Προς το περιεχόμενο

δημοσκόπηση για συμμετοχή σε προκηρύξεις


jason97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οι Ε.Φ. εδώ και χρόνια μπαίνουν και σε άλλες υπηρεσίες όπως ασφάλεια,δίωξη,ΕΚΑΜ,ΟΠΚΕ κτλπ, τέλος πάντων δεν είναι αυτό το θέμα μας και δεν υπάρχει λόγος να αναγράφονται εδώ μέσα.

 

 

 

Εσύ πως ξέρεις πως είναι αγράμματοι ? Εντάξει οκ..ο καθένας το μακρύ και το κοντό του χωρίς να ξέρει τι πραγματικά ισχύει.

ουτε καν. Αν ηταν θα τους εβαζαν στα ματ. Ουτε τροχαια, ουτε ασφαλεια ουτε οπκε ούτε πουθενά. Ρωτα έναν αστυφύλακα να σου πει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν. Αν ηταν θα τους εβαζαν στα ματ. Ουτε τροχαια, ουτε ασφαλεια ουτε οπκε ούτε πουθενά. Ρωτα έναν αστυφύλακα να σου πει.

 

Όταν δεν είσαι γνώστης σε κάτι είναι προτιμότερο να μην μιλάς..δεν έχει νόημα και γίνεσαι ρεζίλι.

 

Εντελώς φιλικά όλα αυτά και δεν είναι ανάγκη να ρωτήσω αστυφύλακα,έχω συγγενικό πρόσωπο Ε.Φ στην υπηρεσία(ΕΚΑΜ).

 

 

Και στα ΜΑΤ μπαίνουν οι φρουροί και συγκεκριμένα στις διμοιρίες ΟΜΕΤ.

 

 

Αρκετή ανάλυση παραπάνω δεν παίζει για πολλούς λόγους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jason μου θυμίζεις ένα φίλο μου. είναι στα 36 και ακόμα παλεύει να μπει στο δημόσιο. τέτοια επιμονή δεν έχω δει σε άνθρωπο.

όλη μέρα, κάθε μέρα, αυτό που τον απασχολεί είναι αν θα βγει καμία προκήρυξη για το δημόσιο.

πρέπει να σου τον γνωρίσω. θα κάνετε καλή παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δεν είσαι γνώστης σε κάτι είναι προτιμότερο να μην μιλάς..δεν έχει νόημα και γίνεσαι ρεζίλι.

 

Εντελώς φιλικά όλα αυτά και δεν είναι ανάγκη να ρωτήσω αστυφύλακα,έχω συγγενικό πρόσωπο Ε.Φ στην υπηρεσία(ΕΚΑΜ).

 

 

Και στα ΜΑΤ μπαίνουν οι φρουροί και συγκεκριμένα στις διμοιρίες ΟΜΕΤ.

 

 

Αρκετή ανάλυση παραπάνω δεν παίζει για πολλούς λόγους :)

Φίλε μου αγαπάς την αστυνομία ε; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δεν είσαι γνώστης σε κάτι είναι προτιμότερο να μην μιλάς..δεν έχει νόημα και γίνεσαι ρεζίλι.

 

Εντελώς φιλικά όλα αυτά και δεν είναι ανάγκη να ρωτήσω αστυφύλακα,έχω συγγενικό πρόσωπο Ε.Φ στην υπηρεσία(ΕΚΑΜ).

 

 

Και στα ΜΑΤ μπαίνουν οι φρουροί και συγκεκριμένα στις διμοιρίες ΟΜΕΤ.

 

 

Αρκετή ανάλυση παραπάνω δεν παίζει για πολλούς λόγους :)

δυστηχως για σενα ειμαι γνωστης καθως εχω δυο φιλους εναν αξιωματικο κ εναν αστυφύλακα. Κ απο αυτους ξερω πως λειτουργει η αστυνομια. οι εφ δεν θα θα μπουν ποτέ σε ασφαλεια κτλπ. Ρωτα τον συγγενή σου ποσοι εφ ειναι εκαμ κ τι εξετάσεις πέρασε για να μπει κ ποτέ μπήκε. Επίσης στο ξαναπα την επόμενη φορα που θα βρεις εναν αστυφύλακα ρωτα τον για τους εφ

 

 

Υγ τα ομετ ουσιαστικα δεν υπάρχουν ειναι για ειδικο σκοπο για ταραχές. Googlare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφυγε το θεμα του ts.

Πρακτικα σαν λιγο γνωστης και εγω ξερω οτι οι Ε.Φ. ειναι Ειδικοι Φρουροι. Το πδ τους εχει μονο για σκοπιες σε τμηματα και οδηγους. Καποιοι εχουν παει και ΟΠΚΕ (που ειναι ασφαλεια) και καποιο λογο συνθηκων (βυσματων) εχουν παει και αλλου που πρακτικα απαγορευεται αυστηρα. Μετα απο μια 8ετια ο Ειδικος Φ. γινεται αστυφυλακας οποτε και μπορει να κανει οτι κανει ενας αστυφυλακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφυγε το θεμα του ts.

Πρακτικα σαν λιγο γνωστης και εγω ξερω οτι οι Ε.Φ. ειναι Ειδικοι Φρουροι. Το πδ τους εχει μονο για σκοπιες σε τμηματα και οδηγους. Καποιοι εχουν παει και ΟΠΚΕ (που ειναι ασφαλεια) και καποιο λογο συνθηκων (βυσματων) εχουν παει και αλλου που πρακτικα απαγορευεται αυστηρα. Μετα απο μια 8ετια ο Ειδικος Φ. γινεται αστυφυλακας οποτε και μπορει να κανει οτι κανει ενας αστυφυλακας.

παιζει τρελός συνδικαλισμός απο τους εφ (πασοκ κ νδ) γι υτο. Αλλα αυτό αλλάζει γιατι μιλαμε για μη βαθμοφόρους. Τεσπα δεν εχει νοημα οσοι μπηκαν εφ μπήκαν. Ειδικα πλεον που έβαλαν κ τους δημοτικούς να υπάγονται στην αστυνομία δεν θα ξαναπάρουν ατομα. Εδω Αξιωματικούς κ αστυφύλακες πρεπει να τους παίρνουν μετα απο δυο χρονια πλεον.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει τρελός συνδικαλισμός απο τους εφ (πασοκ κ νδ) γι υτο. Αλλα αυτό αλλάζει γιατι μιλαμε για μη βαθμοφόρους. Τεσπα δεν εχει νοημα οσοι μπηκαν εφ μπήκαν. Ειδικα πλεον που έβαλαν κ τους δημοτικούς να υπάγονται στην αστυνομία δεν θα ξαναπάρουν ατομα. Εδω Αξιωματικούς κ αστυφύλακες πρεπει να τους παίρνουν μετα απο δυο χρονια πλεον.

 

συμφωνω 101%!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστηχως για σενα ειμαι γνωστης καθως εχω δυο φιλους εναν αξιωματικο κ εναν αστυφύλακα. Κ απο αυτους ξερω πως λειτουργει η αστυνομια. οι εφ δεν θα θα μπουν ποτέ σε ασφαλεια κτλπ. Ρωτα τον συγγενή σου ποσοι εφ ειναι εκαμ κ τι εξετάσεις πέρασε για να μπει κ ποτέ μπήκε. Επίσης στο ξαναπα την επόμενη φορα που θα βρεις εναν αστυφύλακα ρωτα τον για τους εφ

 

 

Υγ τα ομετ ουσιαστικα δεν υπάρχουν ειναι για ειδικο σκοπο για ταραχές. Googlare

 

Δεν νομίζω να ξέρουν πως λειτουργεί ή σου λένε αερολογίες..o συγγενής μου είχε μπει με το σχολείο που έγινε το 2011 που είχε πάρει 6 Ε.Φ. , 6 Αστυφύλακες,4 Αρχιφύλακες και 1 Υπαστυνόμο και τα αθλήματα ήτανε 100 μέτρα,2.400 μέτρα , άλμα σε μήκος , 30 κάμψεις,30 αναδιπλώσεις κορμού..σε συγκεκριμένους χρόνους.

 

Εσύ μάλλον χρειάζεσαι το google και οι φίλοι σου.

 

http://policenet.gr/article/%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%AF%CE%B3%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%AD%CE%BF-%CF%83%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BA%CE%B1%CE%BC-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8B%CF%80%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9

 

 

Και οι Φρουροί προάγονται στο βαθμό του Αστυφύλακα μετά από 8 χρόνια,η διαφορά είναι πως δεν θα γίνουν ποτέ ανακριτικοί υπάλληλοι.

 

Στο παρακάτω θα δεις πως γίνονται και Αρχιφύλακες http://www.sefeaa.gr/item/700-arxifylakes-oi-eidikoi-frouroi-tis-2is-seiras-eisodou-onomastikes-katastaseis

 

Νομίζω δεν χρειάζεσαι αλλά πειστήρια,απλά μερικοί όπως οι γνωστοί σου...τους χάλασε που οι Ε.Φ. έχουνε εισχωρήσει σε τόσο σημαντικές υπηρεσίες της ΕΛ.ΑΣ δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ουδέποτε έλαβα μέρος σε προκήρυξη επειδή δεν είχα βύσμα. Και το λέω αυτό επειδή σε μεγάλο μουσείο εργάζονται 3 άτομα που είναι μεταξύ τους ξαδέλφια και μπήκαν με προκήρυξη, τόση σύμπτωση πιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...