Προς το περιεχόμενο

S7/S7 edge nougat


mgee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοεις απο κοσμοτε? Και γιατι δεν ερχεται σε ολα τα s7 edge?

Αυτο ακριβώς που λεει ο φιλος fulgore. Εχει κ ο πατερας μου s7 edge αγορασμενο απο skroutz και ακομα δεν του χει ερθει τιποτα.

Παντως πολυ καλυτερο το λογισμικο , πιο smooth απο πριν και εχει βελτιώθει η μπαταρια σε μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παίδες, πήρα σήμερα το πρωί την αναβάθμιση σε 7 αλλά τώρα όλα τα εικονίδια των app έχουν ένα χρωματιστό κουτάκι γύρω γύρω σαν background. Τι έχει παίξει; Δεν μου αρέσουν τα εικονίδια ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρυθμίσεις - εμφάνιση - πλαισια εικονιδιων - μονο εικονιδια

Επισης εκει στην κατηγορια εμφανιση είναι κ η αναλυση οθονης η οποια μετα το update αλλαξρ απο μονη της σε fhd. Αν θες την αλλαζεις σε uhd , εγω προσωπικά την αφησα ετσι , δεν βλέπω διαφορά κ βλεπω καλύτερη μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μολις τωρα check for updates manually και κατεβαζει update 1gb, πρεπει να ειναι το nougat!!! checkαρετε τα update σας γιατι δεν μου εκανε pop up απο μονο του...

το ιδιο και σε μενα ειδομεν τι ειναι ,ιταλικο το δικο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως βλέπετε από που είναι το κινητό ;

Από το IMEI

Μπες εδώ και τσέκαρε το http://www.imei.info/

Δες το 7ο και 8ο ψηφίο, εδώ βλέπουμε τη τοποθεσία του εργοστασίου παραγωγής της συσκευής.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 00 αυτό δείχνει το κινητό σας έχει κατασκευαστεί στο αρχικό εργοστάσιο που εξασφαλίζει την καλύτερη ποιότητα.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 01 ή 10 αυτό σημαίνει το κινητό σας έχει κατασκευαστεί στη Φινλανδία που είναι υψηλής ποιότητας.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 13 αυτό δείχνει το κινητό σας συναρμολογείται στο Αζερμπαϊτζάν που είναι πολύ κακή. Και είναι επίσης επικίνδυνα για την υγεία !

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 02 ή 20 αυτό σημαίνει το κινητό σας συναρμολογείται στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα που είναι πολύ κακή ποιότητα.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι είτε 30 / 03 ή 04 / 40 , αυτό δείχνει το τηλέφωνό σας γίνεται στην Κίνα, αλλά η ποιότητά του είναι καλή. Αλλά δεν είναι καλό σαν τα 00, 01 ή 10.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 05 ή 50 αυτό σημαίνει το κινητό σας έχει κατασκευαστεί είτε στη Βραζιλία, τις ΗΠΑ ή τη Φινλανδία.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 06 ή 60 αυτό σημαίνει το κινητό σας έχει κατασκευαστεί είτε στο Χονγκ Κονγκ,την Κίνα ή το Μεξικό.

 

Αν το έβδομο και το όγδοο ψηφίο είναι 08 ή 80 αυτό σημαίνει το κινητό σας έχει κατασκευαστεί στη Γερμανία που είναι μέτριας ποιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...