Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας με ιονιστή Inventot Eva II E2-ION16L 150 ευρώ [TΕΛΟΣ]


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα σε ταλαιπωρησαν οπως περιγραφεις απο την Inventor ?

Εχθές με κάλεσαν από την inventor και με ενημέρωσαν ότι έπρεπε την ώρα που επέστρεψα το ελαττωματικό στο Plus4u  να πάρω/δώσουν καινούργιο απευθείας.... τεσπα, τώρα είμαι στην αναμονή από το Plus4u για το πότε θα μου το στείλουν..... έτσι με ενημέρωσε εχθές το τεχνικό τμήμα της inventor  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σήμερα επικοινώνησα με την Inventor, θα γίνει αντικατάσταση αλλα με παρέπεμψε στο plus4u, η διαδικασία έχει ως εξής: πρέπει να το πάω εγώ ο ίδιος στο plus4u, αυτοι να το στείλουν στην inventor, η inventor να τους στείλει άλλο, το Plus4u θα μου το στείλει σπίτι, με λίγα λόγια θα έχω αφυγραντήρα για τον επόμενο χειμώνα  :mad:

 

 

τελικα σε ταλαιπωρησαν οπως περιγραφεις απο την Inventor ?

 

 

Εχθές με κάλεσαν από την inventor και με ενημέρωσαν ότι έπρεπε την ώρα που επέστρεψα το ελαττωματικό στο Plus4u  να πάρω/δώσουν καινούργιο απευθείας.... τεσπα, τώρα είμαι στην αναμονή από το Plus4u για το πότε θα μου το στείλουν..... έτσι με ενημέρωσε εχθές το τεχνικό τμήμα της inventor  

 

Χαχαχα, χωρις αλλα σχολια!

 

Καλο κουραγιο παντως στον συμφορουμιτη - αγοραστη leros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγγύηση είναι η απόδειξη ή το κατοχυρώνουμε ηλεκτρονικά;

Την κατοχυρώνεις στην ιστοσελίδα της Inventor.

 

https://www.inventoraircondition.gr/egiisi-inventor/eggyisi-3-xronia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγγύηση είναι η απόδειξη ή το κατοχυρώνουμε ηλεκτρονικά;

Γενικά για τις εταιρίες όπου ζητάνε να βάλουμε τα στοιχεία μας σε κάποια φόρμα δεν είναι απαραίτητο για να ισχύει η εγγύηση . Η απόδειξη είναι η εγγύηση . Απο όποια εταιρία και αν χρειάστηκα service εντός εγγύησης .  (είτε ήταν εταιρία hardware υπολογιστών είτε εταιρία ηλεκτρικών συσκευών) δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα επειδή δεν υπέβαλα ηλεκτρονικά τα στοιχεία μου για την εγγύηση ούτε κάποιο πρόβλημα εξυπηρέτησης.

Προσωπικά συνήθως τα περνάω τα στοιχεία μου στις φόρμες τους. Παρ όλα αυτά ρωτήστε την κάθε εταιρία γιατί κάθε εταιρία έχει την πολιτική της και τους όρους της . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...