Προς το περιεχόμενο

Μήπως κλειδώνω αρκετά χαμηλά?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην το κουράζουμε η εταιρεία σου φταίει, η γραμμή σου ειναι μία χαρά, δωστο σε βλάβη και αν δεν δεις λύση φύγε και πήγαινε στον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μου είναι οτι το έχω φοιτητικό και πλέον έχει λήξει το πάσο αλλά εγώ δίνω λίγο πάνω απο 20€ για ιντερνετ και tv, δεν ξέρω αν θα έχω ίδια τιμή στον οτε ή πόσα λεφτά θα αξιώσει η hol για να σπάσω το συμβόλαιο... Θα τους ξαναπάρω τηλ αύριο να ενημερώσω οτι συνεχίζω να έχω πρόβλημα και θα κοιτάξω μήπως τουλάχιστον γλιτώσω την tv που πλέον δεν ευχαριστιέμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα δηλώσει βλάβη, ήρθε τεχνικός μου είπε οτι δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα η γραμμή. Με το εργαλείο του κλείδωνε στα 18 αλλα θυμάμαι στην αρχή που μπήκαμε σπίτι του τεχνικού είχε πιάσει 23. Αυτός επικοινώνησε με τα κεντρικά και είπα θα στείλουν νέο ρουτερ, τα οποία μου έστειλαν ακριβώς το ίδιο που και αυτό κλειδώνει στα 15. Το linksys wag 200g που έβαλα τώρα κλειδώνει στα 16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και ο "τεχνικός" που το παιδί εκτός του οτι είναι λίγο άσχετο, μου λέει εμένα δεν ξέρω γτ με έστειλαν. Δεν έκανε κάτι, μέτρησε την γραμμή και μου είπε οτι είναι εντάξει αυτός πιάνει 17 στον μετρητή του με Libe attenuation 5db στο linksys ρουτερ που έβαλα. Το ρουτερ κλειδώνει στα 17, και της hol στα 14 το οποίο μου λέει είναι μια χαρά ταχύτητα. Δεν έκανε κάτι άλλο και έφυγε, απλά μου είπε όταν λήξει το συμβόλαιο κόψε την tv... Η οποία μπουκώνει όταν έχω το δικό τους ρουτερ (μόνο με αυτό δουλεύει) και σερφάρουν 2 λαπτοπ. Όταν την έβαλα κλείδωνα κοντά στα 20 και δεν είχα πρόβλημα, δεν ήξερα οτι θα πέσω στα 14 και θα μου σπάει τα @@...

 

Τι να κάνω ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...