Προς το περιεχόμενο

Samsung Note 4 Back to Lollipop


thelos257

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρα ειναι το note, εστω και για κινητο "4ετιας" (9/14 βγηκε). τα updates του τα παιρνει, M λογικα θα παρει, και με L ειναι αψογο. απλα το πιο πιθανο ειναι να χρειαστεις νεα μπαταρια.

Πουλανε στην Κυπρο μπαταριες βρισκουμε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

280€!!!!

ναι που ειναι το περιεργο?? και το δικο μου τοσο το πηρα απο φιλο με ενα σωρο εξτραδακια! ναι, συμφωνω, ΔΕΝ ειναι κινητο για ολους, αλλα ειναι μονοδρομος αν θελεις το πενακι. ας τα βαλει κατω ο φιλος να σκεφτει αν πραγματικα χρειαζεται το πενακι και ας πραξει αναλογα. αλλα μην λετε διαφορα του τυπου "κινητο τριετιας"! κινητο τριετιας χωρις root με ενα σκασμο εφαρμογες και ομως παει μια χαρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι που ειναι το περιεργο?? και το δικο μου τοσο το πηρα απο φιλο με ενα σωρο εξτραδακια! ναι, συμφωνω, ΔΕΝ ειναι κινητο για ολους, αλλα ειναι μονοδρομος αν θελεις το πενακι. ας τα βαλει κατω ο φιλος να σκεφτει αν πραγματικα χρειαζεται το πενακι και ας πραξει αναλογα. αλλα μην λετε διαφορα του τυπου "κινητο τριετιας"! κινητο τριετιας χωρις root με ενα σκασμο εφαρμογες και ομως παει μια χαρα!

Εμεις δεν ειπαμε τιποτα για root!!

Τωρα το σκεπτικο για το πενακι για να δωσω 280 δεν το καταλαβαινω.

Εν πάση περιπτώσει οπως ειπα δικα του ειναι,γνωμες περνει....

Ενα s6 edge μεταχειρισμενο παντως με αυτα τα λεφτα το περνει.

Παραδειγμα εδωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πενακι και 5.7 ιντσες..ειναι ...ιδιαιτερο κινητο ..για ιδιαιτερη ...χρηση :)

Καλημερες σωστα. Εκεινο που με τρωει εμενα ειναι αλλο θα μπορω να το υποαναβαθμισω ή θα μεινω οπως εμεινε ο χατζημαρκος περσι μια τρυπα στο νερο σε απλα ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες σωστα. Εκεινο που με τρωει εμενα ειναι αλλο θα μπορω να το υποαναβαθμισω ή θα μεινω οπως εμεινε ο χατζημαρκος περσι μια τρυπα στο νερο σε απλα ελληνικα.

Δεν θα το υποβαθμισεις ρε ανθρωπε μου γιατι απλα δεν υπαρχει λογος. Ισα ισα η 5αρα ηταν η χειροτερη αναβαθμιση για το Note 4. Με την 6 παει τραινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το υποβαθμισεις ρε ανθρωπε μου γιατι απλα δεν υπαρχει λογος. Ισα ισα η 5αρα ηταν η χειροτερη αναβαθμιση για το Note 4. Με την 6 παει τραινο

Ναι φιλε μ αλλα εμενα μ αρεσει η 5.1.1 η εκδοση τα εικονιδεια της σαμσυνγ και εκεινης της εκδοσης γι αυτο θελω να το υποαναβαθμισω αλλα τελιωσπατον θα το αφησω με την 6.0.1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τελικα παιδια στα 280 ευρω με ολα ειναι καινουργιο χωρις γρασουνιες μαζι με την αυθεντικη θηκη του και το κουτι του ολα μεσα φορτιστης ακουστικα και ολα επισης θωρουσε πανω ηδη και το προστατευτικο οθονης πως λεγεται:
 
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βλεπω λευκο χρωμα σε κινητα μου ρχεται να ξερασω μεσα στο στομα μου ενα πραμα :)

 

Γουστα ομως ειναι αυτα ...

Καλημερα ναι σιγουρα. Του αλλαξα και μπαταρια επειδη στο 17% μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις. Ενας λογος που θελω να παω πισω στο lollipop 5,1,1 ειναι αυτος που μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις συνεχεια πραγματικα φοβηθηκα. Ο δευτερος λογος ειναι οτι μ αρεσουν τα εικονιδεια του Lollipop 5.1.1 παρα του marshmallow θα με βοηθησετε ναι ή οχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ναι σιγουρα. Του αλλαξα και μπαταρια επειδη στο 17% μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις. Ενας λογος που θελω να παω πισω στο lollipop 5,1,1 ειναι αυτος που μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις συνεχεια πραγματικα φοβηθηκα. Ο δευτερος λογος ειναι οτι μ αρεσουν τα εικονιδεια του Lollipop 5.1.1 παρα του marshmallow θα με βοηθησετε ναι ή οχι ;

Αμα μπρικαρι η παθει οτιδηποτε δικη σου ευθηνη

 

http://www.insomnia.gr/topic/599508-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-unroot-downgrade-%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CF%81%CE%B8%CF%8E%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-bootloop-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%81%CE%AD%CF%86%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%83/?fromsearch=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να το παθει αυτο που λες αφου εχω διαβασει και ειναι η σωστη ROM Ελληνικη ευρωπαικη το λινκ της ειναι στο πρωτο ποστ αλλα λολλιποπ που θα μπει πανω δεν γινεται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να το παθει αυτο που λες αφου εχω διαβασει και ειναι η σωστη ROM Ελληνικη ευρωπαικη το λινκ της ειναι στο πρωτο ποστ αλλα λολλιποπ που θα μπει πανω δεν γινεται ;

Δεν ειπα οτι δεν γινεται!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ναι σιγουρα. Του αλλαξα και μπαταρια επειδη στο 17% μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις. Ενας λογος που θελω να παω πισω στο lollipop 5,1,1 ειναι αυτος που μ εσβησε και εκανε επαννεκινησεις συνεχεια πραγματικα φοβηθηκα. Ο δευτερος λογος ειναι οτι μ αρεσουν τα εικονιδεια του Lollipop 5.1.1 παρα του marshmallow θα με βοηθησετε ναι ή οχι ;

Και ποιος σου ειπε οτι φταιει το marshmallow που εκανε restart?Επισης πολυ καλυτερα τα εικονιδια στην 6αρα.Αστο εκει που ειναι.Θα το μπρικαρεις χωρις λογο και ουσια και θα τρεχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...