Προς το περιεχόμενο

Vkworld stone V3S Review


p_under

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα δεν εχει κανει τιποτα ,βεβαια παταγα το κουμπι κλησεων οχι τη πανω παυλα,θα ξαναδοκιμασω αργοτερα στο πισι με τα xp

τελικα μου δουλεψε οπως στο βιντεακι με την παυλα.οπως το εχω συνδεδεμενο στα xp

βγαζω την μπαταρια και αυτο μενει αναμμενο,το σβηνω απο το οφ,περιμενω λιγο,παταω την παυλα κρατημενη και βαζω την μπαταρια,μονο που αντι για ελληνικα μου περασε τα γερμανικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν εχει κανει τιποτα ,βεβαια παταγα το κουμπι κλησεων οχι τη πανω παυλα,θα ξαναδοκιμασω αργοτερα στο πισι με τα xp

 

αρχικά αυτό πατούσα κι εγώ, την πρώτη φορά που πάτησα την κάτω παύλα δούλεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήσπερα παίδια

Παρέλαβα σήμερα το κινητό και προσπαθώ να περάσω τα ελληνικά εχω κατεβάσει το πρόγραμμα και το πακέτο με τα ελληνικά σε pc με windows xp ανοίγω το πρόγραμμα διαλέγω την γλώσσα μετα πατάω το κουμπί που λέει start downloading αλλα δεν κάνει τίποτα κάποια βοήθεια. Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πάνω στο ίδιο Post θα βρεις ένα pdf που ανέβασα με τις οδηγίες που μου έστειλαν, συμβουλέψου το αλλά τους drivers δεν τους δίνουν από την σελίδα. Πρέπει να τους γκουγκλάρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια που θα βρω τους drivers;επισης δεν με ρωταει πως θα συνδεθει.παει κατευθειαν στη φορτιση.και δεν μπορω να το αλλαξω.δεν το βλεπει καν ο υπολογιστης σαν συσκευη εστω και χωρις drivers.πως το αλλαζω αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια που θα βρω τους drivers;επισης δεν με ρωταει πως θα συνδεθει.παει κατευθειαν στη φορτιση.και δεν μπορω να το αλλαξω.δεν το βλεπει καν ο υπολογιστης σαν συσκευη εστω και χωρις drivers.πως το αλλαζω αυτο;

Για δες αυτό αν είσαι τυχερός http://www.doctorandroid.gr/2013/02/adb-driver-installer-driver.html?m=1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για δες αυτό αν είσαι τυχερός http://www.doctorandroid.gr/2013/02/adb-driver-installer-driver.html?m=1

 

μάλον το πρόβλημα είναι οτι το τηλεφωνο δεν μπαινει σε κατασταση για να το δει ο υπολογιστης.μονο φορτιση.στη διαχειρηση συσκευων δεν βγαζει τιποτα.πως μπορω να το αλλαξω αυτο;

update.Τελικα έκανα δουλεια.Εφταιγε το καλωδιο.θελει mini usb μακρυ οπως στον φορτιστη του.Εκανα την δουλεια σ ενα υπολογιστη με windows 7 64bit.για drivers καντε αναζητηση Spd x86 x64 Usb Driver Vcom_by(androidrom.in) και ακολουθηστε τις οδηγιες του pdf(ποστ 8) της πρωτης σελιδας σε οτι εχει να κανει με την εγκατασταση των drivers

Επεξ/σία από manouras2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλον το πρόβλημα είναι οτι το τηλεφωνο δεν μπαινει σε κατασταση για να το δει ο υπολογιστης.μονο φορτιση.στη διαχειρηση συσκευων δεν βγαζει τιποτα.πως μπορω να το αλλαξω αυτο;

update.Τελικα έκανα δουλεια.Εφταιγε το καλωδιο.θελει mini usb μακρυ οπως στον φορτιστη του.Εκανα την δουλεια σ ενα υπολογιστη με windows 7 64bit.για drivers καντε αναζητηση Spd x86 x64 Usb Driver Vcom_by(androidrom.in) και ακολοθηστε τις οδηγιες το pdf της πρωτης σελιδας

Το φλασαρες σε windows 7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μάλιστα 64 bit.Να σημειώσω ότι έχει μικρη γραμματοσειρά,και δεν βρήκα πως να του βάλω μεγαλύτερη.Ειναι θέμα αν το.προοριζετε για ανθρώπους μεγάλους σε ηλικία.Επισης εντόπισα ένα θέμα στην αναζητηση επαφών.Πατωντας ένα γράμμα δεν σε πάει σε ονόματα που ξεκινούν από αυτό αλλά και που το περιέχουν.Πρεπει λοιπόν να πατήσεις και δεύτερο και τρίτο για να βρεις αυτό που ψάχνεις.Επισης θέμα για μεγαλύτερους ανθρώπους.

Επεξ/σία από manouras2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...