Προς το περιεχόμενο

Μαλακτικά ρούχων


Θεkλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από απορρυπαντικά μόνο αυτά με το σαπούνι Μασσαλίας...όλα τα υπόλοιπα μου μυρίζουν πολύ συνθετικά κι από μαλακτικά μόνο αυτά τα δύο μου κάνουν κλικ στη μυρωδιά..όλα τα υπόλοιπα απλά τα ανέχομαι..

Quanto%20ellinika%20nisia2A.jpg&w=&h=&pa

0063435_276010___0_5.jpg

Επεξ/σία από SoFiA11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαλοτητα,αρωμα,φρεσκαδα!

 

Κι εγω ειχα αυτη την εντυπωση ή μαλλον ψευδαισθηση. Αν το καλοσκεφτουμε το μαλακτικο δεν ειναι τοσο αθωο. Δεν ξεπλενεται στο πλυντηριο αλλα και αν το ξεπλυνεις "επιβιωνει"! Τα χημικα συστατικα του προσκολλωνται στο υφασμα προκειμενου να διαρκει το αρωμα. Με το χρονο τα ρουχα χανουν την απορροφητικοτητα τους και δεν πλενονται σωστα. Δε συζηταμε βεβαια για το γεγονος οτι ειναι επιβλαβη για  περιβαλλον και  υγεια.  Κατηγορουνται για διαφορες δερματιτιδες και αλλεργιες σε αναπνευστικο 

 

 

Η φάση που μόλις βγαίνεις απ' το ντους και πέφτεις σε φρεσκοστρωμένο κρεββάτι με σεντόνια/μαξιλαροθήκες τέντα στο Lenor είναι για τον ύπνο ό,τι τα προκαταρκτικά για το σεξ και αν δε το βλέπετε αυτό έχετε πεθάνει μέσα σας.

 

 

Οσο και να μου αρεσε η αισθηση,που πολυ παραστατικα περιγραφεις ,προτιμησα να το σταματησω. Δεν εχω πεθανει ουτε μεσα μου ουτε εξω μου!  :-D 

 

Ειδικα με lenor ειχα εντονο πονοκεφαλο  και εμενα άυπνη!  

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Οχι. Απλά γυρίζω απο τη δουλεια στις 17.00 και δεν ξυνω τα @@ μου απο τις 15.30.

Αν απαντά στην απορία σου.

Φαντάσου να γύρναγες από τις 15:30 (γιατί δουλευες απο τις 6) πόσες επιπλέον θεματάρες θα άνοιγες ...

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το lenor εχει πολυ βαρυ αρωμα γενικως, δεν το μπορω, το αγαπημενο μου ειναι αυτο εδω. Δεν ξερω αν υπαρχει στην Ελλαδα αλλα σε Γερμανια και Ιταλια πωλειται ως vernel

υπεροχο αρωμα τριανταφυλλου.

asset-589495.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως απο αρχες Γενάρη δε δουλέυω κι έχω όντως πολύ ελευθερο χρόνο. Θα λιώσω στο insomnia!!!  :lol: Με αυτά εχω κολλήσει τελευταία, ειδικά την καρύδα.

post-389538-0-60616300-1484685463_thumb.jpg

post-389538-0-31366900-1484685797_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...