Προς το περιεχόμενο

MacBook Pro με 32GB μνήμη θα κυκλοφορήσει η Apple στο τέλος της χρονιάς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και πάλι,

 

Μάλλον δεν κατάλαβες τι σου είπα και φυσικά παρεξήγησες και το γιατί σου το είπα. Δεν πειράζει όμως. Καλή καρδίά να έχουμε.

 

Πολυ πιθανό και ζητώ συγνώμη αν παρεξήγησα.Τι εννοούσες ακριβώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται με όλα τα προϊόντα, έχω γνωστό που αγόρασε 50άρα τηλεόραση της Samsung UHD και πουλάει μούρη πόσο μεγάλη είναι ενώ ταυτόχρονα αγοράζει DVD αντί για BluRay επειδή είναι φτηνά..

Και άλλοι έχουν το τελευταίο iPhone και σου κάνουν αναπάντητη γιατί δεν έχουν κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλοι έχουν το τελευταίο iPhone και σου κάνουν αναπάντητη γιατί δεν έχουν κάρτα.

Κάπως έτσι, υπάρχει με λίγα λόγια κόσμος που βγάζει το ζουμί μιάς συσκευής και υπάρχουν κάποιοι που αγοράζουν κάτι για να λένε ότι απλά το έχουν και ας μην χρησιμοποιούν το 1/10 από τις διαθέσιμες λειτουργίες / υπηρεσίες.

 

Ο άλλος παραπάνω λέει το "iWatch" γαμώτο είστε μερικοί :P σε τεχνολογικό φόρουμ είμαστε 2 χρόνια πέρασαν και ακόμα να μάθετε μερικοί πως ονομάζετε το ρολόι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και άλλοι έχουν το τελευταίο iPhone και σου κάνουν αναπάντητη γιατί δεν έχουν κάρτα.

 

Αυτό πλεον είναι Hoax... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά γενικά ανεξαρτήτως συσκευής υπάρχουν πολλοί προβληματικοί που σου κάνουν αναπάντητες ή στέλνουν μόνο μηνύματα με viber κτλ και δεν παίρνουν τηλέφωνο

 

κι εμένα μου αρέσουν οι εφαρμογές για μηνύματα οκ, αλλά πάντα θα προτιμήσω να πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ  σαν πρώτη επιλογή και επειδή τη βγάζω με κάρτα ουσιαστικά, δε δέχομαι το ότι δεν έχεις τα ψιλά να βάλεις κάρτα  ασχέτως συσκευής 

 

μέχρι και οι λαθρομετανάστες στα φανάρια είναι με το κινητό σκουλαρίκι, απλά υπάρχει κάλλος στον εγκέφαλο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά γενικά ανεξαρτήτως συσκευής υπάρχουν πολλοί προβληματικοί που σου κάνουν αναπάντητες ή στέλνουν μόνο μηνύματα με viber κτλ και δεν παίρνουν τηλέφωνο

 

κι εμένα μου αρέσουν οι εφαρμογές για μηνύματα οκ, αλλά πάντα θα προτιμήσω να πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ  σαν πρώτη επιλογή και επειδή τη βγάζω με κάρτα ουσιαστικά, δε δέχομαι το ότι δεν έχεις τα ψιλά να βάλεις κάρτα 

Το τραγικό είναι όταν έχει ο άλλος συμβόλαιο και σου στέλνει φωνητικά μηνύματα μέσω Messaging Apps, ρε π..η πάρε με τηλέφωνο απεριόριστο συμβόλαιο έχεις. Έχω εγώ όρεξη κάθε 5 λεπτά να ανοίγω την εφαρμογή γιατί χτυπάει το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ που τα λέμε πάντως το βρίσκω λίγο δύσκολο να μην έχεις 10€ το μήνα για κάρτα 

ειναι υπερβολή , θελω να πω οτι υπαρχουν ατομα που αγοραζουν μετριτοις 900 ευρω κινητο και ειναι με καρτα, ενω με 200 εστω ευρω λιγοτερα μπορεις να παρεις αριστο κινητο και να πληρώσεις το συμβολαιο του ετους. Ναι ξερω τουλαχιστον εναν. Εγω το βρίσκω παραλογο να δινεις 900 και να ψαχνεις για καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πλεον είναι Hoax... :P

ειναι υπερβολή , θελω να πω οτι υπαρχουν ατομα που αγοραζουν μετριτοις 900 ευρω κινητο και ειναι με καρτα, ενω με 200 εστω ευρω λιγοτερα μπορεις να παρεις αριστο κινητο και να πληρώσεις το συμβολαιο του ετους. Ναι ξερω τουλαχιστον εναν. Εγω το βρίσκω παραλογο να δινεις 900 και να ψαχνεις για καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω το βρίσκω παραλογο να δινεις 900 και να ψαχνεις για καρτα.

γιατί; αν τα συμβόλαια σου είναι ασύμφορα γιατί να τα πληρώνεις για το status symbol? 

 

αν έχεις 1-2GB ιντερνετ κάνεις χρήση smartphone, ωραία;

 

από τη στιγμή που κάνεις χρήση smartphone μπορεί να θες να έχεις ένα καλό smartphone για τον α ή β λόγο

 

συνεπώς αυτό είναι άσχετο με το αν θα έχεις 2000 λεπτά ομιλίας και 500 sms που θα πληρώνεις χωρίς να χρησιμοποιείς, αν σε βολεύει η κάρτα βάζεις κάρτα είναι απλό.. εγώ προσωπικά έχω κόψει το συμβόλαιο εδώ και χρόνια πεταμένα χρήματα για τη δική μου χρήση.. 

 

YΓ επίσης δεν ψάχνεις πουθενά για κάρτα βάζεις από το internet με τη χρεωστική σου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι υπερβολή , θελω να πω οτι υπαρχουν ατομα που αγοραζουν μετριτοις 900 ευρω κινητο και ειναι με καρτα, ενω με 200 εστω ευρω λιγοτερα μπορεις να παρεις αριστο κινητο και να πληρώσεις το συμβολαιο του ετους. Ναι ξερω τουλαχιστον εναν. Εγω το βρίσκω παραλογο να δινεις 900 και να ψαχνεις για καρτα.

το συμβολαιο ειναι ασυμφορο

 

μπορεις με 10 ευρω το μηνα καρτα να εχεις τα παντα.

 

μη πω για τα φοιτητικα που τα χουν σχεδον ολα με 4-5 ευρω το μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι παλια που με καποιον τροπο εστελνες μηνυμα στον αλλον "παρακαλω παρτε με τηλεφωνο" :lol:

#69......0 αν δεν κάνω λάθος ήταν μόνο από Vodafone αριθμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...