Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 2 10000mAh Quick Charge 2.0 @ xxxxxx ~ 13€ [ΑΚΥΡΑ - ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΛΛΑΔΑ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H ελπίδα πεθαίνει τελευταία :)

Screenshot_1.png

 

Το δεύτερο κομμάτι αναφέρεται σε αυτούς που λόγω καθυστέρησης είχαν ζητήσει refund.

Λογικά σε όσους δεν ακυρώθηκε θα σταλεί εκτός κ αν βγει σε 2 μέρες πάλι κ πει κάτι άλλο :P

 

Update 03/02 :P

 

ZTjxNEy.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι επιστροφες που γινονται τωρα τελευταια ειναι διοτι επικοινωνησατε μαζι τους για να δειτε που βρισκετε η παραγγελια σας; εγω ακομη δεν εχω καποια ενημερωση απο αυτους ,μηπως πρεπει να επικοινωνησω και εγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι επιστροφες που γινονται τωρα τελευταια ειναι διοτι επικοινωνησατε μαζι τους για να δειτε που βρισκετε η παραγγελια σας; εγω ακομη δεν εχω καποια ενημερωση απο αυτους ,μηπως πρεπει να επικοινωνησω και εγω;

εγώ περιμένω μήπως και το στείλουν.

απλό το είχα παραγγείλει χωρίς Tracking και ακόμη δεν εχω ενημέρωση

αν βιάζεσαι τα 13ευρω επικοινώνησε μαζί τους, διαφορετικά θα σου πρότεινα να κάνεις υπομονή μήπως και τα στείλουν ποτέ δεν ξες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα , οχι , δεν βιαζομαι φιλε ,απλα λεω μηπως και κανουν την παλαβη και σου λενε αφου δεν  τους  ενοχλουμε ολα καλα ,τοσες μερες περασαν και μια ενημερωση δεν εχουμε για την αποστολη ,αν και ποτε θα γινει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...