Προς το περιεχόμενο

Καλύτερα action camera στα 100€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος μου θέλει να αγοράσει action camera έως 100-140€ από Ελλάδα. Κοιτούσαμε στα Παμπλικ τις Xiaomi yi και Rollei action am 425. Από αυτές τις δύο ποια είναι καλύτερη και επίσης υπάρχει καλύτερη σε αυτά τα χρήματα από Ελλάδα? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Rollei θα έχει το κλασικό ψεύτικο 4k που έχουν όλες αυτές οι φθηνές action cams. Για μένα η xiaomi yi αξίζει περισσότερο σε αυτά τα λεφτά με καλή ποιότητα 1080p. Άμα θέλει πραγματικό 4k, η yi4k είναι η πιο φθηνή true 4κ action cam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η Rollei θα έχει το κλασικό ψεύτικο 4k που έχουν όλες αυτές οι φθηνές action cams. Για μένα η xiaomi yi αξίζει περισσότερο σε αυτά τα λεφτά με καλή ποιότητα 1080p. Άμα θέλει πραγματικό 4k, η yi4k είναι η πιο φθηνή true 4κ action cam

Ο φίλος είπε στα 100 ευρώ. Η Yi 2 με 4κ είναι στα 300.

Η φθηνή Yi πιστεύω είναι ότι πρέπει για αυτό που ψάχνει.

Δεν ξέρω αν αναμένεται να βγει κάποια καινούργια μέχρι το καλοκαίρι.

Αν γνωρίζει κάποιος ας μας ενημερώσει.

Τώρα αν επιμένει ο φίλος σου να την πάρει από παμπλικ πες του να βρεθούμε να του δώσω την κάρτα πόντων μου να μου περάσει, πραγματικά δεν βρίσκω λόγο να γίνει Η Αγορά μιας τέτοιας συσκευής από τέτοιο μαγαζί.

Περί ορέξεως, αγκιναρόπιτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα κι εγώ την xiaomi yi πρότεινα για το budget που ειπε. Μήπως να του δώσω και την δική μου κάρτα πόντων να περάσει μισούς σε μένα μισούς σε σενα? :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...