Προς το περιεχόμενο

Samsung: Η λίστα των smartphone και tablet που θα αναβαθμιστούν στο Android 7.0 Nougat


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τη λιστα με τα Bugs να βγαλουν!! Γιουργια!!! Να χεσω το Beta Programme σας!!! Βαλτε τους ολους φυλακή, όχι μονο το μεγαλο κεφάλι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε βάλε κανένα τόνο και καμμιά τελεία γιατί εκτός του ότι μας έβγαλες τα μάτια δεν βγάζει και νόημα το κείμενο σου. Ελληνικά γράφεις όχι greeklish.

η επιθεση στο τονικο συστημα ως δικαιολογια δεν καταλαβαινω που κολαει,, grammar nazi κανεις , τα ματια σου τα εβγαλα? οχι ρε φιλε παρε γυαλια...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το κακο στο χειροτερο 

βγαζει 100 συσκευες, υποστηριζει τις 5.

Δεν βαζουν μυαλο, ποτε ξανα σαμσουνγκ

Και ποια εταιρια βγάζει για παραπάνω συσκευες; Γιατι τα βαζεις αποκλειστικά με τη Samsung; Μονο η Apple υποστηριζει και όχι παντα με απολυτη επιτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Z3 Compact μου,το Ζ2, το Ζ3.

 

To One M8, το Xiaomi Mi3, ακόμα και η LG με το G3 και νομίζω πως αυτό το τελευταίο τα λέει όλα...

 

Και ποια εταιρια βγάζει για παραπάνω συσκευες; Γιατι τα βαζεις αποκλειστικά με τη Samsung; Μονο η Apple υποστηριζει και όχι παντα με απολυτη επιτυχια.

 

Μήπως στο αυξημένο κόστος των συσκευών της Apple περιλαμβάνεται και το κόστος του long term software support; Η Samsung τι σου κοστολογεί και αποτελεί τον ακριβότερο OEM για Android; Το σηματάκι της;

 

[EDIT]

Ένας ακόμα παράγοντας που κάνει τη Samsung ακόμα χειρότερη και από τον τελευταίο OEM είναι το developer support. Τουλάχιστον με άλλες εταιρίες, έχεις πάντα την επιλογή να θυσιάσεις την εγγύηση σου και να περάσεις κάποιο AOSP, CyanogenMod ή άλλο Android το οποίο έχει φτιαχτεί από το OSS community. Με Samsung και το απαράδεκτα κακό support της για τα exynos SOC, ο χρήστης δεν έχει ούτε αυτή την επιλογή. Premium τιμές για planned obsolesce...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η samsung.

 

Έκανε βλακεία με τα note και δεν φτάνει που δεν κυκλοφόρησε το note 5 στην ευρώπη δεν αναβαθμίζει έστω και για τα μάτια του κόσμου (παρηγοριά έστω) στα note 4.

 

Γιαυτό θα χάσει κόσμο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επιθεση στο τονικο συστημα ως δικαιολογια δεν καταλαβαινω που κολαει,, grammar nazi κανεις , τα ματια σου τα εβγαλα? οχι ρε φιλε παρε γυαλια...

 

Δεν χρειάζομαι γυαλιά, όταν διαβάζω ανθρώπους που ξέρουν να γράφουν.

Καμμιά επίθεση δεν έκανα. Απλά μια παρατήρηση. Αν δεν μπορείς να δεχτείς καλόβουλες παρατηρήσεις απλά μην γράφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολυ καλα κανει και δεν δινει, η οποια εταιρια, σε παλιες η αδυναμες συσκευες...αν ειναι να τις κανει με καθε update να σερνονται, οπως και συμβαινει, οχι ευχαριστω δεν θα παρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες δλδ ότι βγάζουν updates για να περνάνε την ώρα τους;

Δεν υπάρχουν security fixes, optimizations και νέα χαρακτηριστικά; Είναι μόνο αλλαγή στο interface?

και στς περισσότερες περιπτώσεις απλα καταλήγουν με ένα κινητό ποιο βαρύ και προβληματικό (ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΣΦΑΛΗ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ μεγάλο φάουλ να μην αναβαθμίζονται τηλέφωνα διετίας... άλλα θα μου πεις έτσι όπως εξελίσσεται η τεχνολογία οτιδήποτε αγοράζεις τώρα μέσα στο επόμενο εξάμηνο είναι παλιό και στο τέλος του χρόνου παμπάλαιο!

Ισχυει και αν δεν γνωριζεις πολλα,αλλαζεις κινητο για πλακα καθε χρονο πετωντας λεφτα.Αλλιως το ρουταρεις,περνας μια καλη ρομ και παει σφαιρα.Ετσι εχω το 'προπολεμικο'x10 mini για τριτη καβατζα λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζομαι γυαλιά, όταν διαβάζω ανθρώπους που ξέρουν να γράφουν.

Καμμιά επίθεση δεν έκανα. Απλά μια παρατήρηση. Αν δεν μπορείς να δεχτείς καλόβουλες παρατηρήσεις απλά μην γράφεις.

τότε να πας στο φιλολογικό forum....... να φανταστώ αν σου πει  καποιος ότι δεν είναι ελληνας γεμίζεις και σπυράκια (εγώ δεν είμαι πχ... συγγνώμη μάλλον μολις έκανα ένα μεροκάματο για τον δερματολόγο σου)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...