Προς το περιεχόμενο

Nioh [PS4]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kala to lord of the fallen οχι απλα τραγικο, τραγικοτατο, ενω ειναι καλο παιχνιδι εχει τοσα προβληματα που αποφασισα να μην ξανασχοληθω, εγω το εκανα pre-order την digital αλλα εχουμε exams στη σχολη οποτε καλο τελος μηνα και εαν  -_-

 

kotaku likes it 

 

Link.png Site: kotaku

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαχιστα με ενδιαφερει εφοσον τρεχει σε 60fps και στο απλο ps4, εδω επαιξα προσφατα ξανα demon's souls με αυτα τα γραφικα και με 20fps, αυτα τα παιχνιδια τα παιζεις για το gameplay και το πιο σημαντικό σε αυτα ειναι το σταθερο framerate.

 

Μπραβο στην team ninja παντως που εδωσε τη δυνατοτητα και στους κατοχους του απλου ps4 να το παιξουν σε 60fps σε αντίθεση με το ff xv πχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω επαιξα προσφατα ξανα demon's souls με αυτα τα γραφικα και με 20fps, αυτα τα παιχνιδια τα παιζεις για το gameplay και το πιο σημαντικό σε αυτα ειναι το σταθερο framerate.

Και δε λες τίποτα ρε αλήτη θα έφτιαχνα νέο build να παίζαμε coop. :-(

 

 

Και τα 20 μακρινό και απατηλό όνειρο είναι στην original plague town (5.2).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχεδον κατεβηκε σε μενα swe, για ελλαδα μπορει να ανοιξει σε λιγακι, παντως ουτε avatars + themes μπορω να βαλω, ειναι κλειδωμενα και τα 2 μεχρι το release

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε Σουηδία είναι το psn σου η ζεις εκεί? Για το spoiler

 

 

Θυμιζει dark souls 2 και twin pursuers η φαση, γουσταρω.. :P

 

 

Παντως απο το bloodborne εχω τετοιο hype για ενα game, εχω δει αρκετα streams και ακομα δεν εχω καταληξει με τι build θελω να ξεκινησω. Λογικα θα παω για axe/spear με heavy armor που κανουν και καλο synergy, νομιζω ειναι οτι πιο κοντα σε greatsword/greatshield build που παιζω στο ds. Η μαχη βεβαια οσο το βλεπω και πιο in depth δεν εχει καμια σχεση με soulsborne ειναι πολυ πιο τεχνικη με περισσότερα πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μενω Swe k to psn ειναι attached στην ip νομιζω αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος   :P εμενα μου αρεσε το crafting που στην ουσια ειναι σαν του diablo3, 1,5 ακομα μερα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει ναι, απλα θυμαμαι οτι ειχα κανει και US/JPN psn για access σε κάποιο content/demo, δεν θυμαμαι καλα, dunno τι παιζει τωρα.

 

Το βλεπω να κανω καμια 10αρια μερες με συνδεση Eλλαδισταν εγω.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...