Προς το περιεχόμενο

ebay-τελος δημοπρασιας-χρεωσεις


Steliosk89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους εχω λογαριαμο στο ebay τον οποιο τον εχω για αγορες.προσφατα ξεκινησα να κανω και πωλησεις. εχω ενα προιον το οποιο το εχω σε δημοπρασια,στο διαστημα που το ειχα ενεργο στο ebay μου παρουσιαστηκε μια αλλη προσφορα γιατο ιδιο προιον απο αλλου και πριν το δωσω επικοινωνησα με τον αγοραστη και δεχτικε την καταργηση. η ερωτηση μου ειναι τωρα που θα σταματησω τη δημοπρασια και παρολο που εχω ενα bidder  θα χρεωθω τα fees για το προιον σα να το ειχα πουλησει???
ευχαριστω εξ αρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλησπερα σε ολους εχω λογαριαμο στο ebay τον οποιο τον εχω για αγορες.προσφατα ξεκινησα να κανω και πωλησεις. εχω ενα προιον το οποιο το εχω σε δημοπρασια,στο διαστημα που το ειχα ενεργο στο ebay μου παρουσιαστηκε μια αλλη προσφορα γιατο ιδιο προιον απο αλλου και πριν το δωσω επικοινωνησα με τον αγοραστη και δεχτικε την καταργηση. η ερωτηση μου ειναι τωρα που θα σταματησω τη δημοπρασια και παρολο που εχω ενα bidder  θα χρεωθω τα fees για το προιον σα να το ειχα πουλησει???<br>

ευχαριστω εξ αρχης</p>

 

Οχι δεν θα χρεωθεις εαν δεν εχει ληξει η δημοπρασια ανεξαρτητα εαν εχει biddαρισματα ή οχι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...