Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 2 10000mAh Quick Charge 2.0 @ xxxxxx ~ 13€ [ΑΚΥΡΑ - ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΛΛΑΔΑ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Gearbest για παράδειγμα συνεχίζει να στέλνει Γερμανία/Κύπρο/Ιταλία, αλλά όχι Ελλάδα. Οπότε αν παίζει κάτι με τις μεταφορές μπαταριών, παίζει με την Ελλάδα, όχι με κάποιον γενικότερο κανόνα σε παγκόσμιο επίπεδο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από geekbuying πριν 15 μέρες μ ήρθε ένα romoss 5000mah που είχα κάνει παραγγελια στις 15 Δεκεμβρίου χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Από κινα πήγε Σουδία,και μετά Αθήνα.

 

Δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα.Οπότε είναι αναλόγως πως θα το στείλουν και αν στέλνει το ανάλογο site πλέον powerbank και μπαταριες στην χώρα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από geekbuying πριν 15 μέρες μ ήρθε ένα romoss 5000mah που είχα κάνει παραγγελια στις 15 Δεκεμβρίου χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Από κινα πήγε Σουδία,και μετά Αθήνα.

 

Δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα.Οπότε είναι αναλόγως πως θα το στείλουν και αν στέλνει το ανάλογο site πλέον powerbank και μπαταριες στην χώρα μας.

Μάλλον απλά πρόλαβες.

Παραγγελία 28/12 τέσσερις 18650 μπαταρίες HE4

29/12 ειδοποίηση αποστολής με tracking number ταχυδρομείου... Αραβικών Εμιράτων

6/1 Huston we have a problem

Refund την ίδια μέρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο παιδια το power bank!? Εκανα εγγραφη και δεν μου εχει καν την ελλαδα αλλα οποια χωρα και να βαλω παλι δεν με αφηνει να το βαλω στο καλαθι. Κριμα και ηθελα ενα ποιοτικο Power bank σε καλη τιμη μιας και δεν εχω! Την επομενη ισως να σταθουμε πιο τυχεροι.

 

Edit: δίκιο έχουν τα παιδιά παρακάτω. Υπάρχει Ελλάδα αλλά πάλι δεν με αφήνει να το βάλω στο καλάθι ή buy it now.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι ότι θα φάμε άκυρο.

 

Χθες κατά την εγγραφή στο συγκεκριμένο site, ως χώρα επιλογής δεν μου έδινε την Ελλάδα

Μαλλον δε θα το προσεξες, δεν ηταν κατα αλφαβητικη σειρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πρωί πρωί σήμερα μου ήρθε email ότι δεν μπορεί να αποσταλεί το powerbank κι επειδή στην ίδια παραγγελία είχα βάλει κι ένα sonoff, ζήτησα συνολική ακύρωση της και μου επέστρεψαν τα λεφτά μέσα σε μία ώρα.

 

Το είχα υποψιαστεί από χτες, που δεν είχε ως χώρα την Ελλάδα (ενώ έχει μία χαρά λοιπές ευρωπαϊκές και μη), η Ελλάδα περνούσε από σποντα, μέσω της δηλωθεισας διεύθυνσης στο paypal.

 

Κρίμα κι ήθελα ένα μεγαλύτερο powerbank από το 5200 xiaomi που έχω από παλιότερη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανονικά την Ελλάδα σαν χώρα, απλά δεν είναι στην πρώτη φορά που συναντάς αλφαβητικά το γράμμα "g", είναι πιο κάτω ακόμα. Εγώ που πήρα πάντως λίγα λεπτά μετά από όταν ανέβηκε το Post, δεν μου 'χουν στείλει κάποιο mail ακόμα οτι έφαγα άκυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πλέον δεν σε αφήνει να το βάλεις καν στο καλάθι είτε έχεις χώρα την Ελλάδα είτε όχι, ενημέρωσα τον τίτλο. Επίσης μιας και έχουμε και άκυρα πρόσθεσα και το tag [ΑΚΥΡΑ]. Συγγνώμη για την αναστάτωση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε αυτος ο διαχωρισμος με τα ακυρα;; ακομη δεν μπορω να καταλαβω , η μηπως δεν ηρθε ακομη η σειρα μας, ισως κοιτανε απο τις νεοτερες παραγγελιες στην πιο παλιες ,ισως αυτες χωρις tracking να εχουν αλλο δρομολογιο ,τι να πω δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TS Όντως φαίνεται να μην ισχύει πλέον η προσφορά, αλλά ίσως να μην φάμε ακυρο...

Χτες το βράδυ έβαλα την παραγγελία (πληρωμή με Paypal, Flat Rate Shipping, χωρίς tracking) στα €13.24 (με κουπόνι) και ακόμα δεν μου ήρθε κάποιο ανησυχητικό email για ακύρωση.

 

Νομίζω έχει να κάνει με την διαθεσιμότητα του συγκεκριμένου PowerBank από το συγκεκριμένο μαγαζί.

Υπάρχει πχ και αυτό από Xiaomi: BidirectionalQuick Charge 10000mAh Portable Power Bank Double Input Type-C Micro USB Interface με λίγα παραπάνω €, από το ίδιο κατάστημα (Sundown) που μπορείς να το βάλεις κανονικά στο καλάθι ακόμα και αν έχεις επιλεγμένη την Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TS Όντως φαίνεται να μην ισχύει πλέον η προσφορά, αλλά ίσως να μην φάμε ακυρο...

Χτες το βράδυ έβαλα την παραγγελία (πληρωμή με Paypal, Flat Rate Shipping, χωρίς tracking) στα €13.24 (με κουπόνι) και ακόμα δεν μου ήρθε κάποιο ανησυχητικό email για ακύρωση.

 

Νομίζω έχει να κάνει με την διαθεσιμότητα του συγκεκριμένου PowerBank. Υπάρχει πχ και αυτό από Xiaomi

 

Link.png Site: BidirectionalQuick Charge 10000mAh Portable Power Bank Double Input Type-C Micro USB Interface με λίγα παραπάνω €, από το ίδιο κατάστημα που μπορείς να το βάλεις κανονικά στο καλάθι...

 

Ούτε και εμένα μου έχει έρθει κάποιο ακυρωτικό αλλά συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις εκεί πάει η κατάσταση μιας και έχει ακυρωθεί σε 2 άτομα. Έβαλα ένα ερωτηματικό στον τίτλο μέχρι νεωτέρας.

 

Όποιος έχει λάβει ακυρωτικό mail ας μας το παραθέσει αν είναι εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα χτες και εγώ στα 16 ευρώ με tracking number..δεν έχω λάβει κάποιο ακυρωτικο,απλά είναι σε κατάσταση paid. Θα ενημερώσω αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...