Προς το περιεχόμενο

MacBook Pro με 32GB μνήμη θα κυκλοφορήσει η Apple στο τέλος της χρονιάς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

#69......0 αν δεν κάνω λάθος ήταν μόνο από Vodafone αριθμούς

 

Ναι σωστα voda ειχα τοτε και επειδη ειχα κατι πελατες της κακιας ωρας που οχι μονο ηθελαν να τους λεω πως να φτιαχνουν τον υπολογιστη απο το τηλεφωνο ηθελαν και να τους παιρνω εγω τηλεφωνο ετσι αλλαξα νουμερο σε Whats Up και τους γειωσα :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι παλια που με καποιον τροπο εστελνες μηνυμα στον αλλον "παρακαλω παρτε με τηλεφωνο" :lol:

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου νομίζω ήταν, κάτι σαν κυριλέ αναπάντητη :D

 

Πέρα από την πλάκα όμως ήταν χρήσιμο σε κάποιες περιπτώσεις ανάγκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε η apple δεν κάνει τυχαία πράγματα, ψάξτο και θα δεις 

 

για να προστατεύσει τον καταναλωτή δεν έβαλε πάνω από 16, τώρα που ωρίμασε η τεχνολογία της ram μπορεί να βάλει άφοβα και να την ανακαλύψει ξανά

 

μην κοιτάς τι κάνουν οι άλλοι κατασκευαστές που δεν ξέρουν τι τους γίνεται ή τι κάνει ο κάθε άσχετος στο pc του που έχει συνέχεια μπλε οθόνες και κάνει φορματ κάθε 6μηνο στη καλύτερη

 

Ε ναι μιας και φημίζεται η Apple για την καλοσύνη της να δίνει απλόχερα το κατι παραπάνω ε ? Φιλε μου η Apple θα σου δώσει 1 και θα πάρει 10 γιατί πολυ απλα ο σκοπός ειναι το κέρδος! Και δεν εχει να κανει με άσχετο η σχετικό στο hardware! Αν ήθελε να βάλει τους kabylake στα συστήματά της θα μπορούσε απλα να περιμένει λιγο παρά πάνω και να βάλει 32gb μνήμη στο δυνατό της μοντέλο ! Επέλεξε τους skylake γιατί αφήνει μεγαλύτερο κέρδος το ίδιο ισχύει και για την μνήμη όπου θα μπορούσαν να βάλουν τα 32 στο δυνατό της μοντέλο ! θα συμφωνήσω μαζί σου στο οτι Apple δεν κανει τίποτα τυχαία ξέρει ακριβώς πως να μεγιστοποιεί το κέρδος με το ελάχιστο δυνατό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποια εταιρεία δεν δουλευει για το κέρδος της.... απλός η Apple το εκμεταλλεύεται παραπάνω γιατί εχει δικό της λογισμικό, υπολογιστη και ειναι ποιο αξιόπιστος σε σχέση με άλλες εταιρείες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...