Προς το περιεχόμενο

What's up , 4GB Internet για 3 ημερες


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παίδες
Δεν ξερω αν εχει αναφερθεί , αν ναι να διαγραφεί παρακαλώ.

Μολις έλαβα μήνυμα απο την Cosmote .
#pare_moirase
Προσφορά έως 31/01

Κανε δωρο 1GB σε τρεις φίλους και πάρε δωρο 1GB για σενα,

EDIT : για 3 μερες 

Δεν γνωρίζω αν γίνεται με κάποιο μήνυμα σε κάποιο αριθμό αλλα εχει εμφανιστεί μεσα στην εφαρμογή , τσεκάρετε το

Καλο surfing!! ⛵️

Επεξ/σία από MontzOlee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για 3 μέρες... παραδοσιακά πράγματα πια, όπως οι περισσότερες "προσφορές" τους.  :D

 

Άντε την άλλη φορά και προσφορά 10GB... για 3 λεπτά.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Ναι, συγνώμη, γιατί χρεώθηκα 1€?

- Επειδή ξέχασες να απενεργοποιήσεις το 3G στο τέλος του τριημέρου, κορόιδο.

 

 

εμενα που μου τρωει ενα ευρω καθε φορα που βαζω τη σιμ σε νεο κινητο, επειδη κατα το setup ενω του λες συνδεση με wifi αυτο μπαινει με τα data και εχει ξεχασει να βαλεις aeroplane mode ωστε να κοψει τα παντα?

 

την εχω πατησει αρκετες φορες

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα που μου τρωει ενα ευρω καθε φορα που βαζω τη σιμ σε νεο κινητο, επειδη κατα το setup ενω του λες συνδεση με wifi αυτο μπαινει με τα data και εχει ξεχασει να βαλεις aeroplane mode ωστε να κοψει τα παντα?

 

την εχω πατησει αρκετες φορες

Αν έχεις Cosmote, ενεργοποίησε το my Internet και δε σου ξαναφάει ευρώ.

https://www.whatsup.gr/el/services/my-internet

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σχετικο θεμα  και θα το ξανα πω και εδω να ενημερωθειτε παιδια,  παλι σημερα με πηρανε για προσφορες και τετοια και παλι ομως τους σταματησα σχετικα με το θεμα αυτο του 1Ε  τι θελω να πω,  εχει απο τις 25 δεκεμβρη που με τραβηξε πρωτη φορα 1Ε για χρηση ιντερνετ με σβηστα δεδομενα και μετα αρχισε απο 1 ιανουαριου να τραβαει καθε μερα με εφαγε 4Ε  ή 3 καπου εκει, παιρνω την εξυπηρετηση το λεω το στελνει στο τεχνικο τμημα και μου λενε την αλλη μερα φταιει το κινητο σου και τετοια, βαλτο σε λειτουργια πτησης, και λεω το κινητο το εχω απο το καλοκαιρι πως ξαφνικα φταιει το κινητο, γιατι δεν παραδεχεστε οτι κολησε το συστημα σας, τελος παντων με γυρισε το 1Ε πισω με βαζει ενεργοποιηση μονο μεσω εφαρμογης για το ιντερνετ ομως καθε μερα ερχοταν παλι μυνημα για να τραβηξει το 1Ε  μεχρι που εκλεισα την υπηρεσια all day internet  αλλα αυτο δεν ειναι λυση,  τα εχωσα καλα στον υπαληλο που με πηρε σημερα, σε νουμερο vodafone κιολας για να πουλησει και θα πρεπει δυστηχως να το μετανιωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Ναι, συγνώμη, γιατί χρεώθηκα 1€?

- Επειδή ξέχασες να απενεργοποιήσεις το 3G στο τέλος του τριημέρου, κορόιδο.

 

την εχω πατησει αρκετες φορες

 

 

Eνεργοποιήστε το My Internet και τελείωσε, μόλις τελειώσουν τα MB κατευθείαν κόβετε το Internet κ δεν χρεώνεσαι τίποτα ακόμα κ ανοιχτά να έχεις τα δεδομένα στο κινητό.

 

Σε τέτοια thread συνέχεια αυτό λέμε αλλά κ πάλι βγαίνει κάποιος να πει το τραγουδάκι με το 1 ευρώ ή πόσο λαμόγια είναι οι εταιρίες. Η Cosmote εδώ κ καιρό έδωσε την λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις Cosmote, ενεργοποίησε το my Internet και δε σου ξαναφάει ευρώ.

https://www.whatsup.gr/el/services/my-internet

 

 

βασικα εχω wind f2g αλλα το ειπα γενικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα κάνουν οι cosmote και wind, να αφήσουν τις χορηγίες ''καραγκιοζιλίκια'' σε τηλεπαιχνίδια και να δώσουν καμιά προσφορά τις προσκοπείς εάν δεν θέλουν να επενδύσουν στο δίκτυο. Τόσες ημέρες μες τα χιόνια αποκλεισμένοι δεν ίδρωσε το αυτάκι τους για δωρεάν επικοινωνία. Απορώ τον ανθρωπισμό τους σε ποιους ακριβώς το δείχνουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Eνεργοποιήστε το My Internet και τελείωσε, μόλις τελειώσουν τα MB κατευθείαν κόβετε το Internet κ δεν χρεώνεσαι τίποτα ακόμα κ ανοιχτά να έχεις τα δεδομένα στο κινητό.

 

Σε τέτοια thread συνέχεια αυτό λέμε αλλά κ πάλι βγαίνει κάποιος να πει το τραγουδάκι με το 1 ευρώ ή πόσο λαμόγια είναι οι εταιρίες. Η Cosmote εδώ κ καιρό έδωσε την λύση.

Καλα δεν θα της πούμε και μπραβο όμως που έκανε το αυτονόητο. Τόσα χρόνια και αν δεν μας έφαγε μονοευρα τα οποία μεταφράζονται σε εκατομμύρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν θα της πούμε και μπραβο όμως που έκανε το αυτονόητο. Τόσα χρόνια και αν δεν μας έφαγε μονοευρα τα οποία μεταφράζονται σε εκατομμύρια.

Όπως σου τρώει κ την κάρτα όταν σου τελειώνουν τα λεπτά ομιλίας κ εσύ δεν πέρνεις χαμπάρι. Το ίδιο πράγμα είναι αλλά εκεί δεν την κατηγορείς.

 

Δεν μπορεί να καταργήσει την υπηρεσία με το 1€ γτ πολύ απλά πολλοί την χρειάζονται. Τώρα αν κάποιο κινητό δεν μπορεί να ελέγξει σωστά την χρήση δεδομένων στο παρασκήνιο ακόμα κ όταν είναι κλειστά, δεν φταίει καμία εταιρεία για αυτό.

 

Για όσους επομένως γκρινιαζουν έβγαλε την υπηρεσία "my internet" κ τελείωσε η υπόθεση.

 

Άλλοι μας τρων τα λεφτά κ πρέπει να αρχίσουμε να φωνάζουμε όχι οι εταιρείες κινητής με τα μονοευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eνεργοποιήστε το My Internet και τελείωσε, μόλις τελειώσουν τα MB κατευθείαν κόβετε το Internet κ δεν χρεώνεσαι τίποτα ακόμα κ ανοιχτά να έχεις τα δεδομένα στο κινητό.

 

Σε τέτοια thread συνέχεια αυτό λέμε αλλά κ πάλι βγαίνει κάποιος να πει το τραγουδάκι με το 1 ευρώ ή πόσο λαμόγια είναι οι εταιρίες. Η Cosmote εδώ κ καιρό έδωσε την λύση.

 

Καλό αυτό αν δουλεύει. Μπορεί να το δοκιμάσω, μιας και για την ώρα απλά έχω ζητήσει απενεργοποίηση του internet. Αλλά πες μου το εξής. Αφού οι εταιρίες δεν είναι λαμόγια, γιατί δεν έχουν υιοθετήσει αυτό το σύστημα ως default επιλογή; Άλλο να σου κρύβει κάπου την δυνατότητα αυτή και μύρισε τα νύχια σου και άντε βρες την, άλλο να είναι ενεργοποιημένη by default. Στην φωνή και στα μηνύματα γιατί σου λένε "μονάδες τέλος" και σε κόβουν, αλλά το internet τρέχει χωρίς να το παίρνεις χαμπάρι; Φωνή και μηνύματα δεν είναι αναγκαία στον κόσμο; Το internet είναι και αχ μην τους κόψουμε πάνω στο surfing?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...