Προς το περιεχόμενο

S7/S7 edge nougat


mgee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες το κατεβασα κι εγω..ολα καλα γενικα οντως η αλλαγη στην αναλυση οθονης ειναι πολυ καλο feature!! Ενα θεμα μονο..Εχουν βγαλει εντελως τις ρυθμισεις του edge panel handle. Δεν μπορεις να κανεις τιποτα..ουτε να αλλαξεις θεση,ουτε μεγεθος ,ουτε μερια..Γιατι?!?

post-307118-0-43207800-1488881982_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Χθες το κατεβασα κι εγω..ολα καλα γενικα οντως η αλλαγη στην αναλυση οθονης ειναι πολυ καλο feature!! Ενα θεμα μονο..Εχουν βγαλει εντελως τις ρυθμισεις του edge panel handle. Δεν μπορεις να κανεις τιποτα..ουτε να αλλαξεις θεση,ουτε μεγεθος ,ουτε μερια..Γιατι?!?

Ανα γιασου κ που το βρισκω αυτο γιατι ψαχνω απο χθες?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά σε πολλά forums βλέπω την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων να πετάγεται σαν στραγάλι, για το παραμικρό. Δε μπορώ να καταλάβω, άλλη δουλειά δεν έχει ο κόσμος και θέλει να κάθεται 2 ώρες τουλάχιστον για να στήσει το κινητό απ την αρχή μετά από κάθε update;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πραγματικά σε πολλά forums βλέπω την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων να πετάγεται σαν στραγάλι, για το παραμικρό. Δε μπορώ να καταλάβω, άλλη δουλειά δεν έχει ο κόσμος και θέλει να κάθεται 2 ώρες τουλάχιστον για να στήσει το κινητό απ την αρχή μετά από κάθε update;

Μα δεν πέρασες μια ενημέρωση ασφαλείας απλα διαφορετική έκδοση του Android είναι, με της αλλαγές που κάνουν μπορεί και μια εφαρμογή μα σου δημιουργεί πρόβλημα, εγώ που την έχω από όταν πρωτοβγήκε μετά από επαναφορά δεν έχω κανένα απολύτως θέμα η κόλλημα, αν δεν θέλεις να κάνεις επαναφορά μην είσαι από αυτούς που βγαίνουν μετά και κατηγορούν την Samsung η την κάθε samsung για προβληματικες αναβαθμίσεις, στο Myphone.gr αρκετοί είχαν θέμα με την μπαταρία χώρος επαναφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να γίνει κάποιο FULL backup (φάση με iphone ας πούμε μέσω iTunes), ώστε να γίνει επαναφορά και αμέσως να περαστεί το backup και στην ουσία να μην χαθεί χρόνος στο ξαναστήσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...