Προς το περιεχόμενο

Modobag, η βαλίτσα όχημα κυκλοφορεί τον Μάιο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα πόδια τι θα τα κάνει ο άνθρωπος; Θα γίνουμε μαλακοί, αγυμναστοι, μπουληδες και το μοναδικό που θα κοιτάμε θα είναι το γκατζετακια μας και φυσικά τα φάρμακα μας που φυσικά θα υπάρχει συσκευή που θα μας τα δίνει αυτόματα ενδοφλέβια και χωρίς εμείς να ασχολούμαστε. Ρε σαν δεν ντρεπόμαστε....

Συμφωνω μαζι σου, ομως υπαρχουν ανθρωποι με κινητικα προβληματα που δεν ειναι απαραιτητο να ειναι σε καροτσακι αλλα δυσκολευονται λογω καποιας ελαφρας αναπηριας να περπατησουν μεγαλες αποστασεις με τα ποδια. Για παραδειγμα οι αποστασεις σε ενα διεθνες αεροδρομομιο. Εγω εχω προβλημα με τη μεση μου και ενω περπατω, σε ορισμενες περιπτωσεις πολυ θα με βολευε κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλά τα πόδια τι θα τα κάνει ο άνθρωπος; Θα γίνουμε μαλακοί, αγυμναστοι, μπουληδες και το μοναδικό που θα κοιτάμε θα είναι το γκατζετακια μας και φυσικά τα φάρμακα μας που φυσικά θα υπάρχει συσκευή που θα μας τα δίνει αυτόματα ενδοφλέβια και χωρίς εμείς να ασχολούμαστε. Ρε σαν δεν ντρεπόμαστε....

ΘΑ ΤΑ ΞΥΡΙΖΕΙ! 

 

και μετά θα πηγαίνει στο γυμναστήριο να τα γραμμώνει, δεν έχει σημασία αν δε μπορείς να σηκώσεις μια βαλίτσα σημασία έχει να δείχνεις ωραίος (?) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το βρίσκω τελείως άχρηστο. Αντιθέτως θα ήταν πολύ χρήσιμη μια βαλίτσα η οποία θα σε ακολουθούσε αυτόματα συνδεδεμένη π.χ. με το κινητό σου. Αντί να κουβαλάς την βαλίτσα να σε ακολουθεί αυτή όπου πάς ή να πηγαίνει πλάι σου. Και όχι μόνο για ταξίδια αλλά και για τα ψώνια κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ χρήσιμο. Το έχω σκεφτεί πολλές φορές να καθίσω να το υλοποιήσω αλλά ακόμα δεν έχω βρει τρόπο να κάνω μια τέτοια συσκευή να ανεβαίνει εύκολα  και γρήγορα τις σκάλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...