Προς το περιεχόμενο

Το Lily Drone δε θα κυκλοφορήσει τελικά στην αγορά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κάποιο λόγο τις απατεωνιές ο έλληνας τις μυρίζεται και κάνει και επέκταση νοητική.Άλλα (βασικά) πράγματα όμως του μοιάζουν πυρηνική φυσική...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαχάμες πήγαν όλοι και όσοι περιμένουν λεφτά θα πάρουν .

απλά κάποια στιγμή θα βγει ειδήση ότι του χωσανε μέσα και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά να πάθουν οι απανταχού φαν του crowdfunding. Στην ίδια κατηγορία με τoυς preorder fan κ.ο.κ. Είναι η "νέα εποχή" της επιχειρηματικότητας. Όλο φρου-φρου αρώματα και παρουσιάσεις με εντυπωσιακά γραφικά και οι fanboys στην αρχή να παραλληρούν με φανμποϋσμό κ μετά οι αρνητικές κριτικές σύννεφο. Δε τους λυπάμαι ΚΑΘΟΛΟΥ. Ίσα-ίσα αν δεν υπήρχαν τα ζωάδια αυτά να τρώνε όλο το beta-test και συναφή πως θα έπαιρνα εγώ το τελικό προϊόν μου,όπως το θέλω, χωρίς πρόβλήματα ωραία και γυαλισμένο; Τελικά το να είσαι φτωχομπινές, έχει κ τα καλά του. Δε πετάς λεφτά σε μαλακίες :D

 

Κοιτά να δείς που σε μερικούς μήνες θα σκάσει παρόμοιο drone στην αγορά από κάποια κινεζική εταιρία, με τα ίδια χαρακτηριστικά μη σου πω κ καλύτερα από το R&D που θα πουλήσουν. Γιατί δε νομίζω να πιστεύετε ότι θα πετάξουν το project στα σκουπίδια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, εκεί έξω είναι κόλαση δεν είναι απλά τα πράγματα. Δυστυχώς όταν περπατάς πολύ ψηλά μπορεί να πέσεις με πάταγο.

Εκνευρίζομαι όταν κάποιος έχει εξαιρετικό προϊόν αλλά είναι υποχρεωμένος να χτυπήσει πολύ ψηλά αν θέλει να υπάρξει και να χρηματοδοτηθεί (μη χ€σω την παγκοσμιοποίηση μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...