Προς το περιεχόμενο

Ipad air 2 η ipad pro 9.7


heisenbergtz1994

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα αλάνια! Έχω δει ό,τι υπάρχει μια προσφορά στα 635 ευρώ το ipad air 2 με wi fi kai 4g kai 128 gb και αναρωτιέμαι επειδή είναι 2 χρόνια μοντέλο αν είναι τόσο καλό για να μου βγάλει ένα 5άρι χρόνια. Επίσης σκέφτομαι για το ipad pro αλλά πιστεύω ότι τα χρήματα είναι πάρα πολλά για 32 gb tablet. Θέλω μόνο ipad οπότε έχω καταλήξει σε αυτά τα δύο. Για χρήση θέλω για παιχνίδια εφαρμογές ίντερνετ ταινίες και γενικά θέλω να τσεκάρω το λειτουργικό της apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οι διαφορες ειναι μικρες ,στο pro το μονο που με κανει ειναι το s pen τποτα αλλο γιαυτο και δεν αλαξα το air2 που εχω ,αυτο που καταργησανε το 64αρι για να χρεωνουν το 128 γνωριζοντας οτι το 32αρι ειναι ανεπαρκεις δεν μπορω να το ξεπερασω και   εναι ο ενας λογος που φευγω απο αυτην την εταιρεια παρολου που ειχα ολο το οικοσυστημα της εδω και 8 χρονια και μου ηταν πολυ αγαπητη ,τωρα για 5 χρονια δυσκολο το κοβω και με τα δυο ,να καταλαβεις στο δικο μου δεν εχω κανει αναβαθμιση στην 10+ γιατι ακουω πολλα θεματα με κολληματα και κυριως μπαταρια

Επεξ/σία από slk200gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι διαφορες ειναι μικρες ,στο pro το μονο που με κανει ειναι το s pen τποτα αλλο γιαυτο και δεν αλαξα το air2 που εχω ,αυτο που καταργησανε το 64αρι για να χρεωνουν το 128 γνωριζοντας οτι το 32αρι ειναι ανεπαρκεις δεν μπορω να το ξεπερασω και   εναι ο ενας λογος που φευγω απο αυτην την εταιρεια παρολου που ειχα ολο το οικοσυστημα της εδω και 8 χρονια και μου ηταν πολυ αγαπητη ,τωρα για 5 χρονια δυσκολο το κοβω και με τα δυο ,να καταλαβεις στο δικο μου δεν εχω κανει αναβαθμιση στην 10+ γιατι ακουω πολλα θεματα με κολληματα και κυριως μπαταρια

Μαζί σου.. και εγώ iPad δεν ξαναπαίρνω, με έχει απογοητεύσει αφάνταστα αυτή η εταιρία τελευταία. Ευτυχώς που πρόλαβα πριν 3 χρόνια και πήρα το Macbook Pro γιατί βλέπω τώρα τα καινούργια και λέω wtf.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει και εγω πολλά tablet αλλά θέλω να δοκιμάσω το όλο λειτουργικό της apple για πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ.Γι αυτο ειμαι ανάμεσα μόνο σε αυτα τα δυο και απλα σκεφτομαι αν για τα λεφτα που εχει το pro αξιζει η ειναι καλυτερο το air 2 σαν συνολο τιμής και δυνατοτήτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε θα βγει το καινουριο κ ξερουμε σε τι θα ναι??

Και επισης πιστευετε οτι ειναι καλύτερο να περιμένω μέχρι απρίλη μήπως βγουν τα καινούρια ipad και πέσουν και οι τιμές στα pro??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Air 2 μια χαρά είναι το άλλο έχει καλύτερη κάμερα οθόνη κλπ από επεξεργαστή όχι και πολλές διάφορες.. αν το θες για 5 έτη καλύτερα το pro θα ελεγα το air 2 είναι για 3 έτη ακόμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...