Προς το περιεχόμενο

Apple TV 4th gen


gregfotiadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum
Έχω προς το παρόν ΟΤΕ tv το cinema pack. Αυτά που βλέπω κυρίως είναι εκπομπές στο travel channel, tlc και αλλά τέτοια παρόμοια, και σπάνια ταινίες διότι δεν βάζει τίποτα της προκοπής εκτός από τα on demand κανάλια εννοείται, τα οποία δεν πλησιάζονται. Για αυτό αποφάσισα να το αντικαταστήσω με το Apple TV.
Έχω διαβάσει αρκετά σχόλια για το apple tv και πολλά από αυτά αρνητικά όπως για παράδειγμα οτι δεν έχει αρκετο υλικό με ελληνικούς υπότιτλους, επίσης για το κόστος ταινιών, ή ότι δεν ανταποκρίνεται σωστά πχ στο utube κ.α.
Επειδή δεν έχω ιδέα περί τίνος πρόκειται ή πως λειτουργεί η βοήθεια σας είναι σημαντική.


Α επίσης αξίζει τον κόπο τελικά η αλλαγή? (άσχετα με το κόστος αγοράς της συσκευής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται παλικάρι μου γιατί στον ΟΤΕ τους δίνω ήδη 20 € περίπου τον μήνα όποτε κάθε παραπάνω τρίευρω για μια ταινία πάει πολύ.
Επίσης αν ήξερα δεν έγραφα για να ρωτήσω, αλλά επειδή εσυ πρέπει να είσαι φωστήρας και να ξέρεις αρκετά για πες μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτό λέω και εγώ,αν ήξερες,apple tv θα σκεφτόσουν;

 

Τι άλλο να σου πω,δε κατάλαβες που πάει το πράγμα; :-D

 

Τώρα,αν η πραγματική σου ερώτηση είναι πως θα βλέπω ταινίες/τραβελ τσάνελ χωρίς να πληρώνω τριευράκια,πάρε ένα αντρόιντ tv box,πέρασε του kodi,και κόψε τον ΟΤΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν μπορει να εγκατασταθει το kodi.

 

Στο 4 ,όχι δωρεάν.

Μπορείς με sideload ή όπως το λέει η απλ,αλλά μόνο για 7 ημέρες και μετά ξανά από την αρχή,ή πληρώνεις 99 δολαριάκια να γίνεις developer.Ξεφτιλίκια δηλαδή,όπως συνήθως.

Πάρε ένα android να τελειώνεις,και να το κάνεις ό,τι θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν υπότιτλοι στο pled? Χρειάζεται συνδρομή? Είναι εύχρηστο ?

Σου στελνω σε πμ φιλε μου λινκ γιατι δεν ξερω αν επιτρεπεται να ποσταρω δημοσια λινκ απο αλλο φορουμ.

Δες αναλυτικα τις διαφορες plex με kodi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...