Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο στα 150 ευρω


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσον αφορά τα €30-35 παραπάνω που δίνεις σε Κωτσόβολο ή οποιοδήποτε άλλο κατάστημα προμηθεύεται από Info Quest, αν είναι το Redmi 3s να σου βγάλει πρόβλημα (<1% πιθανότητα) θα σου βγάλει μέσα στους πρώτους μήνες. Οπότε δίνεις €30 επιπλέον για 1 ακόμη χρόνο εγγύηση την οποία είναι απίθανο να χρειαστείς. Δηλαδή σπαταλάς €30.

 

Γύρω στα €150 δεν έχει ανταγωνισμό το Redmi 3s. Και μόνο η μπαταρία του, που είναι κορυφαία και ξεπερνάει πολύ ακριβότερα κινητά, φτάνει. Και μόνο που το GSMArena δεν έχει review για τα υπόλοιπα κινητά που προτείνει σε αυτήν την τιμή (Motorola Moto G4 Play και LG X screen) φτάνει.

 

Εδώ το βρίσκεις με €160 και Global Stable ROM. Τα παιδιά προσφέρουν άψογη υποστήριξη και είναι μέλη της ελληνικής κοινότητας Xiaomi-Miui.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωτσόβολος, Cosmote, Welcome Stores και You.gr.

 

το you.gr δεν παιζει να χει κινεζο παραεισαγωγης?

Χαχα αυστηρή απάντηση!! Ξέρεις κάποιο μαγαζί από Σκρουτζ που έχει 2 χρόνια εγγύηση της infoquest?

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-3s-dual/20348740/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γερμανος,το you.gr κωτσοβολος το εχουν πιο ακριβο(30 ευρω) απο σκρουτζ το μοντελο στα 16gb! μιλησα με το φιλο μου και μου ειπε οτι θα ηθελε να γλυτωσει το 30αρι! Θα του πω να το σκεφτει αλλιως να παει σε P8 lite


Η οθόνη του είναι για να το πω ευγενικά....σκουπίδι. το ρ9 είναι τηλεφωνάρα

σκουπιδι? για κανενα λογο μια χαρα ειναι η οθονη του για 150 ευρω! γνωμη μου  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιμένω ότι το p8 lite σε σχέση με το 3s είναι σκουπίδι οθόνη χάλια μπαταρία μάπα. Όταν κάνεις σύγκριση να κοιτάς το ιδιο μοντέλο ο γερμανος, you , kotsovolos εχουν το international 3gb/32rom , το 16αρι που είδες στο σκουτζ είναι το κινεζικο χωρις την B20 μπαντα. Αν δεν θέλει να δώσει πολλά ας το πάρει από κίνα περίπου 130€ έχει το 3/32.


Και δεν το λέω έτσι απλά τυγχάνει να υπάρχουν και τα δύο τηλέφωνα στη δουλειά μου, στα μάτια τα δικά μου και λίγο που τα σκάλησα το 3s είναι ανώτερο , το βασικό αυτός με το p8 ολη μέρα ψάχνει πρίζα να φορτίσει σε σχέση με το xiaomi που του κρατάει 2-3 μερες χαλαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ καλη χρονια. Είχα το p8 lite κ μπορώ να πω ότι τις βασικές λειτουργίες τις έτρεχε απροβληματιστα κ είχε κ οκ κάμερες.Αλλα μπαταρία ίσως η χειρότερη αυτή την στιγμή στην αγορά μαζί με του 550. Για τα iphone δεν γνωρίζω. Ούτε 8 ώρες δεν έβγαζε. Πήγα σε j5 2016 το οποίο ήταν μία χαρά ένα κλικ πιο αργο αλλά πολύ καλή μπαταρία κ στιβαρή συσκευή με ωραίες κάμερες κ καλη οθόνη. Έφυγε κ αυτό κ ήρθε στα χέρια μου ένα 950 το.οποιο δεν το. Κράτησα ούτε μήνα λόγω απαράδεκτου software. Πήρα redmi 3s το οποίο σαν μενού κ λειτουργία θυμίζει το p8 lite αλλά με εντυπωσιακά ανώτερη μπαταρία. 1.5 με ΕΡΑ με πολύυυυ χρήση.Το μόνο λάθος που έκανα που πήρα το 2/16 αλλά κ πάλι σαν ταχύτητα με καλύπτει πλήρως. Σε σχέση με j5 j7 κλπ είναι εύκολο καλύτερο συνολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω moto να έχει το κεφάλι του ήσυχο σε θέμα εγγύησης και να μη σε πέρνει τηλ οτι έχει κάποιο πρόβλημα, τα έχω ζησει αυτά.Σε ανθρώπους που δε το έχουνε πολύ ,πήγαινε σε safe επιλογές.Xiaomi θα επερνα και γω ,είναι με διαφορα καλυτερο αλλά λόγω συνθηκών moto η p8 lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...