Προς το περιεχόμενο

NES Classic Mini Review


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι όντως αίσχος να αισχροκερδούν κάποιοι, όμως για μία κομπίνα χρειάζεται να υπάρχουν και οι δύο πλευρές. Χωρίς κορόιδα δεν γίνεται.

Εγώ πάντως χαίρομαι τα emulator Gameboy, Snes, Sega κλπ, στον υπολογιστή εδώ και πολλά χρόνια :)

Φιλε εννοειται πως υπαρχουν κορόϊδα, ομως ο καθενας πρεπει να εχει μια προσωπικη ηθικη . Απο την αλλη, μιας και μιλαμε για gaming και οχι για καποιο αγαθο απο το οποιο εξαρταται η επιβιωση καποιου, απο τη στιγμη που τα σκανε, καποιοι αισχροκερδουν χωρις πολλες πολλες τυψεις. Θα μπορουσα και εγω να το πουλησω με καποιο κερδος, και ωρες ωρες το μετανιωνω που δεν το εκανα. Απο την αλλη, ειμαι γενικως ΚΑΤΑ της εννοιας του κερδους, ποσο μαλλον του αισχρου κερδους, οποτε κοιταζω στις αγγελιες που βαζω απλα να παιρνω μερος των χρηματων μου πισω και τιποτα αλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" η ζήτηση ήταν τόσο μεγάλη που η κονσόλα έφτασε να πωλείται ακόμα και τέσσερις φορές την αξία της στο eBay, κάνοντας κάμποσο κόσμο πλουσιότερο."

 

Οι αγγελιες του ινσομνια φιλοξενουν το κονσολακι με τιμη 6 φορες το 70 ευρω. Δε κανω πλακα.

Υπαρχει αγγελια με 400 ευρω.

 

Αλλοι παλι πουλανε το mega drive της atGames (κινεζικο, δε φτηνεις πανω του) για μηχανημα 30 χρονων σε ΑΡΙΣΤΗ κατασταση!

 

Μιλαμε ΤΟ γελιο στις αγγελιες.

 

Το ζητούμενο δεν είναι με πόσο πουλά αλλά με πόσο αγοράζει κανείς... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα βλακειες με τους μαυραγοριτες, θα επρεπε να ντρεπονται,και αυτοι που τα αγοραζουν βεβαιως τεσπα.

Και εγω το ηθελα για obvious reasons αλλα περιμενα.

Οποιος το θελει ας παει μια βολτα σκρουτζ, πηρα ενα σημερα.

Και αν το βαρεθω και το πουλησω θα το δωσω οσο το πηρα να παιξει και κανενας αλλος αν η ninty αποφασισει no more.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσοι από εσάς το έχετε και σχολιάζετε αρνητικά;
Αυτοί η γκρίνια σας, έλεος πια. 
Αγ*** έχετε; Βγάζει κάτι η Samsung - flame. Βγάζει κάτι η Apple - Flame. Βγάζει κάτι η Νιντέντο - Flame.

ΑΝ δεν σας αρέσει, μην το παίρνετε. - Δεν έχετε και δικαίωμα να παραπονιέστε. 

Εγώ το έκανα δώρο στην Αδελφή μου, και το λάτρεψε. Έπαιξα και εγώ, και το λάτρεψα. Τώρα το καλώδιο κλπ - μπούρδες. Όπως είπε ένας φίλος με 2-3 ευρώ υπάρχει λύση. 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς ενημερωση

εχει γινει hacked οποτε μπορεις να προσθεσεις επιπλεον αλλα 60 και κατι παιχνιδια .

η διαδικασια απλουστατη.ενα προγραμμα κατεβαζεις και εισαι ετοιμος.νομιζω οτι ετσι συμφερει ακομα περισσοτερο η αγορα του

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς ενημερωση

εχει γινει hacked οποτε μπορεις να προσθεσεις επιπλεον αλλα 60 και κατι παιχνιδια .

η διαδικασια απλουστατη.ενα προγραμμα κατεβαζεις και εισαι ετοιμος.νομιζω οτι ετσι συμφερει ακομα περισσοτερο η αγορα του

 

Αν είναι όντως έτσι... έκανες το πιο χρήσιμο σχόλιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συγκρισεις που γινονται στα σχολια ειναι ολα τα λεφτα. Ουτε εγω θα δωσω τοσα, με 70€ βαζω βενζινη στο αμαξι, παω στο Καρπενησι για κοκορετσι και γυρναω σπιτι με την κοιλια τουρλα. Και περισσευουν και για μια κοακολα για το δρομο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως μπορείς να στείλεις συγκεκριμένα τα καλώδια επέκτασης που πήρες; Αντάπτορα βρήκα μόνο που έχει έξοδο av και μετά άλλο καλώδιο που καταλήγει σε scart.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/132030391683?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Πήρα αυτά και δουλεύουν απροβλημάτιστα!

 

Αν πάρει και δεύτερο κινέζικο gamepad, προτίμησε κάποιο με μεγάλο καλώδιο (βγαίνουν σε 2m & 3m από όσο έχω δει) ώστε να αποφύγει να βάλεις και εκεί αντάπτορα. Για λιγότερα καλώδια δηλαδή.

Οι συγκρισεις που γινονται στα σχολια ειναι ολα τα λεφτα. Ουτε εγω θα δωσω τοσα, με 70€ βαζω βενζινη στο αμαξι, παω στο Καρπενησι για κοκορετσι και γυρναω σπιτι με την κοιλια τουρλα. Και περισσευουν και για μια κοακολα για το δρομο.

 

Ούτε εγώ θα έδινα 70€ για Καρπενήσι και κοκορέτσι. Άρα;

Επεξ/σία από nikoskon
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το τσιμπησα στην κανονική του τιμή από κατάστημα στην Αθήνα. Υπάρχει πλεον σε στοκ σε αρκετά σημεία. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ούτε εγώ θα έδινα 70€ για Καρπενήσι και κοκορέτσι. Άρα;

Μάλλον δεν έπιασες την ειρωνεία B)  Το σχεδιάζω για αγορά μαζί με το switch για να λέμε την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκει που λεει το αρθρο για χρεισιμοποιησεις την παλια CRT , απλα δεν μπορεις .....

Μονο HDMI εχει το nintendo ...

 

Υπάρχουν αντάπτορες αλλά σίγουρα είναι κάτι που ανεβάζει το συνολικό κόστος κλπ.

Ωστόσο το CRT effect είναι ρεαλιστικότατο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...