Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Stoiximan


blacksanta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
θα γράψω την περιπέτεια μου με την εν λόγο εταιρία!
ο θεός να την κάνει!
καταθέτω αρχικό ποσό 10ευρω τα κάνω 100 τα τραβαω,λεω αφού με θέλει ας βάλω και αλλα,βαζω άλλα 50,τα κάνω 170 τα τραβαω!αφου βλέπω να κερδίζω (μονό φρουτακια-ρουλετα παίζω)
βάζω άλλα 100 τα κάνω 200 τα τραβαω,βαζω με τα 200(λιγοτερα εβαλα,ενα πχ ποσο εβαλα)  τα κάνω 500 τα τραβάω!
 
τι το ήθελα!!!!!
 
αρχίζουν τα ε-μαιλ
 
12.11 οροί τυπικός έλεγχος 1-1-2017 !(κάλα μου μπέικε ο χρόνος)
πριν 5 μέρες αφού τα "ξύνανε" μου στέλνουνε 

 

16121474_1202611609787392_364738183_o.pn

τους απαντάω από των πάτερα μου, που στο βιβλιάριο πάνω που τους έστειλα αναγραφή ότι είμαι συνδικαιούχος εγώ!
 
και μου απαντάνε

16122129_1202611893120697_85008605_o.png

τους λέω ο πατέρας μου φυσικα!δεν ήξερα ότι πρέπει να δεινό "λόγο"που βρει κα τα λεφτά για να παίξω ελεος!!
και τα κάλαντα μπορεί να είπα ρε αθεόφοβοι!
 
από τότε αναμένω απαντηση!μακρια από αυτή την "υποτιθέμενη εταιρία"
η παιδιά κέντα ένα ποσό και τραβήξετε άμεσα
εδω ειναι η αναληψη
 
16129321_1203018683080018_1811227382_o.pτην πρωτη την ειχα κανει 29-12-16
την ακυρωσα και ξαναεκανα!
 
μακρια παιδια μακρια
Επεξ/σία από Snoob
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για μενα βαλε ενα δικηγορο να τους παρει τηλεφωνο και να τους πει για ποιο λογο σου δε σου βαζουν τα κερδισμενα χρηματα.

Και στη τελικη βαλε το πατερα σου να πει οτι επαιξε αυτος μαζι με σενα και απαιτει να του βαλουν τα κερδισμενα λεφτα στο λογαριασμο του αλλιως θα κινηθει νομικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα βαλε ενα δικηγορο να τους παρει τηλεφωνο και να τους πει για ποιο λογο σου δε σου βαζουν τα κερδισμενα χρηματα.

Και στη τελικη βαλε το πατερα σου να πει οτι επαιξε αυτος μαζι με σενα και απαιτει να του βαλουν τα κερδισμενα λεφτα στο λογαριασμο του αλλιως θα κινηθει νομικα.

αν βρεθεις στην θεση νου μν το κανεις ποτε!!!ο καθε χρηστης επιτρεπεταινα παιζει μονο αυτος με των λογαριαζμο του!!!και η καθε οικογενεια επιτρεπεται να εχει μονο ενα λογαριαζμο!!ειναι στους ορουσ τους

Οπως μονο εσυ μπορει να συνδεεεσε σε μια καφετερεια-πανεπιστιμιο κτλπα!αλιως σε μπλοκαρουνε!χαχα ακου τα βλητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωστους 14-15 μερες να κανουν την ερευνα τους. Μετα πηγαινε σε δικηγορο. Μην παιρνεις τηλεφωνο στελνε μαιλ. Να τα εχεις ολα γραπτα οπως ειπαμε.
Τραβα και τα υπολοιπα της sb με 2 πεντΚοσαρια. Ή ασε κανα κατοσταρικο στην 2η αναληψη αν θες να παιξεις.


Μην κανεις cancel σε καμια αναλυψη.


Βασικα η στοιχημαν ειτε στο τελος θα σε πληρωσει, ειτε θα σου δωσει πισω ολα τα δικα σου χρηματα πιυ ειναι ποσο κανα 330 ευρω; Για 170 ευρω κερδος κανουν ολη την φασαρια οι γυφταραδες. Θα μπορουσαν να σε πληρωσουν και να σου κλεισουν τον λογαριασμο....


Τωρα αν αποφασισουν να κρατησουν στο τελος και τα δικα σου χρηματα (και να παρεις μηδεν ευρω) αυτο αποτελει στεγνη απατη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αδιανόητο να ζητά μια ιδιωτική εταιρεία το εκκαθαριστικό της εφορίας που περιέχει ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα!

Βέβαια όλα αυτά τα ζητάνε όταν πρέπει να πληρώσουν,όσο τα παίρνουν δεν τους ενδιαφέρει καθόλου η πηγή των χρημάτων.

Άκυρο από μένα στην στοίχιμαν πάω να διαγράψω το λογαριασμό που έχω .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αδιανόητο να ζητά μια ιδιωτική εταιρεία το εκκαθαριστικό της εφορίας που περιέχει ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα!

Βέβαια όλα αυτά τα ζητάνε όταν πρέπει να πληρώσουν,όσο τα παίρνουν δεν τους ενδιαφέρει καθόλου η πηγή των χρημάτων.

Άκυρο από μένα στην στοίχιμαν πάω να διαγράψω το λογαριασμό που έχω .

!!!

ετσι κανουν αδερφε μου!!

Υπαρχει και η λυση να περασεις μια βολτα απο τα γραφεια τους. :)

πια γραφεια ρε τρελε μου?!!εδω περνω τηλεφωνα τους λεω να με συνδεσουνε με το τμημα που κανει"των τυπικο ελεγχο εδω και 17μερες"

και μου λενε δεν εχουνε τηλεφωνο!!!!

 

τους αφεινω το δικο μου να  με παρουνε,και ακομα περιμενω χαχαχαχα

Δωστους 14-15 μερες να κανουν την ερευνα τους. Μετα πηγαινε σε δικηγορο. Μην παιρνεις τηλεφωνο στελνε μαιλ. Να τα εχεις ολα γραπτα οπως ειπαμε.

Τραβα και τα υπολοιπα της sb με 2 πεντΚοσαρια. Ή ασε κανα κατοσταρικο στην 2η αναληψη αν θες να παιξεις.

Μην κανεις cancel σε καμια αναλυψη.

Βασικα η στοιχημαν ειτε στο τελος θα σε πληρωσει, ειτε θα σου δωσει πισω ολα τα δικα σου χρηματα πιυ ειναι ποσο κανα 330 ευρω; Για 170 ευρω κερδος κανουν ολη την φασαρια οι γυφταραδες. Θα μπορουσαν να σε πληρωσουν και να σου κλεισουν τον λογαριασμο....

Τωρα αν αποφασισουν να κρατησουν στο τελος και τα δικα σου χρηματα (και να παρεις μηδεν ευρω) αυτο αποτελει στεγνη απατη..

μα ειπαμε!ειδη 17 μερες κανουν την ερευνα,να δοσω + 15?!!!

1μηνα για μια ερευναα??!!που στης 10 μερες τους ηρθε το "ΑΓΙΟ ΦΩΣ" να μου ζητησουνε 2εγγραφα?ο πατερας μου ειναι και συνδικαιουχος εννοιται οτι καληπτω τα λευτα που εχω κανει καταθεση!!μιλησα με των λογιστη του πατερα μου και λεει ισως ψαχνουνε αφορμη οτι "κανεις πληντηριο χρημα"

ναι λεω 500ευρω θα κανω πληντηριο χαχαχα!

Πραγματικά αδιανόητο να ζητά μια ιδιωτική εταιρεία το εκκαθαριστικό της εφορίας που περιέχει ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα!

Βέβαια όλα αυτά τα ζητάνε όταν πρέπει να πληρώσουν,όσο τα παίρνουν δεν τους ενδιαφέρει καθόλου η πηγή των χρημάτων.

Άκυρο από μένα στην στοίχιμαν πάω να διαγράψω το λογαριασμό που έχω .

φυσικα λενε στους ορους"αν σου ζητησουμε καπιο εγγραφο και δεν το στειλεις σου κλεινουμε αυτοματος των λογαριαζμο σου"!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επρεπε να πατησεις cancel. Τους χαρισες χρονο. Ο χρονος μετραει απο την τελευταια αιτηση αναλυψης σου. Ασε να δουμε τι θα απαντησουν. Σιγουρα ψαχνουν για χρονο και για δικαιολογιες. ( και καποιον τους τον χαρισες)

Εχουν και αλλους σαν και σενα και σκευτονται ποιους θα πληρωσουν( φανταζομαι).

Αναμενεις την επισημη απαντηση τους. Αν δεν απαντησουν κανεις κινησεις, θα τα πουμε τοτε, μαζι και με τις ιδεες των υπολοιπων.

Σε 5-6 μερες απο σημερα στειλε μαιλ και πες ποσο χρονο θελουν ακομα για την ερευνα τους.

 

Δηλαδη φανταστειτε κανα ατυχο παιχτη που θα μπει με κανα 50 ρικο και θα φτασει κανα 2.000 ευρω ελπιζοντας οτι θα πληρωθει...αληθεια ποιος μπορει να κλεισει αυτη την εταιρεια; Πως εχει αδεια, και πως γινετε να αρθεί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επρεπε να πατησεις cancel. Τους χαρισες χρονο. Ο χρονος μετραει απο την τελευταια αιτηση αναλυψης σου. Ασε να δουμε τι θα απαντησουν. Σιγουρα ψαχνουν για χρονο και για δικαιολογιες. ( και καποιον τους τον χαρισες)

Εχουν και αλλους σαν και σενα και σκευτονται ποιους θα πληρωσουν( φανταζομαι).

Αναμενεις την επισημη απαντηση τους. Αν δεν απαντησουν κανεις κινησεις, θα τα πουμε τοτε, μαζι και με τις ιδεες των υπολοιπων.

Σε 5-6 μερες απο σημερα στειλε μαιλ και πες ποσο χρονο θελουν ακομα για την ερευνα τους.

Οταν ειχα στειλει παρομιο μνμα με ποσο χρονο θελουν απαντησανε

Αγαπητέ καλησπέρα και Χρόνια Πολλά από το Stoiximan!

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι o λογαριασμός σου βρίσκεται υπό

εξέταση από το αρμόδιο τμήμα της σελίδας μας και θα σε παρακαλούσαμε

για την υπομονή σου και με την εξέλιξη του αιτήματος των αναλήψεων σου

,θα λάβεις νέα μας πληροφόρηση αντίστοιχα.

 

Στη διάθεσή σου για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή απορία,

 

Με φιλικούς χαιρετισμούς

 

Στάθης Θ.

Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφες καλημερες παιδια!!

λοιπον!

 

ο 'τυπικος τους ελεγχος'

γυνοτανε απο αλλο τμημα!!

τωρα που εστειλα το εκκαθαριστικο μου

ο ελεγχος πειγε σε αλλο τμημα,αφου τους εχω πει απο των πατερα,περιμενω 5 μερες ακριβως για να μου πουνε οτι νταξει εισαι καλημενος !

 

φυσικα οταν τελειωσει ο ελεγχος αυτος θα παει μετα παλι σε αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...