Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με κλειδαριες & παραθυρα


dimitrisrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυτο μιλαω αλλιως σκας μια 120αρα κ παιρνεις 4 κλειδαριες ιμιτασιον και τελος οσο μια γνησια δλδ , επειδη ειναι αστοχια υλικου αν παρεις καμια μτχσμενη με 50€ θα ξαναχαλασει κ αυτη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νεοτερα.. λοιπον αποσυνδεσα την μπαταρια το αφησα κανενα 5λεπτο την εβαλα και δουλευουν ρολοι (κ εγω ξυνω το κεφαλι μου) Τι παιζει? Στην  μπαταρια πανω η βουλα που εχει ειναι κοκκινη λετε να τα φτυνει ? Το πρωι παιρνει κανονικα μπροστα χωρις θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαμπακι στη μπαταρια τοβθεωρω μουφα.Αν θεωρησουμε οτι μια 12βολτη μπαταρια εχει μεσα 6 στοιχεια των 2βολτ και το λαμπακι παιρνει απο ενα οτι ναναι στοιχειο η ενδειξη βγαινει μουφα .. μονο με πολυμετρο θα το δεις αυτο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαμπακι στη μπαταρια τοβθεωρω μουφα.Αν θεωρησουμε οτι μια 12βολτη μπαταρια εχει μεσα 6 στοιχεια των 2βολτ και το λαμπακι παιρνει απο ενα οτι ναναι στοιχειο η ενδειξη βγαινει μουφα .. μονο με πολυμετρο θα το δεις αυτο ..

H μπαταρια δειχνει στο οργανο 12 σβηστο και με αναμενη μηχανη 14+

Αν μου το ξαναπαρουσιασει και η μπαταρια ειναι οκ τι μπορει να συμβαινει? Τα λαμπακια ασφαλειας στις πορτες εκτος του οδηγου δεν αναβουν, αυτο απο τι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενωεις τα λαμπακια ασφαλειας ?

Αυτα που εχει στις πορτες χαμηλα οταν την ανοιγεις αναβουν κοκκινο/ασπρο για να βλεπουν οτι εχεις ανοιχτη πορτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που εχει στις πορτες χαμηλα οταν την ανοιγεις αναβουν κοκκινο/ασπρο για να βλεπουν οτι εχεις ανοιχτη πορτα

ωραια αν δεν ανάβουν αυτα σημαίνει οτι εχει πρόβλημα το microswitch που κανει επαφη οταν η γλωσσα της κλειδαριάς το πατάει

http://www.ebay.com/itm/Door-latch-lock-machine-micro-switch-for-VW-AUDI-SEAT-SKODA-/152187114316?hash=item236f0f134c:g:vn0AAOSw5dNWipEr&vxp=mtr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους σας και καλές γιορτές!!!

Έχω το έξεις πρόβλημα..

Έχω αμάξι σεατ Ίμπιζα του 99 και δεν δουλεύει καθόλου το κλειδί στο να ανοίξη το κεντρικό κλείδωμα με τα κουμπιά απτό κλειδί...έχω αλλάξει μπαταρία το έχω κάνει εγκατάσταση στο αμάξι έχω κοιτάξει της ασφάλειες αλλά τίποτα...μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε στο τι εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα...πηγα σμρ να ξεκλειδωσω το αυτοκινητο μ..ενα οπελ ινσιγκνια του 2009..κ δεν δουλευει ουτε το τηλεχειριστηριο ουτε το κλειδι στην κλειδαρια..δεν εκανε τπτ..κ δεν μπορω να το ξεκλειδωσω με τπτ..εχει κανεις ιδεα τι μπορει να συμβαινει..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως έμεινες από μπαταρία (ή στο αμάξι ή στο κλειδί).

Ρώτα σε μια αντιπροσωπεία τι πρέπει να κάνεις ή κατέβασε το βιβλίο οδηγιών και ψάξε τι κάνεις σε αυτήν την περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κ δεν ανοιγει καθολου το αυτοκινητο...μπηκα απο κατω κ ειδα οτι εχει μπαταρια...στο χειριστηριο αλλαξα μπαταρια αλλα τπτ..μιλησα με την αντιπροσωπεια κ μ ειπαν οτι μαλλον δεν μπορουν να κανουν τπτ αυτοι..κ οτι μονο λαμαρινας λεει μπορει να κανει δουλεια..απιστευτα πραγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...