Προς το περιεχόμενο

new smartphone


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε όλους! Μετά από 1 χρόνο που έχω στην κατοχή μου το Asus ZenFone2 με τον intel στα 2.3 και 4 ραμ , ενώ του έχω πετάξει τα μάτια έξω στην κυριολεξία, αν είχε στόμα θα έλεγε σταμάτα να με φορτίζεις, ήρθε η ώρα για καινουριο κινητό.

Κοιτάω περισσότερο προς την κάμερα, δηλαδή θέλω σίγουρα καλή καμερα. Σίγουρα dual sim , από 4 ραμ και πάνω ενώ δεν με ενδιαφέρει αν θα είναι 1080 ή 2Κ.

Χθες ο κολλητός μου πήρε το honor 8. Κινητά για τα λεφτά του, μου βάζει κάτω το zenfone ενώ είχαν ίδια αρχική τιμή. Μου άρεσε πολύ και το γραφικό περιβάλλον αλλά η κάμερα τα σπάει (δεν είναι leica). Σκέφτομαι για το honor 8 αλλά με γαργαλαει και το τέρας που ακούει στο όνομα mate 9 γιατί μου άρεσε που έχει μεγάλη οθόνη + τις leica.

Εσείς τι λέτε από τα 2; Επίσης αν έχετε και κάποια αλλη πρόταση την ακούω ευχαρίστως.

Για λεφτά μιλαμε μέχρι τα 700€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην θέση σου Εγώ θα κρατούσα τα λεφτά λίγο ακόμα μέχρι να ανακοινωθούν οι καινούργιες ναυαρχίδες που θα ειναι σε όλα λογικά καλύτερες ,λίγος καιρός έχει μείνει μέχρι να ανακοινωθούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μείνε όπως είσαι και δες ξανά τον Ιούνιο που θα έχουν βγει οι νέες ναυαρχίδες και θα έχουμε μια εικόνα γενικά για το τι γίνεται, και επίσης γιατί θα έχουν πέσει οι τιμές που θα ήταν day one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε καποια εικόνα του τι θα βγει μεχρι τον ιούνιο εκτός του σ8;

lg g6 , nokia p1, s8, note 8, moto ,htc 11, huawai mate 9, pixel σε λογικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...