Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Stoiximan


blacksanta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως την ειδαν αυτοι, εφοριακοί;; τι τους νοιαζει που τα βρηκες, δε παμε καθολου καλα... δε βαζεις κανενα δικηγόρονα τους πει τα καλαντα (εμπνευστηκα απο την Profile pic σου);

 

θα σου προτεινα παντως να εισαι πιο ηπιος στους χαρακτηρισμούς σου (βλ. τιτλο που εβαλες) απεναντι σε μια ιδιωτική εταιρεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καταλαβαινω τους φοβους σου, παντως δεν θα τους φοβηθουμε κιολας. Ας πληρωσουν αν δεν θελουν δυσφημηση. Βασικα παρακρατηση χρηματων εχουν κανει, τα χρηματα ανήκουν στο παλικαρι δεν ειναι δικα τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως την ειδαν αυτοι, εφοριακοί;; τι τους νοιαζει που τα βρηκες, δε παμε καθολου καλα... δε βαζεις κανενα δικηγόρονα τους πει τα καλαντα (εμπνευστηκα απο την Profile pic σου);

 

θα σου προτεινα παντως να εισαι πιο ηπιος στους χαρακτηρισμούς σου (βλ. τιτλο που εβαλες) απεναντι σε μια ιδιωτική εταιρεία...

κερδησα και ακομα ναδω τα κερδη μου στον τραπεζικο μου λογαριαζμο!! απο την ωρα που κερδησα!!!!!ιδιωτικη?να φερετε σωστα αν δεν θελει δυσφιμιση!

Καταλαβαινω τους φοβους σου, παντως δεν θα τους φοβηθουμε κιολας. Ας πληρωσουν αν δεν θελουν δυσφημηση. Βασικα παρακρατηση χρηματων εχουν κανει, τα χρηματα ανήκουν στο παλικαρι δεν ειναι δικα τους.

εγω φοβαμαι οτι θα βρουνε το οτιδιποτε και δεν θα δωσουνε ποτε τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

1. Προσοχή στους χαρακτηρισμούς, ορισμένα πράγματα που σβήστηκαν δεν επιτρέπονται.

 

2. Για τυχόν απορίες ή αντιρρήσεις αποκλειστικά με προσωπικό μήνυμα.

 

Υ.Γ. Δεν θα έκανε κακό μια χρήση ορθογράφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 9 μήνες μετά...

μαθαμε τι εγινε με την υποθεση αυτη? επαθε φιλος μου το ιδιο ακριβως αλλα εχει ενημερωσει ηδη ΕΕΕΠ και δικηγορο. αλλα μιλαμε για ποσο 4400 ευρω! συνολικα κερδισμενος ο λογαριασμος του 2700 πανω κατω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σας τα λεω και ορισμενοι τρεχετε να προτεινετε αυτη την εταιρεια σε αλλα thread για τα 20αρικα 30αρικα που παιζετε! Στα πολλα χρηματα μπιστολιαζουν.

μαθαμε τι εγινε με την υποθεση αυτη? επαθε φιλος μου το ιδιο ακριβως αλλα εχει ενημερωσει ηδη ΕΕΕΠ και δικηγορο. αλλα μιλαμε για ποσο 4400 ευρω! συνολικα κερδισμενος ο λογαριασμος του 2700 πανω κατω

Στειλτου pm να ερθει να γραψει
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λεξη.Bet365.Οι πιο επαγγελματιες,αμα κρυβεται απο πισω ελληνας κλαφτα.Και αλλες εταιριες κανουν κολπα(ορια πονταρισματος κυριως) αλλα τα λεφτα ΣΟΥ στα δινουν.Οταν τα χανεις ειναι καλα δηλαδη?Με τις π@π@ριες των ονλαιν στοιχηματικων 70% θα την ανεβασει την προμηθεια ο οπαπ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λεξη.Bet365.Οι πιο επαγγελματιες,αμα κρυβεται απο πισω ελληνας κλαφτα.Και αλλες εταιριες κανουν κολπα(ορια πονταρισματος κυριως) αλλα τα λεφτα ΣΟΥ στα δινουν.Οταν τα χανεις ειναι καλα δηλαδη?Με τις π@π@ριες των ονλαιν στοιχηματικων 70% θα την ανεβασει την προμηθεια ο οπαπ..

 

Τρεις λεξεις "εισαι βαθια νυχτωμενος". Εχω φαει λιμιταρισμα απο bet365 και ακομα ψαχνω το γιατι... Ολες οι εταιριες εχουν ορο οτι δεν απευθύνονται σε επαγγελματιες παιχτες, αν κερδιζεις εισαι επαγγελματιας αρα περνεις μπουλο!!! Τοσο απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις λεξεις "εισαι βαθια νυχτωμενος". Εχω φαει λιμιταρισμα απο bet365 και ακομα ψαχνω το γιατι... Ολες οι εταιριες εχουν ορο οτι δεν απευθύνονται σε επαγγελματιες παιχτες, αν κερδιζεις εισαι επαγγελματιας αρα περνεις μπουλο!!! Τοσο απλα

Το λιμιταρισμα εινια μια χαρα εσυ εισαι νυχτωμενος. Το πιστολιασμα ειναι που μετραει.

Μπορουν να βαλουν limits ατομικα και σε παιχτη, κανεις cash out το βαλιτσακι σου και αντιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις λεξεις "εισαι βαθια νυχτωμενος". Εχω φαει λιμιταρισμα απο bet365 και ακομα ψαχνω το γιατι... Ολες οι εταιριες εχουν ορο οτι δεν απευθύνονται σε επαγγελματιες παιχτες, αν κερδιζεις εισαι επαγγελματιας αρα περνεις μπουλο!!! Τοσο απλα

Ρε φιλε δεν μιλαω καλα ελληνικα?Εγω το ειπα πρωτος απο ολους

 

Και αλλες εταιριες κανουν κολπα(ορια πονταρισματος κυριως) αλλα τα λεφτα ΣΟΥ στα δινουν

Λεω οτι τα λεφτα σου τουλαχιστον δεν θα σου τα φανε οπως κανουν αλλοι,γνωστο στοιχηματικο φορουμ εχει απειρα παραδειγματα.Επισης οι επαγγελματιες δεν παιζουν απεναντι στο ''τερας'' αλλα απεναντι σε αλλους παιχτες σε γνωστο ανταλλακτηριο,και με vpn.Αλλα θα παει μακρια η κουβεντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λες στο παραπανω ποστ σου λεω.Οτι το λιμιταρισμα το κανουν ολοι κλαιν,αλλα τα λεφτα σου αν ζητησεις αναληψη θα σου τα δωσουν οι συγκεκριμένοι,και δεν θα ψάχνουν αφορμες να στα φανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...