Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία Ghostek αποκάλυψε τη νέα της θήκη για το LG G6 και μαζί και το… κινητό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που βγαινουν πρωτα οι θηκες και μετα οι συσκευες δεν το καταλαβαινω.

 

Διορθωστε με αλλα κατι παρομοιο δεν εγινε και με το Νote 7 και κατι θηκες για το εν λογο μοντελο τις κανανε τασακια?

Είναι τυχαίο που χρησιμοποίησες την παρομοίωση με το τασάκι για ένα κινητό που φλέγονταν ή είναι με υπονοούμενο; Σε κάθε περίπτωση ακόμα και με το Note μέσα σε αυτή "τασάκι" την έλεγες έτσι κι αλλιώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw έχω την συγκεκριμένη θήκη για το Samsung Galaxy S7 Edge, μπορώ να πω πως η εταιρία βγάζει καταπληκτικές θήκες με την καλύτερη ποιότητα που έχω δει μέχρι στιγμής. Εφαρμόζουν τέλεια πάνω στο κινητό χωρίς να χάνεις την αίσθηση του. Παρέχει αδιαβροχοποίηση και τεράστια αντοχή στις φθορές και χτυπήματα.

Το S7 δεν είναι ήδη αδιάβροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνεις μαμάτο ντιζαινατο, γυάλινο, αδιαβροχο κινητό, με τέλεια αίσθηση απαλές γωνίες, καταπληκτικό βεντουζάρσισμα στην παλάμη...για να πάρεις αυτές τις αθλιότητες που τις ονομάζουν θήκες... tragic! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν μου αρεσαν τετοιου ειδους θηκες που μετατρεπουν το κινητο σε ογκοληθο. Σχεδιαστικα αδιαφορο το g6 με τις αρρωστες καμπυλες σαν σαπουνι, και πλαστικο αλεργικο στη τσεπη κλασικα. Θα παει πατο η LG. Με samsung και huawei να βγαζουν εστω πανεμορφες συσκευες, το lg παει ακλαφτο. Αλλα ας το ανακοινωσουν γιατι περιμενω να πεσει το g5...

 

Βαλε την ιδια μπαταρια, και κοιτα τα bootloop. Λουζερ φετος η lg.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα περίμενα από το G6, την  οθόνη με την ασυνήθιστη αναλογία πλευρών. Σε αυτά τα σχέδια ή δεν φαίνεται αυτό ή η αναλογία αυτή δεν είναι τόσο εντυπωσιακή στην πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Color Spectrum και LaserAF που πήγαν, γιατί μάλλον είναι λάθος που τα βγάλανε......αλλά θα δείξει στο τέλος.

Αν προσέξεις την πρώτη φωτογραφία, θα δεις τρεις στρογγυλές οπές στη θέση της κάμερας, κάτι που λείπει από τη δεύτερη. Φαντάζομαι ότι στη μέση θα έχει όλα όσα αναφέρεις και ότι δεν θα είναι έτσι ακριβώς το G6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος μας λέει ότι δεν υπάρχουν under the table συμφωνίες για τις ανακοινώσεις αυτές; Δεν το λέω γιατί γνωρίζω κάτι, αλλά με τόσο μεγάλες εταιρίες ποτέ δεν μπορεί να είναι κανείς σίγουρος για τίποτα.

Ενταξει να τα πηρε και απο τις δυο ανταγωνιστριες για δηθεν leak ταυτοχρονα μου φαινεται λιγο τραβηγμενο.

Οχι οτι ειναι εντελως απιθανο απλα πιο πιθανο μου φαινεται να την αρχισουν στις μηνυσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα να βγει η καρτα μνημης.. μετα ο φορτιστης.. μετα η σιμ.. μετα το βιβλιαρακι μανιουαλ.. την θηκη ως επομενη κινηση.. μετα να σου φερουν το κεντρικο κουμπι του τηλεφωνου.. την καμερα του την επομενη μερα.. στο ενδιαμεσο της εβδομαδας τα πιξεεελλλλ!! και στο τελος το ιδιο το adroid να το φτιαξεις μονος σουυυ!!! οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν μου αρεσαν τετοιου ειδους θηκες που μετατρεπουν το κινητο σε ογκοληθο. Σχεδιαστικα αδιαφορο το g6 με τις αρρωστες καμπυλες σαν σαπουνι, και πλαστικο αλεργικο στη τσεπη κλασικα. Θα παει πατο η LG. Με samsung και huawei να βγαζουν εστω πανεμορφες συσκευες, το lg παει ακλαφτο. Αλλα ας το ανακοινωσουν γιατι περιμενω να πεσει το g5...

 

Βαλε την ιδια μπαταρια, και κοιτα τα bootloop. Λουζερ φετος η lg.

Μου θύμισες ένα μέλος του φόρουμ που αντί για «Τα LG» έγραψε «ταελτζι». :-D

 

Like για την περιγραφή του G6. :lol: :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είναι τέλειος διαφορετικό άπλα να είναι αδιάβροχο και τέλειος διαφορετικό να το βουτάς στο 1m για 2-3 ώρες.

Αντέχεις τόση ώρα κάτω από το νερό ? (Πλακίτσα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...