Προς το περιεχόμενο

Gaming PC με 350€


Toxic Bros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας ένα παλικάρι από την σελίδα πουλάει έναν gaming Η/Υ και θα ήθελα την βοήθεια σας να μου πείτε αν θα κάνω καλή επιλογή να τον αγοράσω στα 350€ όπου και τον πουλάει !

 

Τα specs:

 

- Μητρική : MSI H110M Pro-VH socket 1151

- RAM : 8GB DDR4 2133Mhz HyperX Fury

- CPU : Intel core i3-6100

- SSD : Corsair Force Series LS B 60GB

- Σκληρός Δίσκος : Toshiba DT01ABA 500GB

- Τροφοδοτικό : XFX TS Series 550W

- Ψυκτρα : CoolerMaster Hyper 212 Evo

- Οθόνη : LG 22M38A-B 22"

- Κουτί : Midi Tower

- Πληκτρολόγιο - ποντίκι : CoolerMaster Octane

 

 

Όλα αυτά το παλικάρι τα πουλάει 350€ πιστεύετε είναι καλό σύστημα για Gaming ;; ( θα βάλω μια GTX 1050 Ti )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aν είναι μαζί με την οθόνη η τιμή, είναι αρκετά καλό deal. Είναι νέα κομμάτια με εγγύηση (αν δεν έχει φάει την απόδειξη), συνεπώς δεν κερδίζεις να τα αγοράσεις εσύ ένα ένα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς γιατί είδους gaming το χρειάζεσαι,και ποια παιχνίδια.Με την κάρτα που σκοπεύεις να του βάλεις πάνω θα μπορείς να παίξεις πολλά παιχνίδια και σε σχετικά καλές αναλύσεις,αλλά πρέπει να μας πεις ποια games συγκεκριμένα. Δεύτερον πιστεύω ότι όλο αυτό το πακέτο ανεξαρτήτως gaming ή μη gaming το δίνει σε πάρα πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sheogorath η τιμή είναι μαζί με όλα τα οποία αναφέρω στο ποστ και το παλικάρι μου είπε ότι το πήρε πριν 10 μέρες και λόγο οικονομικών προβλημάτων το πουλάει και έχει εγγυήσεις και αποδείξεις από το eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας ένα παλικάρι από την σελίδα πουλάει έναν gaming Η/Υ και θα ήθελα την βοήθεια σας να μου πείτε αν θα κάνω καλή επιλογή να τον αγοράσω στα 350€ όπου και τον πουλάει !

 

Τα specs:

 

- Μητρική : MSI H110M Pro-VH socket 1151

- RAM : 8GB DDR4 2133Mhz HyperX Fury

- CPU : Intel core i3-6100

- SSD : Corsair Force Series LS B 60GB

- Σκληρός Δίσκος : Toshiba DT01ABA 500GB

- Τροφοδοτικό : XFX TS Series 550W

- Ψυκτρα : CoolerMaster Hyper 212 Evo

- Οθόνη : LG 22M38A-B 22"

- Κουτί : Midi Tower

- Πληκτρολόγιο - ποντίκι : CoolerMaster Octane

 

 

Όλα αυτά το παλικάρι τα πουλάει 350€ πιστεύετε είναι καλό σύστημα για Gaming ;; ( θα βάλω μια GTX 1050 Ti )

 

Ναι θα συνεργαστει αψογα ο i3 6100 με την GTX1050 Ti καθως επισης τα 8GB ειναι υπεραρκετα για οτιδηποτε θελει να κανει ο μεσος χρηστης. Εγω θα προχωρουσα στην αγορα για τα λεφτα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sheogorath η τιμή είναι μαζί με όλα τα οποία αναφέρω στο ποστ και το παλικάρι μου είπε ότι το πήρε πριν 10 μέρες και λόγο οικονομικών προβλημάτων το πουλάει και έχει εγγυήσεις και αποδείξεις από το eshop

Λίγο ύποπτο αυτό αλλά τρέχα να προλάβεις. Κοίτα να τσεκάρεις την απόδειξη κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

black66.gr Το χρειάζομαι αρχικά για ελαφρύα παιχνίδια όπως Λολ , csgo , rocket league και μετά από λίγους μήνες σε GTA V , Battlefield 1 , Witcher 3 , Watchdogs 2 και στην τελική και κανένα DOOM . Αλλα έχω δει σχετικά benchmarks και με την κάρτα γραφικών αυτή και την CPU ποιανει στα τελευταία παιχνίδια όπως Witcher 3 ( 45 fps ) και GTA V (70-75 fps ) . Πείτε μου και εσείς ποσα φπς περίπου θα νομίζετε ότι θα πιάνουν .
Ευχαριστώ


Του είπα αν είναι να συναντιθουμε και μ είπε ότι μένει Χαλκίδα άρα του λέω αν είναι με αντικαταβολή να ρωτήσω τον κούριερ αν γίνετε να περιμένει 5 λεπτά να τα δοκιμάσω όλα να δω αν δουλεύουν και μετά να τον πληρώσω .
Εσύ πιστεύεις μπορώ να το κάνω αυτο ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα ξέρω όμως αν λειτουργεί και δεν μου έστειλε χαλασμένο ;;

Επίσης αυτο το pc κάνει και για record Λολ στα 60 fps ??

Αγοράζεις από πωλητή με αρκετές αξιοόγήσεις. Διαφορετικά δεν μπορείς να ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληροφοριακα αν το αγοραζες καινουργιο θα σου εβγαινε λιγο πανω απο 550,απο τη σελιδα του συγκεκριμενου καταστηματος.Αν μπορουσες να πας και σε μια rx470 ακομη καλυτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηκώνει αυτο το πς ρεκ με 60 φπς Λολ και επίσης που βρίσκω πωλητή ;;


Apocalyptica είναι δύσκολο να πάω μέχρι Χαλκίδα διότι είμαι 16 και δεύτερον δεν θέλω να τραβολογαω τους γονείς μ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηκώνει αυτο το πς ρεκ με 60 φπς Λολ και επίσης που βρίσκω πωλητή ;;

Apocalyptica είναι δύσκολο να πάω μέχρι Χαλκίδα διότι είμαι 16 και δεύτερον δεν θέλω να τραβολογαω τους γονείς μ :)

Μη στειλεις λεφτα ετσι, θα την πατησεις τη δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι το παιδί μου είπε με αντικαταβολή και του λέω οκ αλλα ρώτησα και πριν αν μπορώ να ρωτήσω τον κούριερ να περιμένει 5 λεπτά να το δοκιμάσω να δω αν δουλεύει καλά αν και ο αδερφός μ μ λέει ότι για να το ελέγξω πλήρως θέλει περίπου μια ώρα . Γίνετε αυτο ;; πριν μ είπαν όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...