Προς το περιεχόμενο

επικοινωνια με paypal


tzizzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρειαζεται να επικοινωνησω με paypal για ενα θεμα και βλεπω οτι μονο μεσω τηλεφωνου γινεται..

 

τι χρεωση παιζει με αυτο ξερουμε? απο σταθερο συμφερει περισσοτερο να γινει κληση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με χρεωση σταθερου ειμαι οκ

 

μη περιμενω κανα10λεπτο και μουρθει κανα περιεργο ποσο ειναι το θεμα.. γιαυτο ρωταω αν ειναι με χρεωση η δωρεαν η κληση προς το νουμερο τους 00353 1 436 9111


μολις βρηκα αυτο

 

 

PayPal Europe Phone Number 00353 1 436 9111

Here is phone support number, Toll Free Number, Helpline Number, Customer support Number, 800 customer service number for PayPal Europe Phone Number 00353 1 436 9111.
Hours: call 24 hours, 7 days


απο κινητο παντως με f2g δε με αφηνει να παρω και ας εχω 100 λεπτα διαθεσιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>με χρεωση σταθερου ειμαι οκ</p>

<p> </p>

<p>μη περιμενω κανα10λεπτο και μουρθει κανα περιεργο ποσο ειναι το θεμα.. γιαυτο ρωταω αν ειναι με χρεωση η δωρεαν η κληση προς το νουμερο τους <a>00353 1 436 9111</a></p>

 

<p>μολις βρηκα αυτο</p>

<p> </p>

<p> </p>

 

PayPal Europe Phone Number 00353 1 436 9111

<p>Here is phone support number, <span>Toll Free Number</span>, <span>Helpline</span> Number, Customer support Number, 800 customer service number for <strong>PayPal Europe Phone Number 00353 1 436 9111</strong>.<br>

Hours: call 24 hours, 7 days</p>

 

<p>απο κινητο παντως με f2g δε με αφηνει να παρω και ας εχω 100 λεπτα διαθεσιμα</p>

 

3 φορες που ειχε χρειαστει να μιλησω ποτε δεν περιμενα σε αναμονη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πάρει πριν 5-6 χρονια και ειχα μιλησει περιπου 5 λεπτα απο καρτοκινητο για ένα θέμα με τον λογαριασμό μου (σπανια βαζω πανω απο 5 ευρω μεσα).

Οποτε δεν μπορω να σου πω ακριβως την χρεωση, αλλά σίγουρα δεν ήταν κάτι τρομερό, θυμάμαι ότι είχα αρκετό υπόλοιπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ιστοσελιδα τους παντως δεν εχω βρει καπου να αναφερουν κατι σχετικα με την χρεωση κλησης απο ευρωπη

Σταθερό τηλέφωνο στην Ιρλανδία είναι 00353 είναι Ιρλανδία. Μην τρελαίνεσαι 0,39€ το λεπτό είναι.

 

https://www.cosmote.gr/fixed/documents/10280/1275332/diethneis_klhseis.pdf/45036ea8-23d8-41ef-93b5-e1ed364e4fb2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 10 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  

ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΗΞΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΣΩ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ  ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΡΩΣΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΕΙΜΕΝΕΣ ΑΜΕΣΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓ ΜΕ ΤΗΝ PAYPAL.KAI TO THLEFVNO DEN TO APANTOYN ME DIKAIOLOGIA TON KORONOIO...ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ 

Επεξ/σία από pilotaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, pilotaris είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  

ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΗΞΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΣΩ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ  ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΡΩΣΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΕΙΜΕΝΕΣ ΑΜΕΣΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓ ΜΕ ΤΗΝ PAYPAL.KAI TO THLEFVNO DEN TO APANTOYN ME DIKAIOLOGIA TON KORONOIO...ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ 

Να έχεις κάνει εσύ κάποιο λάθος και να σου έκλεψαν τα στοιχεία σου το αποκλείουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, pilotaris είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  

ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΗΞΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΣΩ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ  ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΡΩΣΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΕΙΜΕΝΕΣ ΑΜΕΣΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓ ΜΕ ΤΗΝ PAYPAL.KAI TO THLEFVNO DEN TO APANTOYN ME DIKAIOLOGIA TON KORONOIO...ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ 

Να ευθύνεται η PayPal γι' αυτό αποκλείεται. Μάλλον κάποιο keylogger στο PC σου ή κάποιο phishing παίχτηκε. Επίσης να μην απαντάνε στο τηλ. απο την PayPal περίεργο, σίγουρα καλείς σε σωστό αριθμό ?

Μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο το 2015 νομίζω, ευτυχώς το πήρα χαμπάρι την ίδια ημέρα, πήρα τηλέφωνο στην PayPal και μια κοπελίτσα τα κανόνισε όλα. Απο τότε και για 1 χρόνο ακόμη με καλούσε σχεδόν κάθε μήνα στο τηλέφωνο να ρωτήσει αν όλα είναι OΚ... καλή κοπελίτσα, νομίζω Σόνια την έλεγαν (τι να κάνει αυτή η ψυχή άραγε) :P 

Πάντως θέλει προσοχή, καλό είναι να μην συνδέεσαι απο κινητά ή άλλες συσκευές που πιθανόν να τα χρησιμοποιουν και τρίτοι ή αν τα χρησιμοποιείς για gaming, torrent κτλπ, να έχεις δηλαδή ένα μικρό laptop αποκλειστικά για αυτές τις "δουλειές".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2020 στις 2:41 ΜΜ, pilotaris είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  

ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΗΞΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕΣΩ ΧΡΕΩΣΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΣΟΥ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ  ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΡΩΣΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΕΙΜΕΝΕΣ ΑΜΕΣΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ  ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓ ΜΕ ΤΗΝ PAYPAL.KAI TO THLEFVNO DEN TO APANTOYN ME DIKAIOLOGIA TON KORONOIO...ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ 

πως αλλάζεις όνομα στο paypal ...δεν γίνεται ζητάν επίσημο έγγραφο....επίσης σχετικά με τα χρήματα κανε αμφισβήτηση συναλλαγής και ενεργοποίησε στο paypal την επαλήθευση σε δυο βήματα...

  

επίσης τους είχα ζητήσει να με καλέσουν και με κάλεσαν κανονικά ....στο κινητό μου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, corsair04 είπε

πως αλλάζεις όνομα στο paypal ...δεν γίνεται ζητάν επίσημο έγγραφο....επίσης σχετικά με τα χρήματα κανε αμφισβήτηση συναλλαγής και ενεργοποίησε στο paypal την επαλήθευση σε δυο βήματα...

επίσης τους είχα ζητήσει να με καλέσουν και με κάλεσαν κανονικά ....στο κινητό μου ....

Mην περιμένεις απάντηση,μπηκε το έγραψε ,χάθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...