Προς το περιεχόμενο

NES Classic Mini Review


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα δικά μου βιώματα στο χωριό και την επαρχία όπου έζησα τα παιδικά μου χρόνια, είναι διαφορετικά από κάθε άποψη.

 

Τιμή και δόξα πάντως στο δισκάδικο της πρωτεύουσας από όπου αγόρασα το πρώτο μου CD (Dream Theater - Awake) που έφερνε και non-mainstream δισκάκια!

 

Δισκάρα μέγιστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ξερει κανεις να μ απαντησει με τον διαγωνισμο του insomnia που εδινε ενα δωρο nes?γιατι δεν εγινε?

Έγινε. Ο νικητής είναι στη σελίδα του insomnia στο facebook. Αν δεν κάνω λάθος δεν ήταν το δικό σου όνομα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νιντεντο νες δεν ειχε μονο εξοδο αντενα ειχε και audio video και μιλαμε για τις ευρωπαικεε εκδοσεις της κονσολας. Η γαλλικη παλι κονσολα του νιντεντο νες ειχε το αρχικο rgb :) που πιλοτικα εβγαλε η bandai (εταιρεια που εισηγαγε τοτε στη γαλλια τις κονσολες σαν τη παλια ιτοκου)

Εγω αν και σχεδον εχω απο τα 370 παιχνιδια για το κλασσικο παλιο (τα 265 μεχρι στιγμης γνησια κασετακια πλαστικα παλια ) το αγορασα το νες μινι. Η αποψη μου ειναι με βαθμολογια 7/10 μπορουσε να το ειχε χειρηστει καλυτερα η μαμα νιντεντο το μινι :)

Btw πολυ καλη η επιλογη των παιχνιδιων μιας και μας εδωσε τη δυνατοτητα να παιξουμε παιχνιδια usa exlcusive σε ευρωπαικο παλ (για οσους δεν ειχαν τη δυνατοτητα να εχουν ntsc usa )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Οθόνη για το nes τι προτείνετε; Θέλω να το πάρω δώρο στον αδερφό μου! Πόσο μεγάλη; ιδανικά θέλω να είναι οκ και για το ps4 που έχει μιας και η τηλεόραση μονοπωλείται πολλές φορές!

 

 

Χαχα, πω πω, δεν ξέρω αν έχω αρκετά χρήματα για κάτι τέτοιο! Θα αρκεστώ μάλλον σε μια τέτοια http://www.websupplies.gr/othoni-ypologisti#/specFilters=757m!#-!4428&manFilters=5 η μια τέτοια http://www.skroutz.gr/c/43/othones-tft/m/1139/Dell/f/489066/%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%8D-%CE%9C%CE%B5%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%B7-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-26.html?o=dell

 

ώστε να πνίξω τον πόνο μου!

Επεξ/σία από MelinaKorkoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο το κυνηγι του $ ποτε δεν καταλαβα το νοημα υπαρξης του mini...ισως επειδη δεν ειμαι fanboy βεβαια ;P

 

Δεν είναι δυνατόν όλοι να καταλαβαίνουμε τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εδω ενας μουρλος το πουλαει 100 euro στις αγγελιες...μα ειμαστε καλα????

 

το εχει βρει καποιος σε καποιο μαγαζι ετοιμοπαραδωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εδω ενας μουρλος το πουλαει 100 euro στις αγγελιες...μα ειμαστε καλα????

 

το εχει βρει καποιος σε καποιο μαγαζι ετοιμοπαραδωτο?

Λογικά στα μεγάλα μαγαζιά υπάρχει, public, κωτσόβολο, πλαίσιο. Κωτσόβολο πχ που κοίταξα πρόσφατα στο site έλεγε ετοιμοπαράδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...