Προς το περιεχόμενο

καθαρισμα εσωτερικου η/υ


gesamgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακριά από ηλεκτρική σκούπα... Ο στατικός ηλεκτρισμός μπορεί να προκαλέσει ζημιά. Προτίμησε blower ή κομπρεσέρ (για το τελευταίο, να το φυσάς από απόσταση με προσοχή).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπρέι δε χρειάζεσαι αν πάρεις blower, τζάμπα λεφτά. Συγκεκριμένα για blower τώρα δεν είμαι ο κατάλληλος να σου απαντήσω, περίμενε απάντηση από κάποιον με μεγαλύτερη εμπειρία πάνω στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από ηλεκτρική σκούπα... Ο στατικός ηλεκτρισμός μπορεί να προκαλέσει ζημιά. Προτίμησε blower ή κομπρεσέρ (για το τελευταίο, να το φυσάς από απόσταση με προσοχή).

 

Δεν εννοω με το μεταλλικο κονταρι, εκεινο το βγαζεις και μενεις με το πλαστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/2957016/Verto-52G505.html εχω παραγγειλει αυτο και το περιεμνω απο βδομαδα

το παραγγειλα και εγω! ευχαριστω παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/2957016/Verto-52G505.html εχω παραγγειλει αυτο και το περιεμνω απο βδομαδα

αυτό ακριβώς χρησιμοποιώ κι εγώ από το praktiker το είχα πάρει

 

είναι τέλειο για αυτή τη δουλειά 

 

χθες μάλιστα έκανα το μηνιαίο μου φύσημα (στο μπαλκόνι εννοείται γιατί μέσα στο δωμάτιο θα γεμίσω σκόνες) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ ένα blower έχω μια χαρά κάνει την δουλειά, θέλει όμως προσοχή στους ανεμιστήρες, πρέπει να μένουν ακίνητοι  όσο φυσάει τον αέρα, γιατί μπορεί να πάρουν στροφές και να κάνουν καμιά επιστροφή τάσης ή να γυρίσουν πολλές στροφές απ ότι πρέπει και να χαλάσουν

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ ένα blower έχω μια χαρά κάνει την δουλειά, θέλει όμως προσοχή στους ανεμιστήρες, πρέπει να μένουν ακίνητοι  όσο φυσάει τον αέρα, γιατί μπορεί να πάρουν στροφές και να κάνουν καμιά επιστροφή τάσης ή να γυρίσουν πολλές στροφές απ ότι πρέπει και να χαλάσουν

Συμφωνώ αν και δεν ήξερα για την επιστροφή φάσης. Εγώ συνήθως κρατάω τους ανεμιστήρες με το χέρι για να μην γυρίσουν και του τροφοδοτικού τον μπλοκάρω με ένα κατσαβίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το verto το εχω και εγω και κανει πολυ καλη δουλεια.ουσιαστικα δεν χρειαζεσαι κατι αλλο εαν το εχεις.

με εχει εξυπηρετηση και σε αλλες δουλειες που ουτε φανταζομουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω ενα θειο με κομπρεσερ αλλα βγαζει πολυ αερα οποτε παντα μπλοκαρω ολα τα ανεμιστηρακια με οδοντογλυφιδα ή straps αλλα στο κομρεσερ πρεπει να φυσας απο πολυ μακρια . Με εχει βολεψει καλυτερα 1 φορητο σκουπακι που εχουμε ειναι κ πλαστικο οποτε δεν εχει και θεματα με στατικο ηλεκτρισμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...