βαθμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνούν βαθμούς οι ειδικοί φρουροί

Ποιο πολύ πάνε για εφέ και τα χρήματα

Παιδάκι αυτό για τα εφέ και τα χρήματα τραβά αν είσαι άνδρας και πες το σε γονείς, συζύγους και παιδιά αστυνομικών που έχασαν τη ζωή τους εν ωρα καθήκοντος. Υ.Γ. Ας τον μαζέψει κάποιον τον ηλίθιο που επειδή δεν θα μπορεσει να φορέσει ποτέ στολή κάθεται και ξεστομιζει μπούρδες.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο πολύ το βλέπεις γκαβε

Δεν λέω για όλους

Εγώ φέτος δίνω πανελλήνιες

Και ηλιθιος είσαι και φαίνεσαι και σε ξέρω και από χθες

Ποιο πολύ το βλέπεις γκαβε

Δεν λέω για όλους

Εγώ φέτος δίνω πανελλήνιες

Και ηλιθιος είσαι και φαίνεσαι και σε ξέρω και από χθες

Κάποιος διαχειριστής ας του δώσει ένα Ban να βάλει μυαλό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο πολύ το βλέπεις γκαβε

Δεν λέω για όλους

Εγώ φέτος δίνω πανελλήνιες

Και ηλιθιος είσαι και φαίνεσαι και σε ξέρω και από χθες

Κάποιος διαχειριστής ας του δώσει ένα Ban να βάλει μυαλό

 

 

Έλα εντάξει επειδή έχεις προβλήματα μερικοί σου έχουν δώσει ασυλία και μπορείς και τα κάνεις αυτά εδώ μέσα,ούτε για λύπηση δεν είσαι νιάνιαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεστήκαμε τι του αρέσει.

 

Εμείς δεν γουστάρουμε να πληρώνουμε τον κάθε αγράμματο που κάνει 6 μήνες εκπαίδευση και βγαίνει με ένα πιστόλι στους δρόμους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Ε.Φ. εδώ και χρόνια μπαίνουν και σε άλλες υπηρεσίες όπως ασφάλεια,δίωξη,ΕΚΑΜ,ΟΠΚΕ κτλπ, τέλος πάντων δεν είναι αυτό το θέμα μας και δεν υπάρχει λόγος να αναγράφονται εδώ μέσα.

 

 

Χεστήκαμε τι του αρέσει.

 

Εμείς δεν γουστάρουμε να πληρώνουμε τον κάθε αγράμματο που κάνει 6 μήνες εκπαίδευση και βγαίνει με ένα πιστόλι στους δρόμους.

 
Εσύ πως ξέρεις πως είναι αγράμματοι ? Εντάξει οκ..ο καθένας το μακρύ και το κοντό του χωρίς να ξέρει τι πραγματικά ισχύει. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσύ πως ξέρεις πως είναι αγράμματοι ? Εντάξει οκ..ο καθένας το μακρύ και το κοντό του χωρίς να ξέρει τι πραγματικά ισχύει. 

 

Τι πραγματικά ισχύει δεν ξέρω γιατί δεν είμαι στο σώμα.

 

Αλλά θες να πιάσουμε τα γεγονότα ένα ένα; 

 

Να πιάσουμε όλους τους Ε.Φ που έχουν συλληφθεί για διακίνηση ναρκωτικών;

Μήπως αυτούς που έχουν προκαλέσει σωματική βλάβη σε κρατούμενους και κυρίως μετανάστες;

 

Να πιάσουμε και τον Ε.Φ που σκότωσε τον Αλέξη μήπως;

Για να μην πιάσουμε και τον κάθε μαλάκα Ε.Φ που νομίζει ότι είναι ανώτερος από όλους τους άλλους επειδή έχει μερικά μπιχλιμπίδια στην ζώνη του.

 

Όλα τα παραπάνω θα είχαν αποφευχθεί αν το κράτος δεν έπαιρνε τον κάθε μαλάκα και του έδινε ένα όπλο μετά από μόλις 6 μήνες εκπαίδευσης μόνο και μόνο επειδή έχει μερικά γελοία πτυχία που του δίνουν μόρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα εντάξει επειδή έχεις προβλήματα μερικοί σου έχουν δώσει ασυλία και μπορείς και τα κάνεις αυτά εδώ μέσα,ούτε για λύπηση δεν είσαι νιάνιαρο.

Αντε ρε νούμερο

Μπαγλαμα θα μου πεις εσύ ότι έχω πρόβλημα αντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...