Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας με ιονιστή Inventot Eva II E2-ION16L 150 ευρώ [TΕΛΟΣ]


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=102091142

 

Επόμενη τιμή skroutz 202 ευρώ

 

https://www.skroutz.gr/s/9535868/Inventor-Eva-II-E2-ION16L.html?from=account_notifications

 

χαμηλότερη τιμή ιστορικού 180 ευρώ

 

 

με πολύ καλές κριτικές

για χώρους ώς 70m2

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση ρεφεραλ σκρουτζ
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί να φας άκυρο αδερφέ, δεν το πήρες και τσάμπα!
Αυτή έπρεπε να ήταν η φυσιολογική του τιμή.
Το έχει ένας γνωστός μου το συγκεκριμένο και είναι πολύ ευχαριστημένος!
Όποιος έχει θέμα με υγρασία στο σπίτι, επιβάλετε ένα τέτοιο μαραφέτι και ειδικά όσα έχουν και ιονιστή, ακόμα καλύτερα.

(τα 3 χρόνια εγγύηση καλοδεχούμενο μπόνους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατί να φας άκυρο αδερφέ, δεν το πήρες και τσάμπα!

Αυτή έπρεπε να ήταν η φυσιολογική του τιμή.

 

Εγω παντως πονταρω οτι ακυρα θα δουμε, ασχετα αν η τιμη δεν ειναι να ανατριχιαζεις και θα μπορουσαμε να την δουμε και απο αλλα μαγαζια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το συγκεκριμένο πάντως κατάστημα έχει πολύ καλές βαθμολογίες και είναι και επίσημος μεταπωλητής της inventor !
Το κόβω δύσκολο για άκυρα αν και με τρομάζει αυτό που λέει ο μάτριξ μιας κάτι θα ξέρει παραπάνω.
Αύριο θα δείξει ....
Προσέξτε όσοι έχετε σοβαρό πρόβλημα με υγρασία, ότι το συγκεκριμένο μοντέλο έχει 3λιτρο κάδο που σημαίνει καθημερινό γέμισμα/ άδειασμα!  Εγώ έχω ένα Juro Pro με 5,3 λίτρα αν θυμάμαι καλά και γεμίζει ανά 2ημερο!

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μπορούμε να τα φάμε τα άκυρα. Εγώ δεν έχω και τόσο θέμα υγρασίας πάρα μόνο το βράδυ όταν κοιμάμαι στην κρρβατομαραρα που ανεβαίνει στα 80% και γεμίζει το τζάμι μέσα και λίγο στον τοίχο.
Το παίρνω πιο πολύ για να έχω σταθερή υγρασία στο σπίτι γενικά για να έχουμε και σταθερή αίσθηση θερμοκρασίας
Το κατάστημα έχει ίδιο logistics με τα eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον eva ii 20lt και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλη τιμή για το προϊόν εαν δε σας ρίξει ακυρο. Εαν όντως εχετε υγρασια πανω απο 65% θα καταλάβετε διαφορά στην ατμόσφαιρα. Υπόψιν να τσεκάρετε αν μπορείτε τη κατανάλωση ρεύματος να είναι στα μέτρα σας μη σας έρθει ουρονοκατεβατη η δεη γτ θεωρητικά πρέπει να δουλεύει 24/24 ιδικά τις πρώτες βδομάδες για να ρουφήξει την υγρασία απο τοίχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τι παιζει με τον αφυγραντηρα??

 

Μετα απο ''ερευνα'' πηγα στην περιοχη μου  ( Αίγιο ) να τον παρω αλλα δεν ειχε αποθεμα και θα φερει μεσα στην βδομαδα , ισως για καλη μου τυχη βεβαια..

Ωστοσο , το μαγαζι που πηγα ειναι αντιπροσωπος στην περιοχη και μεσα στην συζητηση που ειχαμε σχετικα με την  τιμη μου ειπε οτι δεν παιζει να βρω αλλη τιμη πουθενα γιατι η invertor τους εχει στανταρ τιμες που πρεπει να πουλανε , οσο ακριβως το site της εταιριας.

Εδω πως παιζει τετοια τιμη? Λετε να με παπατζωνε ο πωλητης ή να ειναι μουφα η προσφορα?!

κατα 99% σου πουλησε προλογο ειδικα αν σε ειχε για σιγουρο πελατακι σου λεει αυτος ειναι σιγουρος οποτε γιατι να κανω εκπτωση... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα 99% σου πουλησε προλογο ειδικα αν σε ειχε για σιγουρο πελατακι σου λεει αυτος ειναι σιγουρος οποτε γιατι να κανω εκπτωση... ;)

παιζει σοβαρα αυτο που λες γιατι μπηκα μεσα και του ειπα θελω αυτο και αυτο , αν το εχεις να το παρω τωρα... Θα παρω αυριο τηλεφωνο στο μαγαζι να δω αν εχει αποθεμα κ αν ειναι ολα κομπλε σιγα μην με ξαναδει!

Παλι καλα γιατι του ειπα να δωσω και προκαταβολη για να μου το κρατησει αλλα μου ειπε οτι δεν χρειαζεται και οτι θα με παρει τηλεφωνο !  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει σοβαρα αυτο που λες γιατι μπηκα μεσα και του ειπα θελω αυτο και αυτο , αν το εχεις να το παρω τωρα... Θα παρω αυριο τηλεφωνο στο μαγαζι να δω αν εχει αποθεμα κ αν ειναι ολα κομπλε σιγα μην με ξαναδει!

Παλι καλα γιατι του ειπα να δωσω και προκαταβολη για να μου το κρατησει αλλα μου ειπε οτι δεν χρειαζεται και οτι θα με παρει τηλεφωνο !  :devil:

επαιξε κι εχασε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...