Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο στα 150 ευρω


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ψάχνω κινητό για ένα φίλο μου μέχρι 150 ευρώ! Χρήση απλή όπως facebook λίγο browsing να βγάζει όσο το δυνατόν καλύτερες φωτο και καλή αυτονομία(όσο καλή μπορείς να πάρεις με τέτοια χρήματα)

Η αγορά θα γίνει από Σκρουτζ!

Σκέφτηκα το p8 lite το οποίο αποτελεί κλασσική αξία σε αυτά τα χρηματα.

Κάποια άλλα γνώμη , ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ψάχνω κινητό για ένα φίλο μου μέχρι 150 ευρώ! Χρήση απλή όπως facebook λίγο browsing να βγάζει όσο το δυνατόν καλύτερες φωτο και καλή αυτονομία(όσο καλή μπορείς να πάρεις με τέτοια χρήματα)

Η αγορά θα γίνει από Σκρουτζ!

Σκέφτηκα το p8 lite το οποίο αποτελεί κλασσική αξία σε αυτά τα χρηματα.

Κάποια άλλα γνώμη , ευχαριστώ εκ των προτέρων

Κοιτα και το Xiaomi redmi 3s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα και το Xiaomi redmi 3s

Ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά, πάρτω σε 3gb ram / 32rom δεν υπάρχει αντίπαλος, το p8 lite το έχει συναδέλφος και απλά είναι τραγικό σε οθόνη και μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi redmi 3s σε θέμα service τι ακριβώς γίνεται? Και επίσης επειδή ο φίλος δεν γνωρίζει πολλά θέλω να το πάρει και να το χρησιμοποιήσει κατευθείαν,εννοώ ότι βγαίνει κανονικά με ελληνική ρομ και όλα τα σχετικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi redmi 3s σε θέμα service τι ακριβώς γίνεται? Και επίσης επειδή ο φίλος δεν γνωρίζει πολλά θέλω να το πάρει και να το χρησιμοποιήσει κατευθείαν,εννοώ ότι βγαίνει κανονικά με ελληνική ρομ και όλα τα σχετικά

Πρεπει να το παρει απο συγκεκριμενα καταστήματα που το εχουν με δυο χρονια εγγυηση και την υποστηριξει της Info Quest

http://www.insomnia.gr/topic/632627-%CE%B7-info-quest-%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%BB%CF%8D%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%B3%CE%B3%CF%8D%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CF%89%CE%BD-xiaomi-%CF%80%CF%81/?fromsearch=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το p8 lite είναι τηλεφωνάρα. Η Huawei είναι πολύ μπροστά.

Η οθόνη του είναι για να το πω ευγενικά....σκουπίδι. το ρ9 είναι τηλεφωνάρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα αυστηρή απάντηση!! Ξέρεις κάποιο μαγαζί από Σκρουτζ που έχει 2 χρόνια εγγύηση της infoquest?

Κωτσόβολος, Cosmote, Welcome Stores και You.gr.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...